folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Selam Pc Ye Karar Veremedim Tavsiyeniz Ayrıntısıyla Lütfen

Selam Pc Ye Karar Veremedim Tavsiyeniz Ayrıntısıyla Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VPCF115FM-B-NOTEBOOK,14729.html#urun_detay_div     

VPCF115FM/B SONY VAIO LAPTOP

yada

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-FW5ZTF-H-NOTEBOOK,11390.html#urun_detay_div

VGN-FW5ZTF/H SONY VAIO LAPTOP

sizce hangisi ve neden

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

VPCF115FM/B

rami daha hızlı ,ekranı daha iyi,işlemcisi i7

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

tabi ki üstteki ama bu masrafı laptopa yapacağına git masaüstü al derim şahsen :\ hem almışken parmak izi okuyucusu falanda olsun hacı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

as :P

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darq
    darq's avatar
    Erkek

Bi ara sony piyasadaki leptopları toplattırmıştı dikkat et, bence asus al bunlar çok ısınıo boşa para israfı ayrıca ekran kartları okadar iyi degil

Sana tavsiyem : http://www.pcdepo.com/asp/product/67377/ASUS-N61JA-JX114V-i5-430-4GB-320GB-16-W7P-5730

Ekran kartı sony dekine 10 basar,usb 3 var ilerde çok işine yarar,işlemci olarak sonylerinkine denk sayılı.,i7 li olan hariç ama i7 almak bence akıl karı degil 8 çekirdek almak tansa iki katı hızla çalışan 4 çekirdegi tercih ederim.yapılan araştırmalarda en az arıza sorunu çıkaran leptoptur asus.Sony den daha az ısınır, hdd si düşük dersen harici al okadar fiyat wermektense onun dışında daha hafif asus.İllede işlemcisi i7 olsun çok güçlü olsun diosan aynı modelin i7liside war fiyatı 2.300 falan.Bu kadar hızlı ilerleyen bi leptop teknolojisinde bukadar para wermek bence yanlış.Yerinde olsam bi iki ay beklerim asus un yeni modelleri gelince onlardan bitane alırm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

aklın varsa eğer istanbul bilişimden çöp bile alma

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

aklın varsa eğer istanbul bilişimden çöp bile alma

-----------------------------

çok şikayet gördüm bende.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende o konuda yazmak istiyorum bizzat ordan alışveriş yapmadım ama araştırdığım kadarıyla garantiyi kendileri veriyormuş yada Sony'in kendi garantisi dahilinde deil bilgisayarda yada herhangibir elektronik cihaz da sorunu kendi teknik servis elemanları hallediyormuş ne kdr başarılı olur yada olmz sn karar ver

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

selam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

ve a.s hacı :D  üstteki iyiye benziyo ama laptop konusunda sony i sevmiyorum. Asus iyidir acer iyidir . bunlara bak sen.

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
Toplam Hit: 2193 Toplam Mesaj: 13