folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sevdigim Kıza Açılamıyorum Bi Türlü O Da Bana.Nooolursunuz Taktik Verin Yardım Edin Arkadaslar.

Sevdigim Kıza Açılamıyorum Bi Türlü O Da Bana.Nooolursunuz Taktik Verin Yardım Edin Arkadaslar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    unbreak_my_heart's avatar
    Erkek
    tazzy saol konuyla 1 e 1 ilgilendigin icin..bir dişi olarak yani

kızın hissettigine eminim kız otobuste beni dikizleyebılmek ıcın koltuk deiştirdi koca otobuste toplam 3 kısı olmasına ragmen...sora ben 1 onceki durakta iniyom bi kac kere ben indikten sora arkasını dondu kesiştik falan...

yani kesişme durumu çok oldu...

ama ben öküz oldugum için kızla konusamadım bile...

Allah kimseyi öküz yapmasın...duygularını dısa vuramamak kadar kötü bi olay yok şu dünyada herkes seni duygusuz zannederken aslında duyguların hepsi bomba gibi içinde patlıyo...ve çok canını acıtıyo...

artık daha fazla acıtmaması için bişeyler yapmalıyım...

Yorumlarınız için Teşekkurler dostlarım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    gocebe bunu yazdı:
    -----------------------------
    bunu ögrenmenin tek yolu var dostum. bence bekledigin hata. hem kaybedecek neyin var. git kizin karsisina geç, derin bi nefes al ve seninle biraz konusabilirmiyiz falan de. zaten kiz çok saf diilse ne konusacagini anlar. gerisi kolay. simdi diyeceksin ki "lan bu çok klasik bi yöntem." korkma bi yöntem klasik olduysa bu onun ise yaradigini gösterir.

cesaret dostum. akillica bir cesaret pek çok kapiyi açar.

sonucuda bizimle paylas.
    -----------------------------

saol dostum paylaşıcam eğer bi sonuca ulaşabılırsem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL
    ReaL's avatar
    Erkek
    bence yasla duvara daya kolunu basinin yanina kızın kızm snei seviyorum hayır cevabını kabul etmiyorum evet mi evet mi :) de hayır demekte üstelerse buradan sana her türlü virüs konsuunda yardım ederler :) sevkat yuvasi ne olsa ehueue bilgisayarini cökert yoksa pcsi hesap makinesi cökert ne bilin iste birsey cökerttekızı cökert istersen

0,1d0,2i0,3L0,4L0,5e0,6r0,7d0,8e0,9S0,10i0,11n0,12!0,13!0,14!0,15.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    walla unbreak_my_heart kardeşim senin dediğin olayı bende yaşadım ve senin gibi nasıl açılacağımı düşünüyordum. onunda benden hoşlandığını düşünüyordum. gittim delikanlı gibi söyledim. bak ayne şunları söyledim
    --pardon konuşabilirmiyiz?
    - ne hakkında?
    -- özel bir konu!
    -evet
    --çıktığın varmı? yada senin için özel biri (burada özel biri olarak beni söylemesi için dua ettim ve ancak babyı aldım :-)))) var mı dedim?
    -hayır
    -- eee senden hoşlanıyorum! gördüğümden beri seni düşünüyorum. senden bu sevgime karşılık alabilirmiyim? biliyorum birbirimizi fazla tanımıyoruz.
    -olumlu cevap veremem.
    --biraz düşün istersen! dedim

kafayı yiyeceğim dediki olumlu cevap veremem? ne demek olumlu cevap veremem. ama ben neden böyle cevap verdiğini biliyorum yada tahmin ediyorum ve onada hak veriyorum. neyse baba benim gibi git delikanlı gibi söyle. yalnız söylerken kendi kulaklarını düşünme zira kızarıyor :-)) neyse allah kolaylık versin kardeşim. hiç çekinme git babalar gibi söyle ölüm yok sonunda. zihnin rahatlar.

korkuların cesarete döndüğü anda rock müziği başlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    natanka_otanka cok guldum hoca annattıklarına demek ki ben de her an g.t olma tehlikesiyle karsı karsıyayım...

yok ama ben eminim hoca yani kız gözleriyle ırzıma geçti resmen...

ama son 1 haftadır kızda performans düşüklüğü oldu...

o yüzden diyorum sıkılmış olabilir.yani g.t olabilirim her an
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    valll hoca ben başımda geçenleri söyledim sana. sevdiğini söylemek reddilmeyi göze almaktır. ben bunu göze alaraktan söyledim. söyledikten sonra bir oh çektim tabii içimden. sonra rahatlıyorsun. eğer seni istemezse biraz koyuyo tabii düşünüyosun. ama senin dediğin gibi kız gözleri ile ırzıma geçiyor resmen diyosun bizimkide öyle sayılacak bir durumdu. ama ben farklı durumdan göt gibi kaldım herhalde. baba hiç çekinme valla git delikanlı gibi konuş. eğer senden hoşlanıyorsa çıkacaktır. ben yıllardır salak gibi açılmadığıma yanıyorum. ulan kerizlik bendeymiş dedim sonra. hep karşı taraftan bekledim. beklediğime değmişti hani. bir kız gelip bana teklif etmişti. daha sonra oda nalçak çıktı ya neyse....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    profil resmimide durumumuza uygun olarak değiştirdim. heart kardeşim. aynen resimdeki gibi bir şeyde olabilir sonunda :-))))))))))) bugün 2 kere profil resmimi değiştirdim her nedense. neyse

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Şş gız bağ sana diom bağ bağ senden ho$lanıom gız nolur benle çık de !! :)

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbreak_my_heart
    Erkek
    o ne hoja ya öyle bi kıroluk yapmam...öldürseler demem hoja naptın ole

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    peki ne bekliyorsun hocam kızın kollarına atılmasınımı? bir fikir sordun söylüyoruz. kırolukla ne alakası. eğer kıroluk varsa şu an senin durumun ancak böyle bir şey olabilir. ulan adama bak hem yardım istiyor. hemde d.şşak geçiyor be. unbreak_my_heart kardeşim gece gece sinirlendirme adamı. eğer sevdiğini söylemek kıroluksa tamam BEN KIROYUM HEMDE EN ALASINDA. O ZAMAN SEVDİĞİNİ SAKLAYAN NE OLACAK? AKILLIMI nıhahahahahahahahahhaha
    gecenin karanlığında delinin kahkahaları duyuluyordu ve yer altında çıkıp gelen zombilerde katılmıştı bu oyuna ve ona dediki nerede kaldın aşağılık herif sonra zaten film koptu
    unbreak_my_heart ne halin varsa gör. sonra böyle vah ben nasıl açılırım kıza, yok son zamanlarda eforu iyi değil der dursun ve bakarsınki o ulan bizim kızı başkası yiyor... bilmem anlatabildimmi? kırdıysam kusura bakma gece gece lafın sinirimi bozdu

Toplam Hit: 12284 Toplam Mesaj: 47