folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder SGK Hizmet Dökümü - Sorun ?

SGK Hizmet Dökümü - Sorun ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4A Hizmet Dökümü

Ad
    Soyad
    İlk Soyadı

Doğum Tarihi
    TC Kimlik No
    SSK Sicil No
    Tahsis No

Toplam Gün Sayısı
    Hocam en üstte şu kısım yazıyoya.Önceki döküm neden o kadar önemli ? Önemli olan gün sayısı..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:
    -----------------------------

4A Hizmet Dökümü

Ad
    Soyad
    İlk Soyadı

Doğum Tarihi
    TC Kimlik No
    SSK Sicil No
    Tahsis No

Toplam Gün Sayısı
    Hocam en üstte şu kısım yazıyoya.Önceki döküm neden o kadar önemli ? Önemli olan gün sayısı..

Hocam tamam da gün sayısı da sadece 2 yıllık görünüyo

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

verruckt bunu yazdı:

opusdei bunu yazdı:

4A Hizmet Dökümü

Ad
    Soyad
    İlk Soyadı

Doğum Tarihi
    TC Kimlik No
    SSK Sicil No
    Tahsis No

Toplam Gün Sayısı

Hocam tamam da gün sayısı da sadece 2 yıllık görünüyo

Hocam o zaman en yakın sgk ya gidip başvurmak lazım.Şahsen başvuru.Babanla beraber gidin, sorun soruşturun.Bunu netten halledemezsiniz..

ilk defa böle birşey duyuyorum.Acaba babanın çalıştığı yerler sigortalısın diyerek keklemiş olmasın sizi ? Olur mu olur.Burası Türkiye..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek

Vize başvurusu için bana lazım oldu geçenlerde.Netten alınmıyor hocam eskidendi o SGK dan gidip döküm çıkartman gerek.Benim aldığım evrak SGK gün syısı idi aynı olaydan bahsediyoz sanırım.

Dokunmayın yetime Parmak sokar Sütüne !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

annemnden 1 kaç ay eksik görünüyordu dilekçe verdi düzelttiler. gerizekalın giren kişi eksik girmiş. boşu boşuna birkaç ayı gidicekti.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:

kendi e-devlet şifremi unutunmusum yoksa hizmet dökümü aliyordum ben. sanada tarif ederdim ama unuttum elimden birşey gelmiyor kusura bakma

merak etme hocam unutmadın aynı bizim pederde aldı bir gün girdik ertesi gün denedik olmadı hatta şifreyide yazdık monitörün bi köşesine  nette araştırdım bu konuda bir çok kişi şikayetçi amaç ne onuda söleyim şifreyi kaybettiğinde unuttuğunda felan tekrar şifre almak için gittiğinde yanlış hatırlamıyorsam 10 tl  gibi bi ücret ödüyosun bildiğin ceza kesiyolar :) ben daha ne deyim arkadaş vay ki ne vay

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

KozMoz bunu yazdı:

mehmetcan bunu yazdı:

kendi e-devlet şifremi unutunmusum yoksa hizmet dökümü aliyordum ben. sanada tarif ederdim ama unuttum elimden birşey gelmiyor kusura bakma

merak etme hocam unutmadın aynı bizim pederde aldı bir gün girdik ertesi gün denedik olmadı hatta şifreyide yazdık monitörün bi köşesine  nette araştırdım bu konuda bir çok kişi şikayetçi amaç ne onuda söleyim şifreyi kaybettiğinde unuttuğunda felan tekrar şifre almak için gittiğinde yanlış hatırlamıyorsam 10 tl  gibi bi ücret ödüyosun bildiğin ceza kesiyolar :) ben daha ne deyim arkadaş vay ki ne vay

aldığın ilk gün değiştirmeniz için zorluyor değiştirmiştir şifreyi hocam mutlaka.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

KozMoz bunu yazdı:

mehmetcan bunu yazdı:

aldığın ilk gün değiştirmeniz için zorluyor değiştirmiştir şifreyi hocam mutlaka.

dediğin gibi hocam aldık değiştirmeden giremiyosun zaten değiştirdik yazdık bi kenara ne hikmetse bir daha giremedik şifre yanlış dio :D nette aratırsan skntının genel olduğunu anlarsın

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
Toplam Hit: 3501 Toplam Mesaj: 19