folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Sennheiser HD 4.20 VS Razer Kraken Pro V2

Sennheiser HD 4.20 VS Razer Kraken Pro V2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar bu iki kulaklıkdan hangisi daha iyidir? Kullanan var mı?

s

s

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

sennheiser favorimdir her zaman ama bu paralara değsin diyosan " Asus Strix 2.0 BLK ALW AS " önerim olur özellikle creative ses kartı ile muhteşem bi performansı var. ( deneyen biri olarak söylüyorum )

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    batuhanboran95 bunu yazdı

sennheiser favorimdir her zaman ama bu paralara değsin diyosan " Asus Strix 2.0 BLK ALW AS " önerim olur özellikle creative ses kartı ile muhteşem bi performansı var. ( deneyen biri olarak söylüyorum )

şimdi bu kulaklığa baktım adamlar dışardan ses izolasyonu iyi değil demişler diğer aynı fiyat kulaklıklara göre.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

uygun fiyatlı bir kulaklık + iyi bir creative ses kartı çok şey değiştirir.

logitech ses sistemim ve creative sound blaster harici ses kartım vardı usb çalındı ne güzel günlerdi bir bilsen o ikisini birlikte kullanmak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

uygun fiyatlı bir kulaklık + iyi bir creative ses kartı çok şey değiştirir.

logitech ses sistemim ve creative sound blaster harici ses kartım vardı usb çalındı ne güzel günlerdi bir bilsen o ikisini birlikte kullanmak.

Panzo ya katılıyorum ses kartı çok muazzam fark yaratıyor ama creative yerine daha profesyonel kart tercihi yapılabilir aynı fiyatlara mesela focusrite gibi bir dev firmanın ses kartını almak daha mantıklı olabilir tercih meselesi tabi linkleride şuraya bırakayım siz seçin;

http://www.hepsiburada.com/creative-sound-blaster-omni-surround-5-1-harici-ses-karti-p-BD304358

http://www.akalinmuzik.com/Scarlett-2i2-MK2,PR-6976.html 

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Hyperx Cloud al gitsin ses kartı var diye v2 alma boşuna v1 al aynı sürücüler var. Fiyat Performans üründen ziyade performans ürünüdür, ses izalasyonu güzel dir sağlamdır. Nette kötüleyen bulman zordur.

Sennheiser 4-5 sene önce güzeldi yada bize öyle geliyordu çünkü Türkiyede başka o düzeyde kulaklık yok idi simdi ki versiyonlar hep tiz bassları ile oynayıp piyasa aynı ürünü gönderiyorlar. Gerçek bir sennheiser istersen +750 ödemen gerekiyor ki ses farkını anlayasın.

Razer ürünler kalitedir ama gereksiz pahalıdır, pisman olacını sanmıyorum ama aynı kaliteyi Hyperx de daha az para ödeyerek hissediyorsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı

Hyperx Cloud al gitsin ses kartı var diye v2 alma boşuna v1 al aynı sürücüler var. Fiyat Performans üründen ziyade performans ürünüdür, ses izalasyonu güzel dir sağlamdır. Nette kötüleyen bulman zordur.

Sennheiser 4-5 sene önce güzeldi yada bize öyle geliyordu çünkü Türkiyede başka o düzeyde kulaklık yok idi simdi ki versiyonlar hep tiz bassları ile oynayıp piyasa aynı ürünü gönderiyorlar. Gerçek bir sennheiser istersen +750 ödemen gerekiyor ki ses farkını anlayasın.

Razer ürünler kalitedir ama gereksiz pahalıdır, pisman olacını sanmıyorum ama aynı kaliteyi Hyperx de daha az para ödeyerek hissediyorsun.

Hyperx Cloud 2 var bende hocam arkadasa katılıyorum özellikle FSP oyunlarda oldukça başarılı 

müzik ve film konusundada başarılı bir kulaklı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hyper cloudx görünüş olarak hoşuma gitmedi ya.Benim için bide ses yalıtımıda önemli.

Şu aşağıdaki gibi bir driver listesi var hacılar. 

Kırmızı okla gösterdiğim Realtek audio hariç hepsini iptal ettim bir fark olmadı gibi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Ne için kullanıcaksın hocam, ağırlıklı olarak hangi tarz dinlersin?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Şuna bir bak derim, https://www.amazon.de/Audio-Technica-ATH-M30X-DJ-Kopfh%C3%B6rer-Studio/dp/B00HVLUQW8/ref=sr_1_8?s=musical-instruments&rps=1&ie=UTF8&qid=1497727773&sr=1-8

Toplam Hit: 3601 Toplam Mesaj: 25
kulaklık