Sevgilinizle Aranz Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuffys
    Tuffys's avatar
    Erkek
    Benim sewgilimle aram hiç iyi olmadıHep kendimi kötü hisssettim,onu hep kazanmaya çalıştıtım ama birşeyler engel oldu,zaten soğuk birisi,bende çok iyi birisi tam süper aşıkmillete karşı kızan ona karşı kedi gibiydim.Herkes ayrılırsanız o kaybeder diyordu hala o ayrılmaya çalışıyo ben tutmaya çalışıyorum,niyetim eflenmekti ama olmadı tüm hayallerim yıkıldı,kafayı yedim yaaSonuçmu mına koduumun abisi ev karısı gibi evden çıkmıyo hiç görüşemiyoruz halfendide ev kısı zate bizde 2.Planızyaa ayrılalım bööle gitmiicek gelde sıkma kafana yaaAbisini vurayım yada ne biliiim bişey yapayım diyom ucu kıza dokunacak oda benim yaptıımı anlııcak başkası bişi yapmaz abisinin ortamla filan işi olmaz çünkü bu sefer yine ben üzülcem anlııcanız 4 aydır sabaha kadar onu düüşünüyorum ve bana ayrılalım dedi haberi geliyo zaten bişey yapamıyordu haalaaa kızamıyorum bu kıza yaa ama bundan sonra kimseyle ciddi çıkmııcam bende elin oğlu gibi yiicem anasını satayım...Bize yakışmaz dedik b...kunu çıkardılar yaa,..Bu devirde iyi olursan hep eziliyorsun yaa onun için Hayatta daha sıkı olmak gerekiyormus allahımdan tek isteğim kimsyi bööle yapmasın insanın koruduğu inançları arasında haysiyeti vardır ve bööle kullandıramaz aslaa oyuncak olduk sanki yaaaNeyse baba nerden açtınız burayı yaa;)Bize yaşamak zorluk çıkarsada felsefemiz aynıdır;

"Zorsa yaparız imkansızsa Zaman alır,.."

Tufan,..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harun1905
    harun1905's avatar
    Erkek
    Yaa arkadaşlar benim sevgilim lise 1 de ama biz önceden çıktık ama şimdi ayrıldık dersler yüzünden ama ben öyle biliyordum oysa yaltak başkasıyla çıkıyor şimdii ben onları ne yapayım şimdii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aycos
    aycos's avatar
    Dişi
    kabus bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bal gibide vardir iste
    nasil olmaz uzaklik diye bisey ya aycos
    varki aci cekiyoruz burada,
    evliyamiyiz biz zamani ve mekani ayni odanin icine sigdiralim :)

Bu arada türkce karaktersiz olan yeni nickin hayirli olsun =)
    Eski avatarini koysana .
    -----------------------------

yaa diyorum yok uzak diye bir yer seviyosan ama gerçekten uzak gelmez.dönüceni bildikten sora ömür boyu beklersin.(burda hakkatten kendi adıma konuştum ben beklerim) bu arada türkçeyide kullanamıyoruz ya forumda çok üzüldüm:(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beta_crusis
    beta_crusis's avatar
    Dişi
    sevgilimle hersey mükemmeldi neredeyse..
    ama bu asla hep böyle dewam edecegi anlam1na gelmiyor
    hatta ayr1 olduumuzu göz önüne alirsak.. sevgiliyle hersey ,bütün dengeler ,dengesizlikler ,durumlar her an bozulabilecek kadar degisken bence..
    bu nedenle güzell gittigi zamanlar1n tad1n1 ç1karmal1..

wicked game
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    sevkilim neyim yok benim

Adsense Gelirli Siteler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Valla bizim aramızda sorun olmuyor. Olursa da son lafı ben söylüyorum. Nasıl otorite ama :))) Muahahah... Çok mu bencilim ben de neyim?

Mazeretim var: asabiyim ben.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

underzero bunu yazdı:

ayrildik
    ustelikte birbirimizi deli gibi severken
    halada deli gibi seviyoruz
    ama ayrildik...
    -

işte bunun acısını çok iyi bilirim!...

underzero çok geç okumuşum yazını, teselli gerekir mi artık bilmiyorum. Bazen çok önemli şeyler, çok önemsiz şeylerin arasında kayboluveriyor. Affet beni...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Yaw, ben daha kiza acilamadim, o yuzden ara konusuna daha giremedim, ama sanirim o onu sevdigimi biliyo... tek korkum beni arkadas olarak gormesi, ve sanirim oyle goruyor.... :(

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Sevgilimle 1 aydan beri hemen hemen hergün cinsel ilişkiye giriyoruz ve elimizden geldiğince her yerde sevişmeye çalışıyoruz. ama bu aralar pekte mutlu değilim çünkü sıkıldım artık aynı kadınla sevişmekten ama bir türlüde kendimize hakim olamıyoruz ya şu sevişmek ne kadar güzel bişey bıraksalar saatlerde sevişebiliriz. (bu arada rekorumuz 3 saat)

başka da bi sorunumuz yok

Fuck this world if they cant understand me!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek
    benim için artık cok gec cunki ayrıldık..   bi kez daha ogrendim ask yalanmıs.. ve sadece omur boyunca sadece bi kişiye asık olunurmus :(

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
Toplam Hit: 9489 Toplam Mesaj: 45