folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Shockman'i Gören Bilen Var Mı?

Shockman'i Gören Bilen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı
    break bunu yazdı
    Noyan bunu yazdı

uyuşturucu sevkiyatı.

Etik olup olmamasi uyusturucunun cesitine bagli. Insallah beyaz, koko degildir.

aradaki mantıgı çözmek için soruyorum da cigara etik koko değil mi ve neden böyle ? :)) 

Evet digeride uyusturucu fakat Diyarbakir' da bu islerin anasi bellenirken tum herifler disarida ozgur fakat bu adam suan iceride bence bu haksizlik.

Bunun yaninda artik Marijuana ABD' de bile yasal olacak neredeyse. Amsterdam' ki Red Light buna ornektir. Ben hayatimda 2 defa...

Icmeyen icmiyor yani.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı

Adam kendi diyor ki gönül hatır işi için ulaştırmada aktif rol oynadım.. daha ne 

nerde yazmış onu hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

simdi burada bi sike yaramak yerine bi baltaya sap olmadan , uyusturucu satarak kolay yoldan para kazandigi icin aptalca cezaya baglanan birine mi gecmis olsun dilekleri ben mi yanlis idrak ettim ?

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

simdi burada bi sike yaramak yerine bi baltaya sap olmadan , uyusturucu satarak kolay yoldan para kazandigi icin aptalca cezaya baglanan birine mi gecmis olsun dilekleri ben mi yanlis idrak ettim ?

En iyimser bakış açısıyla 1.sinde arkadaş kurbanı olan bir adam ikinci seferinde yine madde kullanan arkadaşını savunuyordu burda.

Bu işlerin şakası olmaz hacılar insanların hayatı kayıyor bu maddeler yüzünden.

Ama olayın tam olarak detaylarını bilen varsa anlatabilir.

u235 tarafından 31/Eki/13 11:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    HowL bunu yazdı

Adam kendi diyor ki gönül hatır işi için ulaştırmada aktif rol oynadım.. daha ne 

nerde yazmış onu hocam

36.5 Kilogram Esrar Maddesinin Taşımasında Aktif Rol Oynadım. Üstelik Hatır için. :) Vallahi Doğrusu bu. Ama Hakim Amcaya Anlatamazsın derdini. Uyuşturucu ile işim felan olmaz. Ayağımız Kaydı bir kere işte Bursa H Tipi Kapalı Ceza Evinde 33 Ay YAttım. Ardından Gemlik Açık Ceza Evine Çıktım Bir Ay Orada Kaldıktan sonra Yasa Çıktı Saldılar bizi.

http://tahribat.com/Forum-Shockman-Yeniden-Aranizda-161708/

Linke tıkla hocam ilk sayfada yorumlar..

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

İyi ki hatır için başka bişey istememişler yani =) G.t isteseler kiramicakti heralde.

Umarım 5 sene sürmez yeni macerasını da tekrar görürüz kendisini.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

İyi ki hatır için başka bişey istememişler yani =) G.t isteseler kiramicakti heralde.

Umarım 5 sene sürmez yeni macerasını da tekrar görürüz kendisini.

Nokta :)

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

Bi bakıma haklı bi bakıma degilsin. Ben bunu şöyle düşünüyorum uyuşturucunun çeşidine göre. Eger ki bu kişi kalkıp beyazdan/şekerden/jamieca/bonzai kısacası kimyasal cezasını yatıyorsa daha beter olsun inş. o kadar ah almış çıkıcak derim.  Ama esrarın cezasını yatıyorsa yazıktır geçmiş olsun.

keyif icin olsun , medikal amacli olsun bunu icene saygim sevgim var ama ticaretini yapani sevmem. 

bahcesinde diksin agacini golgesinde arkadaslariyla cay demlesin, ottursun can feda ama otesi gotunu yigim ayagina sende biliyon gerek yok

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

ziyaret etmek lazım adamı.

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

O değil de "Balik_" nerde ? :D

karabuyucu tarafından 31/Eki/13 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 4397 Toplam Mesaj: 37