folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder SEVDİGİNİZ KIZA BU AKSAM GÖRÜCÜ GELSE VE ONDAN 2900 KM UZAKTA OLSANIZ :((

SEVDİGİNİZ KIZA BU AKSAM GÖRÜCÜ GELSE VE ONDAN 2900 KM UZAKTA OLSANIZ :((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    bu arada bi kızı yüz kişi ister bir kişi alır:))sen o bi kişi olmaya bak:)

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi
    Valla ben kızım ama, ne bilim seni sveiyor ise o zaman gerekli cevapı verir dimi ne yapar ne eder yani?

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    gider ikisinide s....'dim

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaTuRaL_MaN
    NaTuRaL_MaN's avatar
    Erkek
    kız istemedikten sonra 40 tane görücü gelsin  yeter ki gönlü sende olsun kabul etmez eğer ederse de onun alçaklığını gösterir arkasından bile bakmam  bir düşünün seven insan görücü gelmesini kabul eder mi ? Ederse yol verin gitsin  sevmeyen biriyle ne işiniz olabilir siz onu sevseniz bile
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Naturel iyi hoş diyorsun burda iş kızda değil ailede bitiyo kız ne yapsın ben istemiyorum dicek annesi babası gelsinler göndeririz dicek ne yapabilirler ama Kıza Helal Olsun Tükürdüğünü yalamamış Kutlarım inşallah Düğününüzüde göreriz....

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gece45
    gece45's avatar
    Erkek
    goruculer ısteyenın bır yuzu vermeyenın ıkı yuzu felsefesı ıle gelmıslerdır sen kalbını ferah tut kız senın kardes %95 ama su bı gercek paranın acamayacagı kapı yok tur herseyın olumlusunu dusun dugun gıbı mutlaka olumsuzunuda dusuncen nıye yıkılmamak ıcın kız senı svıyosa aılesıde bu ılıskıyı bılıyosa gerısı bos ıstedıgı kadar dunurcu gelsın takma .........saygılar fethıyelı

tesekkurler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    setim
    setim's avatar
    Erkek

valla yapacak iki şey vardır.

ya kızı gider kaçırırdım.. yada kafama sıkardım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Erkek

gazan mübarek olsun dostum inş böyle şeylerle daha falza karşılaşmadan mutlu sona ulaşırsınız darısı benim ve bizim başımıza helaaaaaaal 

tükürük olayı ayrı bi hoştu

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNKaY
    TaNKaY's avatar
    Erkek

dostum bende bu aralar deli gibi aşığım ve aynı durumd aben olsam bi arakdaşın dediği gibi ortalığın a.ına kordum walla molotoflu el bombalı saldırı yapardım ..ama pasif kalam sakın bu durrmda bişiler düşün ama mantıklı olsun mesela karşı tarafla direk temasa geç iletişim kur onlarla..bedenin ne kadar uzaksa ruhunun orda olduğunu ve bu olay gerçekleşirse onlara ne kadar kötü şeyler yapacağını hissettir..

ama şöle bişide var bu olayda mutlaka sevdiğin kızında bişisi vardır artık bu devirde ne kadar cahil olsakda kız istemeden ailede göz yummuyo bunuda bi araştır..kimseye güvenme bu konuda..

ve en son şık hiç bi umut olmassa unut gitsin banada bunun bi benzeri oldu ve 1 ay depresyondan sonra herşey normale dönüyo son olarak kendine bu olayı unutturacak dürüst bi kız bul ve aşkını yaşa

ama hayatada lanet etme dostum ..yaşayarak göreceksin herşeyi akışına bırak son defa ..k.i.b.

ben hiçkimseyim hiç kimse mükemmeldir dolayısıyla ben bi mükemmelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morchella.
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

valla a.q. ortalığın

imza
Toplam Hit: 5815 Toplam Mesaj: 58