folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seni Savcı Diye Oraya Koyanın Zihniyetini

Seni Savcı Diye Oraya Koyanın Zihniyetini

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sabah bir haber duydum tv.de..

Hayvan, iki yıl önce boşandığı karısını tornavidayla deşiyor...

Daha önce de tehdit ediyormuş zaten öldüreceğim hepiniz diye... O zamanlarda savcılığa bildiriyorlar çıt yok...

Sonunda kadını deşiyor... Yakalanıyor... Tutuksuz yargıanmak üzere serbest bırakılıyor.. YUHH!

Sonra ailenin isteği üzerine tutuklanarak ceza evine konuyor...

BE hey anası hariç iyi aile evladı beynini kime zktriyon sen... Öldürdükten sonra madalya mı takacaksın

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

devlet tehdit unsurunu siklemiyor

kendim yaşadım ordan biliyorum

polise sığınıyosun biz bişey yapamayız tehdit diyo eylem yok

tutanak tutun başımıza bişey gelirse x şahsından bilin diyoruz yok dediler onuda yapmayız

sonra jandarma bi akrabamla görüştüm mevzuyu seni tehdit etmesi bile suç 3 aydan bilmem neye ceza alma ihtimali var ama tabi paraya çevirilir fln dedi

polis başından siktir etmiş sizi dedi bizde genelde tehdit edeni bulup dövüp bırakıyoruz dedi

ulan öldükten sonra mı el atcaksınız olaya

türk zihniyetiyle işe yaklaşıyolar

türk insanı böyle abi sıcakkanlı, misafirperver ve iş yapmayı sevmeyen elini taş altına sokmayıp aman napim amk diyen bir ırkız, dikkatli olun walla

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

savcılar mevzuat çerçevesinde işlem yapmak zorundadır :d

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Olay olmadan engellemek için hiçbirşey yapmazlar sen öldükten sonra olayı çözen polise madalya verirler , tv lerde kahraman ilan ederler .  Tinerci bıçak çeker güpegündüz birşey yapsan yargılanırsın , ben tinerci görünce veriyorum paramı dövsen bi dert öldürsen hayatın kararıyor.

"Devlet  masumları korumak için değil iyilerle kötüler arasındaki dengeyi korumak için vardır" Türkiye işte tam böyle bir devlet.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

savcılar ile ilgili hiç hoş şeyler duyamıyorum nedense

bi el atılması lazım korkudanmıdır nedir ilgilenmiyorlar 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Batının hukuku işte

yıkılma sakın !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Her ne kadar Boşbakan R.T.Erdoğan '' kadına şiddet abartılıyor '' dese de durum ortada...

Son 1 ayda 16 kadın katledildi

Ya benimsin ya toprağın hesabı Bu kadınların büyük çoğunluğu, ayrıldıkları veya ayrılmak üzere oldukları eski kocaları veya sevgilileri tarafından öldürüldü.

5 Şubat:  l Tekirdağ’da Aziz Çetinkaya, başkasıyla birlikte olduğunu öne sürdüğü eski eşi Songül Elçi’yi öldürdü.
    l Şanlıurfa’da Kadir Çakmak ayrılmak üzere olduğu eşi Remziye Çakmak’ı “Beni sevmiyorsun, eve başka erkekleri alıyorsun” diyerek öldürdü.
    7 Şubat: l İstanbul Bahçelievler’de Mustafa Akkuş, dışarı çağırdığı ayrı yaşadığı eşi Sakine Akkuş’u sokak ortasında öldürdü. Akkuş, “Eve dönmesini istedim, kabul etmedi” dedi.
    9 Şubat: l Ümraniye’de Arzu Yıldırım, ayrıldığı Mustafa Çilingir tarafından sokak ortasında silahla öldürüldü.
    11 Şubat: l Kayseri Kocasinan’da Yaşar Gedik, eski patronu Alper Yıldırım’ın eşi Ayla Yıldırım’ı bıçaklayarak öldürdü. Gedik ifadesinde eski patronu Alper Yıldırım’a kendisini işten çıkarması nedeniyle intikam için eşini öldürdüğünü söyledi.
    13 Şubat: l Şanlıurfa’da Abdurrahman Aktaş, kaçarak evlendiği kocasına açtığı boşanma davasından vazgeçen kızı Gülhan Alkan’ı vurdu.
    15 Şubat: l İstanbul Ataşehir’de Salih Erdem beş yıldır ayrı yaşadığı eşi Saliha Erdem’i kendisini aldattığı iddiasıyla öldürdü.
    20 Şubat: l Gebze’de Çiğdem Karakuş, aldatıldığını öne süren eşi tarafından pompalı tüfekle başına ateş edilerek öldürüldü.
    21 Şubat: l Eskişehir’de Metin Tan iki yıl önce kendisini terk eden eski nişanlısı Münise Sever’i pompalı tüfekle öldürdü.
    22 Şubat: l Adana’da Vedat Yılmaz, ayrılmak üzere olduğu eşi Özlem Yılmaz’ı boğazını keserek öldürdü.
    23 Şubat: l Adana’da Süleyman Dağlı, boşanma davası açan eşi Semiha Karadağlı’yı boşanmaktan vazgeçmediği için pompalı tüfekle öldürdü.
    23 Şubat: l Üsküdar’da çocuklarını okula bırakan Arzu Odabaş’ı, ayrı yaşadığı eşi Mustafa Odabaş tarafından 6 kurşunla öldürüldü.
    26 Şubat: l İstanbul Maltepe’de Tarık E. birlikte yaşadığı Şehri Filiz’i cadde ortasında bıçaklayarak öldürdü.
    28 Şubat: l İstanbul’dan Antalya’ya giden Ömer Dilek bir süredir ayrı yaşadığı eşi Tuğba Dilek’i silahla vurarak öldürdü.
    1 Mart: l Mersin’de 19 yaşındaki Hatice Fırat, ağabeyi tarafından, aile meclisi kararıyla öldürüldü.
    2 Mart: l Bartın’da Nilgün Usta, sevgilisi olduğu söylenen Ahmet Unutur tarafından öldürüldü.

Şark kafası ile Avrupa uyum yasalarını yorumlarsan böyle durumlar ortaya çıkar tabii bu ne savcının suçu ne de yargının, Daha düne Domuzbağı ile toplu cinayetler işlemiş kişiler serbest bırakıldıkdan sonra bunlar deve de kulak...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Hepiniz haklısınız bir gün baltayla evin kapısına dayanan alkolik bir adam hatırlıyorum jandarma tam 45 dakika sonra gelmişti.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

45 dakika içinde hepinizi doğrasa hesabını kimse veremez bunun.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Daha önceden tanımadığım bir şahıs, yurt dışına çıkmama bir kaç gün kala telefonla beni aradı ve açık adresimi söyleyerek, 2 saat sonra silahlarla kapındayız şeklinde dakikalarca tehtidler savurdu.

2 saat sonra evde onu bekliyor olacağımı söyledim ve telefonu kapattım.

Fakat içime acaip bir kuşku düştü ve ailemin başına bir şey gelme ihtimalinden korktum, sonuçta bir kaç gün sonra yurtdışında olacaktım ve 40 yıllık arkadaşımmış gibi arayan kişi açık adresime kadar herşeyimi biliyordu.

Karakola giderek, durumu anlattım, eli silahlı kişilerin o an Manisa'da olduklarını, muhtemelen bir kaç saat sonra evimde olacaklarını ve aileme zarar gelmesinden korktuğumu belirttim.

Aldığım cevabı aynen aktarıyorum:

"Şimdi arayanın peşine düşsek, sen zaten yurt dışına çıkmış olacaksın, dava düşer, boşuna uğraşmış oluruz. Sadece tehtid için de bir şey yapamayız. Silahlarla kapıya geldiklerinde, sen bizi ara, en geç 3 dk sonra verdiğiniz adreste oluruz. O zaman müdahale ederiz. Ailene de böyle tembihle, onlar da kapıyı açmayıp bizi arasınlar."

Tüm ısrarlarıma rağmen şikayetim alınmadı. Bu sefer dönüşte bir yakınımdan ruhsatsız tabanca aldım ve beni tehtid eden numarayı geri arayarak, evde olduğumu ve kendisini beklediğimi söyledim.

Üstünden saatler geçmesine rağmen kimse gelmedi, sonradan öğrendim ki başıma böyle bir iş açan kişi samimiyetim olmayan fakat uzaktan uzağa tandığım birisiymiş, ortak bir tanıdığımız da durumdan haberdardı ve durumun ciddiyetini kendisine belirterek, eğer korkutma amaçlı geliyorlarsa gelmemelerini, karşılarında pasif kişiler görmeyeceklerini söylemiş. Bu eli silahlı kişilerin, Manisa'dan geldikleri yere geri döndüklerini duydum.

Şimdi bir düşünüyorumda, sözde emniyet güçleri gerçekten ne işle meşguller? Bu şahıslar kapıma dayanmış olsaydı, olaya müdahale etmeleri için illa ailemin ya da bir başkasının canınının mı yanması gerekiyordu?

Kendi emniyetimizi bile kendimiz sağlamak durumunda kalıyoruz, ne yapmamız gerekiyor, hepimiz silahlanalım mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

tabi ki silahlanacaksınız, her evde mutlaka en az 2 silah olmalı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2687 Toplam Mesaj: 18