Sezen Aksu - Yürüyorum Düş Bahçeleri"Nde 2Oo9

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    what the hell are you talking about Kumanaga ? İligisiz alakasız insanlara pm attım sanırım dedim yanlıslıkla yazıları gece gece nerenle okuyorsun gelmeyen varsada bildirsin dedik pm hakkımız bitebilir dedik,bitti de zaten bu gece doldu adam aıllı şuraya gelip birader bana lınkler gelmedi yazacağına sanki çocuk fırçalar gibi yazıyorsun ben açtığım her başlıkla ilgilenirim kaldı ki ilgilenmesemde  bunu yargılayacak ne makam nede rütbedesin sen kendi işine bak ben buraya her link isteyene atıyorum zaten birde gelip buraya yazmıyorum attım diye..

bak bak adam daha konuya bile yazmamış,milis pm atmış bide utanmadan açma konuyu söyletme kötüyü diyor ya :) Şurda adam akıllı gelip bir link istesen.. önce bak ne yazmışız orda; "Link için (132mb) bu başlık altından pm atabilirsiniz.." tamam çok skindirik bir türkçeyle yazılmış külliyen anlatım bozuklugu olan bir cümle ama anlayanlar anlıyor ki senın gibi pm atmak yerine gelip buradan istiyorlar bizde zaten karısıklık olmasın milis pmler aklımı karıstırmasın düzenlı olsun dıye burdan haber edin demek istedik,attım linki al hayrını gör

Benide bidaha böyle filtreli (!) dertlere gark etme,attır bi cigara 

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    sezen aksunun böyle bi şarkısı vardı die hatırlıyorum sanki ama beyin mcıklamasıda geçiriyor olabilrim beynim sulandı etrafı puslu pslu görüyorum zaten zabah olmuş ne ara oldu nyse olmayabilirde :) nikom banada bi link gönderivr misn bi zahmet kıl topaamm :D

çok uzakta uzak denizlerde...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benide bidaha böyle alengirli dertlere garg etme,attır bi cigara 

filtreli dertlere olum o :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

sau'cum sen yaşıyomuydun la :D özletme olm kendini göremıyorum forumda pek mq yolladım linki,keyifli dinlemeler ;)

tarzan üşenmedim filmi açıp sahneyi buldum haklıymışsın benim böyle gereksiz suluklarım vardır zaten dışarda deli dalgaları da daha 2sene öncesine kadar "dışarda deli dalgalar kedi duvarları yalar" diye söylüyordum arkadaş anlattı mevzuyu utandım amq :D

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    bende alabilir miyim?

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    kardeş sana zahmet linki bana da yollarmısın?

Ses Etme Hallederiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    kardesim mumkunse bana da link yollayabilir misin?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hoca geç kalmışsın :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    link verene pre veriyim :F

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    hoca geç kalmışsın :)

Napayım ya ekran kartını yaktım nasıl becerdim bende bilmiyorum :) Lanet olası anakartta on board ekran kartıda yok surunuyoruz boyle  :) Yeni gordum konuyu ondan seyettiydim 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 7722 Toplam Mesaj: 57