Senetle Araba Satmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

nez ne ya bayram bayram :) ben işine karışmıyım ama geçen sene Bursa piyasasında böyle bir arkadaş çogu kimseyi düdüklemiş sonra kaybolmuş.

adam 30 binliraklik araba ya diyorki 33 bin vereyim 20 peşin gerisi senetle anlaşiyorsun adam gidiyor bunu direk 25 bine satiyor 5 lira cepte aynı yolda 10-15 araç vuruyor sonra kayıp.

AmoR tarafından 25/Eyl/15 14:45 tarihinde düzenlenmiştir

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

alan adam hertürlü alır hocam sen boşver o düşünsün parayı tamamla yoksa olmazde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Sakın girme hocam o işe.

Elinde senetlerin  kalır sonra.

ah hocam be otomatik olaydı da direkt alaydım. hayırlı satışlar

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

sanalpazardan yüzde 5 komisyonunu da ekleyerek ilan aç adam için 9 taksitle ödesin. hiç girme o işlere,

arabanın devrini almam borcumu ödeyince alırım derse o daha vahim o şekilde hiç verme.

3 bin tl çok bi para değil az bi para da değil. 3 bin tl için uğraş dur sonra. satıyorsan 20 bine helalleş adamla senet yerine söz versin getirsin. zaten senetin çekin bi geçerliliği de yok. gelirse senindir, gelmezse zaten senin olmaıştır.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

sen o işleri geçecen hacı abi...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Sakın sakın sakın ha!

http://www.izlesene.com/video/nez-sakin-ha-video-klip-hd/6162985

Adamı oynatırlar böyle. Hiç girme tatlı sözle güler yüzle severler... piç olur paran

konuya sakın arabayı verme yazmak için girdim ama karşıma nez'in götü çıktı :D

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Sakın sakın sakın ha!

http://www.izlesene.com/video/nez-sakin-ha-video-klip-hd/6162985

Adamı oynatırlar böyle. Hiç girme tatlı sözle güler yüzle severler... piç olur paran

konuya sakın arabayı verme yazmak için girdim ama karşıma nez'in götü çıktı :D

Bayram bereketi o öyle deme :D

Aslan o aslan.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Hocam her ihtimali düşünmelisin ve ona göre hareket etsen iyi olur diye düşünüyorum. Emekli birinin kazancı ve durumu bellidir; senet,çek vb. durumlara girersen ödeme alamama durumun var hocam. İyi niyetle düşünürsek ki bu dönemde 20 bin verebilir ve fiyatı düşürebilir diye düşünüyorum.

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    vanhelsink bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

hadi ödemedi ne yaapcaksın? emekli memurun maaşına haciz konulamaz. girme o işe. sakın sakın sakın.

edit: araç ne bu arada ? link atsana

Hocam şu an telefondan giriyorum link atamamda ilan no:

228523211

guzel sraba neden satiyorsun hocam yedek oarca nasil seatlarda ve servis ucretleri

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Paranın tamamını noterin önünde teslim almadan satışını yapma. Senet yapmayı da unut en başta. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 2719 Toplam Mesaj: 23
araba satilik