SGK Borcunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    Kişi kaydı bulunamadı.

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

beyler abone no/fatura no yazan yerlerde gss borcu olanların tc kimlik noları bağkur borcu olanlarında bağkur numaraları yazıyor ifşa olmayın düzenleyin paylaşımlarınızı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Abi buna ya okuyorum benim bile borcum var aile üzerinden yararlanıyorum 1114,50 TL olmuş borç geçen 800 TL küsürlerde birşey di bu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Ödemeler
    Abone No
    Abone Adı
    Abone Soyadı
    Fatura No
    Tutar
    Öde
      ÇE***** TE*****   22808114130 1127,06  

||Hide

Beyler ben açıktan okuyorum şuan bu borç nasıl çıktı GSS borcu imiş , borçtan kurtulma şansım varmı benim için büyük bir mebla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

sorgu tipini ne seçiyor sgk sı olman öğrenciler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

arkadaşlar gss zorunlu falan muhabbeti oldugunda ben gittim kaydımı kuydumu yaptırdım  2012 ocak ayı itibariyle 

mart ayında ise sigortalı işe girdim o günden bugüne düzenli olarak sigortam yatıyor. şimdi kontrol ettiğimde 2381 tl borçlu görünüyorum 

ne yapmam lazım bunu düzeltmek için

kapil tarafından 24/Tem/13 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

Orman Mühendisi //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    kapil bunu yazdı

arkadaşlar gss zorunlu falan muhabbeti oldugunda ben gittim kaydımı kuydumu yaptırdım  2012 ocak ayı itibariyle 

mart ayında ise sigortalı işe girdim o günden bugüne düzenli olarak sigortam yatıyor. şimdi kontrol ettiğimde 2381 tl borçlu görünüyorum 

ne yapmam lazım bunu düzeltmek için

ikametgah adresine bağlı olan sgk müdürlüğüne gidip işlem yaptırmak gerekiyor. evrağa küreğe gerek yok sadece ben sigortalı işte çalışıyorm gssm çıkıyor diosun onlar işe girdiğin tarih itibariyle gssni kesiyor ve borcu siliyorlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    Kişi kaydı bulunamadı.

bende de bu cıktı  ssk gırısım var  ama bu ne demek ıstemıs ben anlamadım. Borcum yok mu demek ıstemıs ? :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Siteden sorgulama yerine 170 i arayıp sorguladım. Bana 500 abime 946 TL borç çıkarmışlar. Ben mezunum dershaneye gidiyorum. Dershane öğrencilik sayılmıyormuş. Ağabeyim de universite mezunu Şubat ta askere gidecek.

Ben itiraz ettim haftaya belli olacak. Ağabeyim yarın başvurur sonuçlar belli olunca paylaşayım. 

Gerçekten çok saçma bir yasa. Gerekli gereksiz herşey ile uğraşan devletimiz bu saçmalığıda son verir inşallah. 18 yaşını dolduran otomatik iptal olsun isteyen gelir yaptırır. Ama otomatik borç takmak neymiş arkadaş. Mantıken haberim olmadan yapılan bu ceza nedeni ile benden para almaz ama göreceğiz bakalım ne olacak.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 5643 Toplam Mesaj: 55