Seni Engelleyenleri Öğren:D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

zuhahahahahaha

bana da geldi tek bir cevap verdim sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mal yaratıklar keske amacları bir tek spam mail olsa :S benim kuzen biras net cahilidir tıklamıs siteye girmis bi guzel sifresini nei :D ondan sonra bi bakıtım paso her gun kuzen adına yazısma gelior bana:D dedim kızın git deistir mailini neyi bi daha da mallık etme diee :D hahahaha yiyenlervar yane emin olun :D

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek

beyler banada gelıyo sureklı ve bu aynı botu kullanıolar Konusma tarzları aynı banda ılk geldıgınde sasırdım baktım konusmaları tekrarlayıp duruyo anladım ve dedıgı sıteye gırdım emaıl adresımı yazıp guzel bı sıfre yazdım :D

Tavsıye ederım emaıl adresınızı yazın sıfre bolumune basın aklınıza ne gelırse bunu yapanlar sevınsınler sıfresını bulduk dıe :D

Gülümse Kaderine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Syntax
    Syntax's avatar
    Erkek

verdiği linkten cookieleri alacağını düşündüm şifrelerimi değiştirip İE belleğini sildim.sonra hacklediğim birine ait msnde dolaşıyorum bi baktım başka bi hatun bu kez :D

Hatunun Tüm sülalesine sövdüm hoşuna gitti sanırım engellemedi beni. Bunlar hangi hack grubunun işi bilmiyorum ama yalnızca mail adreslerinizi toplamaya çalışılmıyorlar. bana kalırsa bu sefer iş ciddi.şifrelerinizi hemen değiştirin. İE kayıtlarını temizleyin.

ayrıca benim firewallar siteden virüs yayıldığıını tesbit etti.

Please wait Loading....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Syntax bunu yazdı:
    -----------------------------

verdiği linkten cookieleri alacağını düşündüm şifrelerimi değiştirip İE belleğini sildim.sonra hacklediğim birine ait msnde dolaşıyorum bi baktım başka bi hatun bu kez :D

Hatunun Tüm sülalesine sövdüm hoşuna gitti sanırım engellemedi beni. Bunlar hangi hack grubunun işi bilmiyorum ama yalnızca mail adreslerinizi toplamaya çalışılmıyorlar. bana kalırsa bu sefer iş ciddi.şifrelerinizi hemen değiştirin. İE kayıtlarını temizleyin.

Hack grup ?  Lamer grup ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

06.03.2008 tarihinde bana geldiğinde arkadaşıma örnek olarak print screen yapıp göndermiştim bilgisayarda resmi kalmış.. dün yine sanırım ismi müge diye biri eklemişti aynı şekilde gelmişti..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hoca Yiyen Olmazmı ya .. Bizim Yan Apt Arkadaş.. yemiş:D kamiL ;) Kıs gorunce dayanamadı demek:D makınaya virüs girmiş:D hıc durmadan guvenlık duvarı hatası cıkarıyor..D formatt attık sımdı bıtti.. dikkatli olun bilmeyen arakdaslar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    Tahribat services bölümün de bu gibi msn adress pass fln yazion o neki neye yariyo ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahramanmi
    kahramanmi's avatar
    Erkek

yar imrendim şimdi bana niye bölee sapıqlar botlar gelmiyo yaa  

Bende Rüya Çok Sende Tabir Boldur Aslanım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Syntax
    Syntax's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    Syntax bunu yazdı:

verdiği linkten cookieleri alacağını düşündüm şifrelerimi değiştirip İE belleğini sildim.sonra hacklediğim birine ait msnde dolaşıyorum bi baktım başka bi hatun bu kez :D

Hack grup ?  Lamer grup ? 

Ner ne skim bilmiyorum ama bu engellemiş.info davaları yeni başlayan birşey olmadığı gibi çabuk bitecek uygulamayada benzemiyor. piyasanın a.koymasınlar sonra. dikkat edelimde kaynamayalım arada ;)

herbirimize verdikleri url'ler farklı. şimdi sitelere bakıyım dedim görüntüleyemiyorum. msnde beni ekleyen hatunun adreside patlatamadım sinir oldum aq.

Please wait Loading....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    sahmaran bunu yazdı:
    Tahribat services bölümün de bu gibi msn adress pass fln yazion o neki neye yariyo ?
     o silenleri göstertiyordu en son .f
Toplam Hit: 19077 Toplam Mesaj: 48