Seo Ve Backlink Konusunda Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam millet,

bu aralar şimdiki uğraşım başlıkta yazdıklarım.

bi kaç site var ve bunları üst sıralara çıkarmam lazım.

ama bilgim 0 bodozlama girdim.

Ne yaptım? Ahrefs üyeliği aldım.

Yorum backlink atıcı program satın aldım ama ben daha etkili yöntemler arıyorum.

var mı yönlendirebileceğiniz yerler?

mesela şuan wikipedia üzerinden backlink almayı bulmaya çalışıyorum

Veya başka ne backlink çeşitleri var bilmiyorum az el atın pls xf

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Zamana yayarak makale gir, responsive yap, keywordleri headerlarda kullanmayı ihmal etme, mümkünse twitterdan falan da makale yazdıkça linkleri yayınla.

Backlink atmayı otomasyona bağlamasan iyi edersin her gün yeni açılmış wordpresslerden gelen backlinklerin 1 günlük linkler olduğunu google zaten biliyor.

Tahribatın ilk versionunda description meta seo hiç sallamadım, oraya googledan deli gibi ziyaretçi akıyordu. 2. versionunda bunlara dikkat ettim googledan gelen hitler düştü çok garip haha =)

Google in interneti çok daha boktan biyere çevirdiğini düşünüyorum, google yokmuş gibi iş yapmak daha keyifli wala

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

bi kaç site var ve bunları üst sıralara çıkarmam lazım. ama bilgim 0 bodozlama girdim. Ne yaptım? Ahrefs üyeliği aldım. Veya başka ne backlink çeşitleri var bilmiyorum az el atın pls xf

Birçok backlink alabileceğin yer var, Ahrefs'i umarım sitesinden değil R10'dan fln temin etmişsindir çünkü o parayı yatırım olarak backlink-tanıtım vb. harcamak daha mantıklı.

Mesela Google Chrome Store'dan backlink aldırabiliyorum, rakipleri inceleyip onlardan alabiliyoruz vb.

Hangi site için, hangi bütçeyle yaptığın önemli; @Holyone her ne kadar haklı olsa da reklam vermediğin veya tanınmadığın sürece Google biraz zaruri.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/backlink-icin-link-listeleri-250671

Bunlardan dr lere göre basabilirsin, spam mı spam ama işe yarıyor bazen, bu arada hangi toolu aldın spam basmak için ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/backlink-icin-link-listeleri-250671

Bunlardan dr lere göre basabilirsin, spam mı spam ama işe yarıyor bazen, bu arada hangi toolu aldın spam basmak için ?

Comment v2

Dediklerinizi yapacağım twitter vs mantıklı geldi.

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

2021 SEO dünya'sında backlink'in çok fazla önemi kaldığını düşünmüyorum hocam.

Kullanıcıyı sitende tutabiliyor, sayfaları gezdirebiliyorsan kesinlikle 2-3 ayda istediğin sonuca ulaşırsın zaten.

Öteki türlü dünya'nın bütün sitelerinden de backlink alsan, hemen çıkış oranı yüksekse sitende kesinlikle bir yerlere getirmiyor google seni..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

2021 SEO dünya'sında backlink'in çok fazla önemi kaldığını düşünmüyorum hocam.

Kullanıcıyı sitende tutabiliyor, sayfaları gezdirebiliyorsan kesinlikle 2-3 ayda istediğin sonuca ulaşırsın zaten.

Öteki türlü dünya'nın bütün sitelerinden de backlink alsan, hemen çıkış oranı yüksekse sitende kesinlikle bir yerlere getirmiyor google seni..

Ahrefs vb yerlerle rakip siteleri kontrol ettiğim zaman adamlar sırf backlink ile kafaya çıkmışlar ben de onların yaptıkları yöntemi izleyip aynılarını yapsam fayda sağlamaz mı?

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

Ben kendi çapımda seoyu şöyle yapıyorum;

- Sitenin konusu ne ise o konuda yazılabilecek en iyi yazıyı yazmaya çalışıyorum, mesela yeşim taşı nedir hakkında yazı yazacaksam Google da yeşim taşı nedir diye aratıp çıkan ilk sayfadaki 10 sonucu da tek tek okuyorum, hepsinin en işe yarar kısımlarını alıp kendi cümlelerimle ve de güzel bir sunumla harika bir makale çıkartıyorum. Ek olarak keywordtool.io sitesinden yeşim taşı nedir yada yeşim taşı kelimelerini aratarak alternatif kelimeler nedir ve sorular nedir bunlara bakarak yazıyı en iyi yazı haline getiriyorum. 

- Yazmış olduğum yazının içerisine iç linkleme yapıyorum, sunduğum hizmetleri yada öne çıkarmak istediğim sayfaları, daha sonra bu makaleye alakalı siteler mümkünse, değilse haber sitelerinden yazmış olduğum makaleye doğal gözükecek şekilde yazıyla birlikte backlink çalışması yapıyorum.

- Firma rehberleri, bazı işe yarar forum siteleri gibi yerlerde tanıtım yazıları ile beraber anasayfaya link çalışması yapıyorum.

- Site sıfır site ise ağır backlink çalışması yapmamak için ağır makale çalışması yapıyorum, süreci makale ile kısaltmaya çalışıyorum

- Blog kısmını Google news e kaydediyorum, indexlemeye çok faydası oluyor. 

- Search console dan gelen kelimelere ve gösterimlere göre içerik stratejisi planlıyorum

- Hedef kelime olarak aylık arama hacmi 5000 - 10000 olan kelimeleri seçiyorum. 

Gibi, gibi... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Güzel bilgiler geliyor @echoll hoca summon edelim

güzel faydalı bilgiler saglar bize karşılıklı alış veriş bile olabilir 😂

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Up güncel güzel fikirler geliyor

Ignorance is bliss.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

varsa canlı hayat heyecanlı sihirli kelime para :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 1759 Toplam Mesaj: 15
backlink backlink