Seviyeli İngilizce E-Booklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://kickass.to/english-graded-readers-mega-collection-15-2-2012-t6192183.html

s

Bildiğiniz gibi İngilizceyi geliştirirken okumak çok önemli bir etken.Kendi seviyenize göre burda bir çok e-book bulabilirsiniz.Özellikle penguin readers tavsiye ediyorum.

Bide yeri gelmişken sorayım ustalara.Ben günde foxnews yada cnn den 1-2 haber okuyorum.Ama sanki ordaki okuduklarım benim eksiğimi telafi etmiyor gibime geliyor.Çok yarar göremiyorum.Sadece kelime dağırcığımı güçlendiriyor.

Sizlerin tavsiyeleri ne yönde olur okuma konusunda merak ediyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

kardeş benim ingilizce lisede gördüğüm kadarıyla işte kurallar ıvır zıvır birkaçşey biliyorum

bu kitaplardan düzenli okusam yardımcı olurmu günlük 30 dakka felan çok fazlası sıkar sanırım beni 30 dakka da az gibi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam iyi oldu bu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

hoppaa çizik.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

çok sağol hocam 

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

sağol müdür öptüm gıdıktan (:

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Bunların Fransızcasını bulamadım var mı acaba ücretsiz bulabileceğmm bi yer?

Okuma için uzun metinler seçme, ilgin oldugun haberlere bak. Bilmediğin kelimelerin anlamlarını İngilizce-İngilizce sözlüğünden bakarak anlamlandır. 

Senin sıkıntın anladığım kadarıyla ilgili konunun teknik kelimeleri. Biz teknik İngilizce gördük onlilgili kitap vÜstesini tarz konulara bölünmüş teknik İngilizce kitapları bulabilirsin

Telden yazdığım için çok detaylı yasamadım 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı

kardeş benim ingilizce lisede gördüğüm kadarıyla işte kurallar ıvır zıvır birkaçşey biliyorum

bu kitaplardan düzenli okusam yardımcı olurmu günlük 30 dakka felan çok fazlası sıkar sanırım beni 30 dakka da az gibi

günlük 30 dakika değil 20 dakika okusan bile yeter.Ama önce gramer çalış ondan sonra başla bunları okumaya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Bunların Fransızcasını bulamadım var mı acaba ücretsiz bulabileceğmm bi yer?

Okuma için uzun metinler seçme, ilgin oldugun haberlere bak. Bilmediğin kelimelerin anlamlarını İngilizce-İngilizce sözlüğünden bakarak anlamlandır. 

Senin sıkıntın anladığım kadarıyla ilgili konunun teknik kelimeleri. Biz teknik İngilizce gördük onlilgili kitap vÜstesini tarz konulara bölünmüş teknik İngilizce kitapları bulabilirsin

Telden yazdığım için çok detaylı yasamadım 

fransızcası var mı bilemicem hocam.

Kat.ph ve zamundaya bak istersen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    HolyZat bunu yazdı

günlük 30 dakika değil 20 dakika okusan bile yeter.Ama önce gramer çalış ondan sonra başla bunları okumaya.

gramer var biraz liseden hocam biraz evvel test ettim intermediate çıktı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    HolyZat bunu yazdı

gramer var biraz liseden hocam biraz evvel test ettim intermediate çıktı

O zaman 3. seviyeyi okumaya başla istersen.

Toplam Hit: 2147 Toplam Mesaj: 20