folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sevgilinizi Şaşırtmak İçin Ne Gibi Şeyler Yapardınız ?

Sevgilinizi Şaşırtmak İçin Ne Gibi Şeyler Yapardınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoCKeT_
    RoCKeT_'s avatar
    Erkek
    Ewet eminim çok değişik fikirler çıkacaktır : )

Bilmeyen ve Bilmediğini Bilen Çocuktur;ONA ÖĞRETİN. Bilmeyen ve Bilmediğini Bilmeyen Aptaldır;ONDAN SAKININ. Bilen ve Bildiğini Bilmeyen Uykudadır;ONU UYANDIRIN. Bilen ve Bildiğini Bilen LİDERDİR;ONU İZLEYİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerous
    Dangerous's avatar
    Erkek
    başlık süper walla

herkesin yaptığı bişey var ama ayıp olur söylemiyim şimdi

İmzasız kahraman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoCKeT_
    RoCKeT_'s avatar
    Erkek
    olm müstehcen şeylerden bahsetmios burda romantiq olun azcık : ))) Ne gibi sürprizler yapardınız mrk ettim bakalım neler çıkıcak

Bilmeyen ve Bilmediğini Bilen Çocuktur;ONA ÖĞRETİN. Bilmeyen ve Bilmediğini Bilmeyen Aptaldır;ONDAN SAKININ. Bilen ve Bildiğini Bilmeyen Uykudadır;ONU UYANDIRIN. Bilen ve Bildiğini Bilen LİDERDİR;ONU İZLEYİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    en sewdigi sarkıyı...kendim çalabılıyosam kendim olmuyosa teypten apartmanın önünden çaldırır...ve sabahın köründe onu o şarkıyla tüm herkese rezil olma ve şamaroğlanına dönme pahasına uyandırır muziği dinletirdim...

aslında başka kimse zikimde olmadıgı için rezil olma diye bi olay yok....bu kızın acaip derecede hoşuna gidecektir...herkesin içinde boyle bi manyaklık yapmak ve onu düşündüğünü bu kadar cesaretli şekilde göstermek kızı tavana vurdurmaya yaetcektirr....

Dip not:kızın babasının ve abisinin ewde olmadıgı bi saatte yaparsanız saglıgınız açısından daha ii olcaktır...ama en çılgıncası sabah yapmak

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    bu arada duvarlara seni seviyorum FATMAAAA yazmayın sakın...bunlar ilginç şeyler diil osmanlıdan kalma klasik seyler...kıroluk da denebilir....zauhzhau

yaratıcı olun...ilginç şeylerr yapın...doz aşımı yaparsanız ters etki yapar ona da dikkat edin...

ikide bi seni sewiyorum demeyin...bazı yerlerde Haluk gibi davranın...

thats all

c ya

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KDE
    KDE's avatar
    Erkek
    bilmiyorum ama onla buluşmaya gideceğim günü ayarlardım ve o saatte en güzel akraba kızlarımdan birini seçer ve buluştuğumuz yere akrabamı alır giderdim. sonrada yan masasına geçip ona nisbet yaparcasına onu kıskandırırdım. e Tabi gerçeği öğrenene kadar kız gitmemişse ve ya siz yaşıyorsanız gerçek öğrenildikten sonra sonuç ilginç olur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KDE
    KDE's avatar
    Erkek
    ha bide unutmadan şunu yapın eğer saçlarınıza kıyabilirseniz kafanızı kel kestirin :) ben bunu yaptımda bayağı güzel oluyor :PP ozaman bayağı şaşırır :PP
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoCKeT_
    RoCKeT_'s avatar
    Erkek
    koskoca 6000 küsür lük tahribattan bu kadarmı cvp çıktı ... neyse umarım daha güsel fikirler çıkacaktır : ) Bu arada netsonic o dediğin şey çok eskidi artık be daha otantik bişiler bulman lasım artık

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serco
    serco's avatar
    Erkek
    Ben Sevgilimi şaşirtmak icin hic bi $ey yapmadim geLsin o beni şaşirtsin hem şaşiripta napcak ?

GözLer Ne Renk oLursa oLsun Gözya$Lari Hep AYnı Renktedir..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    onun gözünün önünde cinayet islerdim...muhaha buna heralde herkes sasirirdi:)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deferens
    deferens's avatar
    Erkek
    şaşırtmak için olmadığın gibi davranmak gerek buda delikanlı adama yakışmaz o yüzden şaşırmayada gerek yok şaşırtmayada

masmavi bir denizin önünde yarımkanat bir yelkendir aşk,alır götürür seni bilinmeyen maviliklere,sevda mavidir güzel çocuk mavi umut,sen gönlünü mavi tut,emi,mavi tut......
Toplam Hit: 6916 Toplam Mesaj: 22