folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Selam Millet Nasilsiniz ?

Selam Millet Nasilsiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar hepinize tekrar merhaba.

Biraz zaman oldu girmeyeli Ara ara konulari takip ediyordum. Saglik sorunlari v.s. bir suru sey ustuste gelince o aralar bunalmistim bayagi. Bir cok seyi birakasim vardi simdi yvs yvs yoluna girmeye basladi.

Nasilsiniz ?

Ben iyiyim sukur artik. Sirket kurduk burada 1,5 sene oldu isler, saglik vs yoluna girmeye basladi. Ozelden birkac arkadas yazmis girmedim simdi gordum arkadaslar kusura bakmayin.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

güzel oldu bu.

hâlen Yunanistan'da mısın, yoksa ülke değiştirdin mi?olduysa tercihin hangi ülke oldu? ``, } 

ufaklık nasıl oldu, büyümüştür iyice.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

hacı   hoş geldin   :D   bende  buradayım unutma  :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

güzel oldu bu.

hâlen Yunanistan'da mısın, yoksa ülke değiştirdin mi?olduysa tercihin hangi ülke oldu? ``, } 

ufaklık nasıl oldu, büyümüştür iyice.

Evet , halen buradayim.

Ufaklik buyudu hocam hic sorma.

Sen neler yaptin ? Var mi degisiklik ?

dhmm tarafından 29/Haz/21 11:46 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

hacı   hoş geldin   :D   bende  buradayım unutma  :D 

Hos buldum kardesim nasilsin ? Keyifler yerinde mi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

hos geldın hacı senı buralarda gormek guzel :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    lazz bunu yazdı

Nasilsin kardesim sagolasin eksik olma. Actik arayi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    lazz bunu yazdı

Nasilsin kardesim sagolasin eksik olma. Actik arayi :)

aynen bu ara bı yogunluk sorma. En kısa surede kapatırız :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hoşgeldin abi, kolay gelsin, bol kazançlar diliyorum. Yılan oyununu sıkıldıkca yakın zamana kadar oynuyordum :D:D

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

Hoşgeldin abi, kolay gelsin, bol kazançlar diliyorum. Yılan oyununu sıkıldıkca yakın zamana kadar oynuyordum :D:D

Kardesim sagolasin, nasilsin ? :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hoşgeldin abi.

yunanistan nası düzelttiniz mi ekonomiyi ? 

güzel bi yunanca şarkı at o zaman bize

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2588 Toplam Mesaj: 27
tekrar merhaba