Seviyor-Sevmiyor Hangisi???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu gün çok kötü bir haber aldım ama sonra düşündümki bu haber yalan olabilir.Ve şuan da doğruluğu hakkında da hiç bi fikrim yok neyse ben olaya gireyim.benim şu aralar çıktığım bi kız vardı.ama ne yazık ki görüşemiyorduk.çünkü ailesi tarafından cep telefonunu çaldırdığı için cezalandırılmış ve telefondan mahrum edilmişti.telefonu olmadığı için ona ne söyleyeceksem hep arkadaşları aracılığı ile söyledim.bir gün yine aramıştım.arkadaşı ile aynı sınıftalar bu arada.arkadaşı çıktı.dedi şuanda sınıfta yok.ben de dedim gelince bana çağrı atın ben sizi ararım.neyse çağrı attılar ben de aradım dedi yine yok.ben de dedim o zaman ona söyleyim pazar günü birlikte çıkabilir miyiz.bir daha da aramsına gerek yok dedim ne de olsa ileteceğim mesajı iletmiştim.neyse benim bu lafıma kızmış dediler bana.ben de dedim beni yanlış anlamış herhalde.sonra bi türlü konuşamadım onunla ve bugün.en sonun da konuşabilirim diye seviniyordum ki, ne yazık ki telefona gelmek istemediğini söylediler.niye dedim dedi arkadaşı sana çok kızgınmış da o yüzden.dedim onunla konuşmazsam aramızdaki meseleyi çözemem ki o yüzden onunla konuşmam lazım dedim.neyse bana dediler müsait olunca seni arayacakmış.ben de tamam dedim.aradan bi kaç saat geçti ve aradılar.yine aynı arkadaşı bana dedi senin sevgilin başkasıyla çıkıyor ve seni istemiyor.yıkıldım tabi.inanmak istemedim.bi de bana dedi sen ona bi cd çekmişsin o ben de istersen sana vereyim dedi.yok dedim gerek yok sen de kalsın o cd dedim.tabi ben yıkılmıştım.işin şimdi diğer boyutuna geliyoruz.bu aracı kızın benden hoşlandığını duydum.pazar günü buluşalım dediğimde aslında benimkisi ordaymış ama bu yalan atmış bana burada yok diye.yani kızla konuşmamı istemediği için bana yalan atmış.bu gün de yalan atmış olabilir mi bizim aramızı bozmak için yani. yardım edin bana hafta sonuna kadar onu bulamam ve bu yüzden deli oluyorum lütfen arkadaşlar.özellikle kız arkadaşlar yardım edin çünkü siz kız gözüyle bakarak daha iyi cevaplar verebilirsiniz...

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

kaltaga bak yaa! hemen bul o telefonu acan assailik kariyi
    sewgilini de cek kolundan, dogru durust arkadaslar bul kendine de :)

git okula, konustur o salak kariyi
    duzelsin hersey

Fairies wear boots
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ama ya doğru söylüyorsa :((

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

telefonu acan kizin senden hoslandigini nerden ogrendin?
    eger o kiz senden hoslaniosa we onun telefonunu kullanarak gorusuosan sewgilinle o kizin elinde acaip bi koz olduunun farkindasin heralde ?
    hatun herseyi sayabilir sana
    en iyisi gidip okula bul sewgilini
    we konus
    en mantiklisi we dogrusu bu
    o oyleymis bu boyleymisle olmas ki
    eger dogruysa da, bunu kendin soyliyemiycek kadar aciz miydin dersin
    boyle biri oldugunu bilsem yuzune bakmazdim dersin
    olur biter

Fairies wear boots
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    yine o kızdan.dedi az ewel konuştuğuun kız senden hoşlanıyormuş.halbuki az ewel konuştuğum kızda aynı kişiydi.yani ben senden hoşlanıyorum diyemedi hiç.benden hoşlanan kişi kim dediğimde de adı önemli mi dedi...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

ooof bu ne yaa
    cocuk mu bunlar
    hemen kos kizin okuluna
    canina oku bu sacmaligi kim yapiosa
    eger sewgilin seni sewiosa zaten anlasilir hersey
    ayrilmak istiosa da sooler sana
    sen de soyliyceini soylersin bigusel

Fairies wear boots
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ewt en doğrusu bu bunlar çocuk delirdim yaaaaaa peki sence işin aslı nedir?_?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    nie başka şahısları aracı die kullanıyonuz ki ? dost var düşman var.git kendin hallet işi başkalarına ihtiyacın yok

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    mecburiyetten bana kalsa gider evini ararım...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    ben senin yerinde olsaydım okuluna giderdim .
    yada evini ara kendini çıkmazsa kapatırsın telefonu,araştır kendisi evde yalnız kalınca ararsın sende. depresiyona girme hemen o kızın yalan sölemediği ne malum bak hem kendisi çıkmak istiomuş.herşey ap açık ortada

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    walla depresyona girmicem de öle böle değil düşünebiliyor musunuz hiç kendiniz için adam deliriyo ya.inşallah yalandır.eğer yalansa büyük bir tecrübe olur benim için kimseyi aldatmam.ama eğer değilse o zaman beni aldatmak neymiş ona gösteririm ben...

Toplam Hit: 3256 Toplam Mesaj: 15