folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Sesleri Kesildi!!! [Tahribat.Com]

Sesleri Kesildi!!! [Tahribat.Com]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yaptığımız konuşmalarda bize ve Tariqat-ül Tahribata laf atan zındıkların azının payı verilmiştir...

Zone-H Kayıtları Aşağıdadır...

www.labina.net İndexin aynısı atılmış fakat Zone-H Kabul etmemiştir. Herkez gördü zaten rezilliklerini :)
    www.labinaservers.com http://www.zone-h.org/en/defacements/view/id=2806000/
    www.labina.infohttp://www.zone-h.org/en/defacements/view/id=2805801/

Domainler Farklı serverlarda bulunmaktadır. Mass defacement yada Redefacement değildir...

Böleleri Hostinglik yapıyor işte!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Dalımızı kıranın değilde, Yaprağımıza üfleyenin olarak değişmek lazım o imageyi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

bu saatte ancak bu kadar oluyor daha ne yapalım ak. zittik işte ipneleri.

tum tahribat uyelerine ithaf edilmiştir.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    arayan buluyo abicim =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Ne Gaddar Güzel Başarılarınızın Devamını Dilerim Yaw Galina Artık Tahribata Kafa Tutan Site yok Bizi Cw ciler Kaldı Heralde ..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek
    BY-PCkopat bunu yazdı:

Ne Gaddar Güzel Başarılarınızın Devamını Dilerim Yaw Galina Artık Tahribata Kafa Tutan Site yok Bizi Cw ciler Kaldı Heralde ..

Onlar hayatta mı ? (:

Osmanlı Torunu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    index halen duruyor :) adamlar pazar tatili yapıyorlarsa haftanın ilk iş gününe kadarda kaldırılmaz ordan...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek

BAKIN ARKADAŞLAR BEN SAVSAK.COM   ÜYESİYİM ve Böyle bir şey olmuş veya olmamış beni hiç alakadar bile etmez inanın.ama ortada dönen bir tuzak var onuda çok iği anladım bana gelen mail de txt dosyalarını aldım. ve çok iği bir incelemeden geçir dim.ve sonuçta karşıma çıkan neydi biliyormusunuz txt dosyalarında oynama yapıldığı ile alakalıydı.ve ben şimdi soruyorum sizlere neden bu böyle oldu site adminle konuştum ve bizim kesinlikle tahribatla bir mülakatımız geçmedi dedi.ama anlam veremedim.Çünkü veremedim burada yazılanlar yenilir yutulur cinsten değil.Ben sadece işimi yaparım ve bunuda yaptım.benim işim bu ortaya bazışeyleri atmak ve milleti sadece bir yere değil uzuncana bir araştırmaya itmektir.ve sadece yazılanlar ile değil kendileride araştırsınlar.Araştırın arkadaşlar araştırın ve admin bu mesajımı kaldıracak aynen www.xdost.com    daki adminin yaptığı gibiama şimdi xdost diye birşey yok ortada neden biliyormusunuz .kuralcılar ,yazıyorsun yayınlamıyorlar,siliyorlar,üyelik iptal ediyorlar ama şimdiSIFIR adet üyeleri var.ve site kaldırılmış durumda en iyi cevabı burada site hacklemekle vermedik üyeleri başka bir yere çekerek verdik.Buda böyle olsun.Ortada böyle birşey var ise üyelerini kendinize çekin yeter.......Admin bu mesajı yayınla ve hernekadar artı olarak yayınladığınız mesajlara zıt bir kutuptan da mesajlarını yayınlaya bildiğiniz ortaya çıksın.ve açıklansın....

Saygılarımla

halilcandemir

HAYAT İÇİN HERŞEY BURADA www.blogcu.com/halilcandemir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yazılar saygı çercevesinde ve küfür içermediği taktirde(buraaki küfürden kasıt şahsımıza ve sitemize küfür, yoksa küfür kısıtlaması die bişey yok) bizim gocunacak yaramız yok hoca...

Savsak durduk yere bize saldırdı amacı reklam idi sadece, başına aldığı belayı bilmiyordu ama!!!

Hacklenmedik hiç bi yerleri kalmadı herkez biliyor bunları, ama yeter dedik bizde ha eğer devam edersen bu saldırılar daha elimde birüsü yayınlayacak bilgide var..

Bu arada maillerin hiç biri ile oynama filan yapılmadı- gidin sorun kendi adminlerinize bu mesajlar size geldimi gelmedimi die.. Bu word belgesimi yoksa exe'mi ki sen değiştirilip değiştirilmediğini anlıyorsun oda ayrı bir mevzu?

Zaten databasede ve maillerin içeriğinde yeterince belge vardı. dha fazla değiştirmeye editlemeye filan gerek yoktu, kaldıki senelerdir ne yaptıysak şerefimizle yaptık bizi tanıyan tanır...

Labinada bi arakdaşımıza küfür etti ondan dolayı hacklendi hatta su sıralarda yeniden hacklendi :) 3 dakika oluor isteyen girip bakabilir.. www.labina.net

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek

heralde yeni indexi goren ilk kisilerdenim. Bu gusel olayi [.net ten bashsediyorum] zone-h yen eklemek isterdim surekli goz onude olsun diye :) neyse. simdi gozume birsey takildi HolyOne Code Bank acaba bu yazilim sadece adminlere ozel bir seymi bizde kullana biliyormuyuz :)

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

O Sadece düzenleme yazılımı.

Bulduğun kodları arşivlemek için kullanılıor. 3-4 kişide var sadece.

Cok öle program ama kendi aramızda kullanıoruz sadece.

Toplam Hit: 3362 Toplam Mesaj: 20