folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Sevgili Tahribat Adminlerine Buyuk Sans Kapisi...

Sevgili Tahribat Adminlerine Buyuk Sans Kapisi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StanleyJopson
    StanleyJopson's avatar
    Erkek

Siz degerli tahribat adminlerinin basarisini gorduk ve tahribat.com da kaybolup gitmenize gonlumuz razi olmadi bu yuzden siz tahribat adminlerine bir san kapisi acalim dedik ve tahrip.com da siz degerli amdinleri bekliyoruz sizleri basarili oldugunuz konu adi altinda amdin yapmaya bekliyoruz...

bu konu ile ilgili tahrip.com/forum  dan Turan CAN adli nicke ozel mesaj atin ve mesaj iceriginde tahrinbatta aldgini gorevi ve unvanininizi yaizniz...

Saygilarimla Tahrip.com Admini Turan CAN

Asla kimseye zeki gorunme hep salak rolu oyna.! :::::::my IQ 146 En sevdigim halimdir.:::::::
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

zuahhahahahaa :DDDDDDDDDDDD ulan bi geyik bu kadar uzar :DDDDDdDD

bu arada onların adminleride bize cağırdık :DDD şu msn nelere kadir yarabbi :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StanleyJopson
    StanleyJopson's avatar
    Erkek

renegadealien  hoja HolyOne sonunda dogru yolu bulacak ;))

Sevgili yavrucum holyone kardesim

adminlerine son bir kez gozu yasli bir sekilde bak ama korkma onlar tahrip.com da cok iyi bakacam tahrip.com amdini olmanin ayricaligini yasayacaklar...

Bir cok programin about unda isimleri yer alacak kisacasi ilah lasacaklar yazik burda curumelerine gonlum razi olmuyor ....

Asla kimseye zeki gorunme hep salak rolu oyna.! :::::::my IQ 146 En sevdigim halimdir.:::::::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

tahrip.comdan tahribat.coma transfer olan herkeze beleş host verioz..!!! :P

gel vatandaş gel admin gel hosta gel :P:DDDDDDD

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Zuahaha souk sawas ha?

Tahribata transfer olan Tahrip adminlerine üstüne bi de beles Hosting paketi verioruz. PHP+ASP+MySQL+ASP.NET+CGI/Bin

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StanleyJopson
    StanleyJopson's avatar
    Erkek

abu bugun guleism yoktu hic yuce tanri sen sahitsin holyone daha dune kadar hosttlardan atildi simdik host veriyom diyo olum once kendine host bul sen ;)))

Efet beyler bu HolyOne sayte peygamberdir yillardir sizleri avuttu sizlere vaetler verdi ama hangibi tututu ha soleyin onun icin gelin dogru yola bize glin gelin size adminlik veriyoz bakin bu kacmaz soleyim bu firsat birha ele gecmez ve bu arada tahribatin verdigi kalitesiz hizmetten dolayi tahribat uylerinin guzel bir hizmet alamalarini gorunce icim ciz ediyor bu yuzden tahribatin uylerinide bagrimiza basmaya haziriz...

Syagilarimla Turan CAN Tahrip.com admini

Tahrip.com admini olmak bir ayricaliktir adeta boing 777 de yolculuk yapmaya benzer...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _Turko_
    _Turko_'s avatar
    Erkek
    tahrip admini olmak yarıcalıktır. . bize gelin rahat edin yazda geldi tahrip adminleri olarak topluca canada ya tatile gidicez :) ordan da belki adalara filan gideriz stanley e bağlı :)

Tahrip Bu yaz bütün adminlerinle birlikte 5 şanslı üyesini canada ya tatile gönderiyor :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Aha Sahte Peygamberle Gerçeğinin kavgası  Delisiniz yaw :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    _Turko_ bunu yazdı:

tahrip admini olmak yarıcalıktır. . bize gelin rahat edin yazda geldi tahrip adminleri olarak topluca canada ya tatile gidicez :) ordan da belki adalara filan gideriz stanley e bağlı :)

iyi tatiller

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

bosuna dememişler rekabet kaliteyi artırır diye eheueheu

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Abi Kampanya Falan Yapıyonuzda tam yapalım kampanya yı :)  Bize Gelene PHP + ASP + MYSQL + ASP.NET + CGI  / BIN de öğretiyoruz :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 6767 Toplam Mesaj: 31