Seyyar Klima Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Mobil ayaklı klimalar performans olarak nasıl? Sorunları neler? Çok sesli diyorlar? Eve düşünüyorum hata mı ediyorum? Bilenler bana yardımcı olsun. Bunların iyileri hangi marka? Portatif diye mobil düşünüyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Ses asiri degil ama hic yokta diyemem.

Sicak havanin disari atilmasi icin ya duvari ya da cami delmen gerekecek, bu yuzden mobil kismi pek gercekci olmuyor, her odadaki duvari delerim dersen o zaman olur. (:

Isitmalari yok, sadece sogutma yapiyorlar.

1000 tl ustu alacagin tum markalar isini gorur.

Kucuk odalari sogutmada sorun yasamazsin ama oda buyukse pek verimli olmuyorlar. Hesaplama metrekare olarak degilde daha cok metrekup oluyor. Kapilari acip evi sogutayim dersen ciks o is olmaz. Salon icin pek uygun degil ama odalar icin uygun olabilir.

telekom tarafından 23/Ağu/19 23:09 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bi yeri delme  camı  aç . Açık yeri pvc ile kapatacak kapak gibi bişey yap .hırsızlık falan olmayacak yükseklik ise .  Tamamdır . 

Ses yapıyor  . 

Elektrikte harcıyor xd

Şundan bulur san ben aoğutmasına kefilim . https://youtu.be/0FVme_rlMog

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Haci isyerinde var bitane, ufak bir odaya koyduk. Bi halta yaramıyor. Cami açıp estirince daha iyi oluyor. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Yorumlar pekte beklediğim gibi değilmiş iyi ki sormuşum. Sesi ve o arkasındaki hortum sıkıntı. Öyle bir hortumu varsa duvara monteyle aynı. Çok kötü yapmışlar hortum işini. Hepsi mi böyle yani 2 bin liralık modellerde mi böyle?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Yorumlar pekte beklediğim gibi değilmiş iyi ki sormuşum. Sesi ve o arkasındaki hortum sıkıntı. Öyle bir hortumu varsa duvara monteyle aynı. Çok kötü yapmışlar hortum işini. Hepsi mi böyle yani 2 bin liralık modellerde mi böyle?

hepsi aynı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _CD_
    _CD_'s avatar
    Erkek

Küçük alanları iyi soğutuyor (tek oda) biz ufak bir sistem odasında kullandık, camdan dışarı sıcak havayı tahliye aparatı var cama takılıyor. 

Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Vazgeçtim ya camı filan delemem ben. öyle hortumla da uğraşılmaz. hiç göründüğü gibi değilmiş. öyle delme biçme yaptıktan sonra duvara monte alırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Letgo dan al dene Memnun kalırsan ödeme yap yoksa olmaz de adama iade et gitsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bundan almıştım, 3-4 sene önce 900 tl gibi bir fiyata almıştım. Ben memnun kaldım. Hala da kullanıyorum. 

Boru için pencere açıkken oraya göre pleksi kestirmiştim. Alt ortada da boru için delik açtım plekside. Mis gibi oldu. Biraz gürültülü ama gayet iyi. Bir de bunun ısıtması da olması lazım, hiç kullanmadım ama ısıtmasını.

Tavsiye ederim ben memnunum. Bu arada içinden pencere bağlantı aparatı da çıkıyor ama çok verimli değil. 

AİRFEL AP09-3103/R2 9.000 BTU R410 MOBİL KLİMA

JOE tarafından 26/Ağu/19 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/sulu-hava-sogutucu-tasinabilir-klima-ucretsiz-kargo-uygun-fiyat-firsat-urun-469315387

geçen sen takıldığımız kahvede bundan vardı fena değildi ama onlar 200-250 liraya almıştı bu fiyat çok gibi. soğuk su koyunca güzel oluyor. ilkokuldayken bunların ilkel halleri vardı evde onlarda güzeldi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 12
seyyar klima