folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sende Bayrağını 23 Nisana Kadar Asılı Tut

Sende Bayrağını 23 Nisana Kadar Asılı Tut

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar bana mail geldi ve paşlaşmak istedim sizinle

Bir kere de gerçekten yararlı bir iş içinmail trafiğini kullanalım!
    Amaç Diyarbakır başta olmak üzere TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN diğer bir kaç ilinde patlak veren ayrılıkçı seslere karşı tek vucüt olarak tepkimizi göstermek!

İlk önce neler oldu onları hatırlayalım! Diyarbakır'da pkk'lı 4 teröristin cenazesinde çıkan olaylar bölge halkı içerisinde çeşitli tahriklerle propaganda malzemesi haline getirilip tamamen TÜRKİYE CUMHURİYETİ'ne karşı bir hareket haline dönüşmüştür! Bu da yetmezmiş gibi Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir göstericilerle sokak arasında yaptığı görüşmede "Bu kentin, bu bölgenin acısı 14 idi, bu saat itibari ile16'dır" "Acınızı paylaşıyoruz. Bundan sonra gerilimin sürmesi, kentimize ve insanlarımıza zarar verecektir" "Sizleri,cesaretinizden dolayı kutluyorum" diye konuşmuştu. Bölge'de çıkan olaylarda 3 kişi hayatını kaybetmişti peki Baydemir neden bölgenin acısı 14 idi 16 oldu demişti? Bunun nedeni geçen haftasonu Bingöl'de yapılan operasyonda öldürülen 14 pkk'lıdan başka hiçbirşey değil! Zaten olaylarda bu öldürülen 14 pkk'lının 4'ünün Diyarbakır'da yapılan cenazelerinde patlak verdi! Peki bu Belediye Başkanı TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin bir ili olanDiyarbakır'ı savaş alanına çeviren ve çıkan olaylar sonucunda hem can hemde maddi hasarlara neden olan bu eylemcilerin cesaretini neden kutluyor? Çünkü onların istediğide sokaktaki kendini bilmezlerin istediğinden farklı değil! Aynı tahrik edici açıklamalar Batman'da ve Siir'tede yapıldı ve olaylar oralarada sıçradı!

EYLEM ZAMANI

Gün ATA'mızın bizlere emanet ettiği çağdaş laik ve demokratik TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ müdafa etme günü! Bizim seçiceğimiz eylem elbette onlarınki gibi olmayacaktır! Onlara karşı verilecek en güzel cevap şehitlerimizin kanıyla yıkanmış TÜRK bayraklarımızı Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün çocuklara hediye ettiği 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'nakadar evlerimizde, okullaramızda, dükkanlarımızda, arabalarımızda, sokaklarımızda kısacası yaşadığı toprakların neresi olduğunu unutanlara, burasının TÜRKİYE CUMHURİYETİ olduğunu hatırlatacak her yere asmaktır!

SENDE BAYRAĞINI 23 NİSANA KADAR ASILI TUT!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varol53
    Varol53's avatar
    Erkek
    Çok iyi bir çalışma olur bence .....bayraklarla donatacam heryeri!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ramses
    ramses's avatar
    Erkek
    23 nısana kadar bayraklar havaya ankarayı kırmızı beyaza bogucam:D:P

Bugun cok farkli olacak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    boş işler de topicler tavan yapar. ama böyle güzel bir topicte her nedense 3-5 yorumdan ve tebrikten başka birşey yok !

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melek1982
    melek1982's avatar
    Dişi
    Evet bende sizlere katılıyorum bu ülke 3-5 çapulcuya kalmamalı

bende bayraklarla donatıyorum her yeri

Uzun ince bir yol iştee
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    tabii iyi olur ama onlara verilmesi gereken esas cevap bu değil o şerefsizleri tek tek vurmak lazım bu aralar iyice sinir olmaya başladım.bu devlet düzelmedikten sonra terör bitmez...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    harbi lan Çıkarın bayrakları asın. Milliyetçilik nedir millet nedir vatan nedir görsün şerefsizler. aha ben de asıyom :D

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daldal
    daldal's avatar
    Erkek
    ben astım bile...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    astım aga koskoca bişi var ya yanında da galatasarayımın bayrağı var==))

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bende asıcam hemen asıcam asmasınada biz hadi netten öğrendik sokaktaki vatandaş nasıl öğrenecek bu nasıl olcak adam bakıcak ben balkona bayrak asıom mala bak diyecek ne yapıyor. Bayram değil seyran değil fln olucak :p

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    be her milli bilinç gerektiren günde asarım bayrağımı herkesin görebilieceği şekilde.bu olaylardan sonra da aynen bunu yapmak lazım millet görsün neyin ne demek olduğunu.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
Toplam Hit: 1894 Toplam Mesaj: 14