folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şeytanın 7 Çocuğu, Bilgisi Olan?

Şeytanın 7 Çocuğu, Bilgisi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Bi yerden duydum, şeytanın 7 çocuğu varmış 7si de birbirinden çirkin. Tek işleri güçleri insanlara zarar vermekmiş.

Hatta o kadar kötülermiş ki şeytan bile onları evlatlıktan reddetmiş.

Bunlardan biriyle ilgili yaşanmış bir hiâye de var ama şimdi yazcak halim yok (başka sebeplerden)

hikayenin sırrı ne bilmiyorum ama duyduğum olayın gerçekliğine eminim Almanya'da olmuş.

Hadi anlatayım be. Almanya'da işte 3-4 salak çocuk incili terstren okuyup bişeyler çağırcaklar evin bodrumunda.

Biliyosunuz şeytanın işareti ters haçtır ve incil aynı zamanda şeytanın kitabıdır. Yani böyledir demiyorum kabul gören bu. Yoksa benim inancımı anlatmıyorum. Doğrusunu Allah bilir.

Neyse okuyolar okuyolar bişey olmuyo. Dağılıyolar en sonunda. Evin sahibi çocuk mal gibi kalıyo tabi evde. üst kata çıkıyo. Tam gece yarısı Almanya'da kilise çanı 24 kere çalıyomuş geceyarısında. Çalmaya başlıyo çocuk aynaya bakarken odanın üst köşesinde çok çirkin bi yaratık görüyo bi çocuk gibi ama çok çirkin ve ağzında bi bıçak var. Sanki saldırmaya hazırlanıyo çocuğu izliyo. Çocuk donakalıyo bi aynadan bakıyo bi başını söndürüp bakıyo hep orda.

Tam 24. vuruşta çocuğa saldırıyo ve omzundan içeri bıçağını sokuyo. Çocuk sanki kızdırılmış alev gibi bi bıçak girmişçesine aco hissediyo. Yaratık bir anda kayboluyo. Bayılıyo mu ne sonra doktora gidiyo.

Doktor şaşkın, böyle bi yara olamaz diyo. Çünkü yara yanık izi ama içi boş. Yani bi bıçak kılıfı gibi bi hal almış ama mümkün değil çünkü kızgın bi bıçak soksanız o yanık yarası yapışır, öyle içine bişey sokacak kadar bi delik oluşmaz.

Yara kapanmamış o şekilde kalmış. Bana olayı anlatan kişi de bu olayı yaşayan kişinin arkadaşı. Ordaki arkadaşı değil. Bana anlatan adam bunu dindar bi arkadaşına sormuş. Aldığı cevap benim bu mesajın başında yazdığım şey.

--------------

İnternette aradım bulamadım, bilgisi olan var mı arkadaşlar?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

--------
    Biliyosunuz şeytanın işareti ters haçtır ve incil aynı zamanda şeytanın kitabıdır. Yani böyledir demiyorum kabul gören bu. Yoksa benim inancımı anlatmıyorum. Doğrusunu Allah bilir.
    --------

Bize hiç bir zaman şeytanın 7 çoğucu var gibi bir şey söylemediler ve incil şeytanın kitabı değildir biliyorsunuz diye başlayıp daha sonra ben böyle demiyorum
    demek uyumsuz olmuş birazcık.

Onun dışında ben bilmiyorum 7 çocuğu.Bir çok sallama hikayeler duyduk :) bir tanesi olabilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Ben gerçeği bilmediğimi söyledim sadece. Bana anlatanlar Almanya doğumlu kişiler onun için hristiyan motifli olması çok normal.

Bize tabi ki ters haçtan bahsetmediler biz İslâm eğitimi aldık. Ama ters haç bilgisi yaygındır, birçok filmde bile kullanılmıştır. Benim izlediğim "şeytanın tohumu" diye bi film vardı orda vardı meselâ.

7 çocuk olayını normalde ben de sallamam. Ama dindar bi çocuk söylemiş bunu. Tabi dindar deyince müslüman anlamayın Almanya diyorum :)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ben şeytanın çükü kalkmıo die biliom =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    şeytanın işareti ters haç olayı sonradan oluşmuştur. Anti-christ(hristiyanlık karşıtları) ve satanistler haçı ters çevirip sembol olarak kullanmaya başlamışlardır. Uydurma hikayelerden biri

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

şeytanın çocukları vardır evet küçük genç büyük vs vs hikayeyi hiç duymadım....

google>şeytanın hileleri madde madde okursunuz....efendimizle peygamberimizin konuşmasında anlatlıyor..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    kaç çocuğu var bilmem ama kesin hepsi o. çocuğudur.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben şeytanın çükü kalkmıo die biliom =)

şeytan çarpmasın seni :D heheheh  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Lucifer ... Bi de Lilith vardı sanırım ama Lilith şeytanın çocuğumuydu emin değilim ; tabi bunlar sadece oyalanıldığı zaman insanı sürükleyen ; gizem avcısı tribine sokan mit'lerden ibaret..

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

burda şeytana küfrederek bir bok yaptığını sanan adamlar gibi dinini hazmedememiş kimselerin akılları sıra insanları şeytandan uzak tutmak için uydurdukları bir hikayedir takmayın kafaya...

ya bir de lemuria abi "mit" ne ya efsane de şuna:D

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    Lucifer ... Bi de Lilith vardı sanırım ama Lilith şeytanın çocuğumuydu emin değilim ; tabi bunlar sadece oyalanıldığı zaman insanı sürükleyen ; gizem avcısı tribine sokan mit'lerden ibaret..

lilith havva(eve)'dan önce yaratılan adem(adam)'in ilk karısıdır. Lucifer tanımları ülkeye göre değişir bazıları şeytan için kullanır bazıları şeytanın kızı için.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 9945 Toplam Mesaj: 37