folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Selam Vermediğim İçin Başıma Gelenler

Selam Vermediğim İçin Başıma Gelenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sormadan görmeler hoca kafana takma ezikliklerini üstünde gidermeye çalışıyorlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı

senin hatan görgü kuralları gereği herkese selam vermen gerekir şirkette

bunu kim diyecek diye bekliyordum.

adam ciddi ciddi dedi ya la :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı

hocam bina bize ait değil plaza,çok ofis var çok şirket var.herkesle nasıl selamlaşacam.O zaman kantinde herkes selammı vereyim?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Arkadaşlar burada "herkese selam vermelisin, güler yüzlü olmalısın" diyenler iş hayatında patron götü yalayan tayfadır. Bunların paçasından yapmacıklık akar. İnsan içinden gelmeyen şeyleri para için yapıyorsa "toplum orospusu" olmuştur diyebiliriz.

Sen gönlünü rahat tut hocam. Bu tarz kompleksli insanlarla aynı iş yerinde calısmamak gibi bir lüksün varsa bu yola git derim hatta. Ama böyle bir imkan yoksa Allah kolaylık versin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Homer bunu yazdı
    SinusX bunu yazdı

hocam bina bize ait değil plaza,çok ofis var çok şirket var.herkesle nasıl selamlaşacam.O zaman kantinde herkes selammı vereyim?

Verem olsaydında veren olmasaydın

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=3cSK-6t3kzo

bir daha ki iş yerinde asansörde patrona böyle yap

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

psikolojim böyle yöneticilerden dolayı dip yapıyo her hafta

kahrolsun bağzı şeyler

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

neden insanlar diğer insanlara selam verme gibi bi mecburiyet hissediyor ki :W

yani ben alışveriş yaptığım bi dükkana girdiğimde selam verip girerim. selam verilmezse ayıplarım ama iş yeri gibi bi yerde büyük bi şirkette ona selam buna selam şuna selam ohooo.

üni'de zaten uyuzum her gün 231231 tane adamla selamlaşıp tokalaşmaya sie et hocam. ciddiye bile alma adamı.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

neden insanlar diğer insanlara selam verme gibi bi mecburiyet hissediyor ki :W

yani ben alışveriş yaptığım bi dükkana girdiğimde selam verip girerim. selam verilmezse ayıplarım ama iş yeri gibi bi yerde büyük bi şirkette ona selam buna selam şuna selam ohooo.

üni'de zaten uyuzum her gün 231231 tane adamla selamlaşıp tokalaşmaya sie et hocam. ciddiye bile alma adamı.

aynen amk hala herkese selam ver diyenler falan var la . ben hiçkimseye vermiyorm selamım havada kalır kaygısı var o yüzden sanırım..  selamı hep karşıdan beklerim :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

O GAVAT niye sana selam vermemiş hocam? Onun yaptığı saygısızlık değil mi?

Milletib egosunu tatmin etmesi ne kadar şerefsizce bir davranış. Mevkilerinden dolayı altındaki insanların götlerini yalamasını istemeleri...

Gerçek hayatta saygının S.. sini bile haketmeyen gavatlar bunlar. Her gördüğüme selam vermem selam vermek istediğim saygı duyduğum adama selam veririm. Burası askeriye mi amk?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 8374 Toplam Mesaj: 70