Selçuk Mu, Pamukkale Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ekstra :

üniversite tercihleri ne zaman nasıl yapıyoruz ? üniversite tercihi yapmam gerekiyorda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

werty bunu yazdı:
    -----------------------------

üniversite kalitesine bakıyosan selçuk tabiki ama konya işte herkez yapamaz ama denizlininde çok farkı yok ben olsam diycem ama ben bu senen mezum oldum bence hangi okul değil hangi şehir onu seç 

Aynen o yonden bakıorum sankı bırı pamukkale dıgerı hacettepe degıl sonuca hemen hemen aynı olan unı ler benım ıcın sehır cok onemlı sımdı sakaryada okuyorum mesela sehır gayet guzel kampus felan ımkanlar ıyı gayet harc parası ebeme atlıo o yuzden degıstırıorum unı yı

ben sadece ben
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Seni yerinde olsam,kamu yönetimi bölümüne birkaç alternatif bulurdum.İktisat,İşletme veya Maliye şeklinde.O bölümlerde daha iyi üniversiteye gidebilirsen senin için daha iyi olur.Ben sana kamu yönetimi tavsiye etmem..

Daha iyi bir ünide aynı puanla okuma imkanı tanıyorsa i.ö. puanlarına da bak.

Yine de kaçıncı yılın bilmiyorum ama tercih yapmayıp daha iyi bir yer kazabilirsin bir senelik çalışmayla.

2 si arasından gideceksem selçuk seçerdim.Selcuk iibf daha iyidir.Puanlarını bilmiyorum fakat pamukkable ing. işletme olursa onu tercih etmen daha iyi olacaktır.Birde afyon iibf nin ingilizce bölümlere puan yetiyor mu ona da bakabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

ZyreX bunu yazdı:

Seni yerinde olsam,kamu yönetimi bölümüne birkaç alternatif bulurdum.İktisat,İşletme veya Maliye şeklinde.O bölümlerde daha iyi üniversiteye gidebilirsen senin için daha iyi olur.Ben sana kamu yönetimi tavsiye etmem..

Daha iyi bir ünide aynı puanla okuma imkanı tanıyorsa i.ö. puanlarına da bak.

Yine de kaçıncı yılın bilmiyorum ama tercih yapmayıp daha iyi bir yer kazabilirsin bir senelik çalışmayla.

2 si arasından gideceksem selçuk seçerdim.Selcuk iibf daha iyidir.Puanlarını bilmiyorum fakat pamukkable ing. işletme olursa onu tercih etmen daha iyi olacaktır.Birde afyon iibf nin ingilizce bölümlere puan yetiyor mu ona da bakabilirsin.

Hocam suan zten sakarya unıversıtesınde kamu okuyorum ama karma ogretım oldugu ıcın harc parası 2 bucuk mılyar oduorum bundan kurtulmak ıstıorum o yzuden gırdım 2. sınıfı bıtırdım 3 e gecebılecekmıyım bellı deıl yaz okulundayım suan

ben sadece ben
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

ekstra :

üniversite tercihleri ne zaman nasıl yapıyoruz ? üniversite tercihi yapmam gerekiyorda

burdan t.c. no ıle aday sıfrenle gırıp yapabılrısın son 5 agustos

http://ais.osym.gov.tr/

ben sadece ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Sammy bunu yazdı:

burdan t.c. no ıle aday sıfrenle gırıp yapabılrısın son 5 agustos

http://ais.osym.gov.tr/

kolaylaştırmışlar, belgeyle uğraşmıyoruz.

Peki program kodlarını nerden bulabiliriz ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

edit :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

up

ben sadece ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

ulaşım olarak konya daha iyi olabilir senin için. hızlı tren seferleri felanda başlayacakmış sanırım. ankaraya göre yaşam biraz daha ucuzdur konyada eğer biraz daha turistik yerlere ilgin varsa denizli. kampüs ortamlarını  ve eğitim seviyelerini araştırman gerek

Toplam Hit: 2654 Toplam Mesaj: 20