folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Shopping Reklamları Kalkıyor

Shopping Reklamları Kalkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Mobildeyim detay yazamıyorum da, on ağustosta kalkıyor gençler. Vaziyet alin. 

https://turkiye.googleblog.com/2020/07/google-alisveris-reklamlari-ile-ilgili29.html?m=1

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oyy hayvan gibi darbe vurur bu iş e-ticaret sektörüne bakalım dönüşleri nasıl olacak...

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İkilemiş. Şu post işlemine artık 10sn'de bir bile olsa temsili bir limit koysak da şunları yaşamasak ne güzel olurdu be şeyh ha olmaz mıydı rene?

Cayan tarafından 29/Tem/20 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

İkilemiş. Şu post işlemine artık 10sn'de bir bile olsa temsili bir limit koysak da şunları yaşamasak ne güzel olurdu be şeyh ha olmaz mıydı rene?

Limit var diye biliyorum. Arka arkaya mesaj atmaya calisinca blokluyor ama arada bir kafasina gore double atiyor very cool bence :P

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

hay amk. 3 hafta boyunca yok merchant center a ürün ekle, yok e-ticaret kampanyası oluştur, yok dönümüşleri kur felan derken çok yordu. Etkisini göstermeye başlamıştı ki şimdi kapanıyormuş. Bütün işleri alt üst eder gibime geliyor.

Nova Vida !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Gerekçesi ne acaba..

Asıl önemli olanı ise şu haber sitelerini sıralamadan şutlamak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Gerekçesi ne acaba..

Asıl önemli olanı ise şu haber sitelerini sıralamadan şutlamak.

Bu yılın başlarında Rekabet Kurumu Google’ın Alışveriş Karşılaştırma Servislerine (AKS) eşit davranması yönünde bir karar verdi. Yanıt olarak, Rekabet Kurumu’na (RK), satıcılardan Alışveriş reklamlarının gösterilebilmesi için AKS’lere Google Alışveriş’le aynı fırsatı sağlayacak ve Alışveriş reklamlarının ürün kalitesini hem kullanıcılar hem de satıcılar için sürdürülebilir kılacak bir dizi tedbir sunduk. Sunduğumuz tedbirler Alışveriş reklamları için Avrupa’da 600’den fazla AKS’nin katılımıyla 3 yıldır başarıyla uygulanan tedbirlere çok benzer bir çözüm yolu içeriyor. 

Ancak, sunduğumuz çözüm önerilerinin Türkiye için kabul edilebilirliği şu aşamada belirsiz. Bu nedenle, faaliyetlerimizi yasal çerçevede sürdürebilmek ve müşterilerimize hazırlık yapabilmeleri için yeterli süreyi sağlamak amacıyla, maalesef 10 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Alışveriş reklamlarını Google’ın Türkiye’deki arama sayfalarından kaldıracağız. Bu bizim için kolay alınmış bir karar değil; bunun tüketiciler, satıcılar ve AKS’ler için daha az seçeneğe ve daha düşük kalite deneyimine sebep olacağına inanıyoruz. Uygulanabilir bir çözüm bulmak için RK ile birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. 

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Yasak kelimesine tamamen karşıyım buna benzer bir kararı Google'ın en başta kendisinin düşünüp uygulamaya başlamasını desteklerdim ancak kapitalist sistemin en tepesinde oturan abiler bunu düşünmediler ve inatla görmezden geldiler. Kesinlikle arama motoru konusunda her türlü reklamların kaldırılmasını destekliyorum :) Başarılı ve parası olanı karşı karşıya getiren bir nokta ve parası olup reklam bütçesi musluğunu açan firma hep kazanan taraftı şimdi artık oyundaki kartlar yeniden dağıtılacak ve bu çok güzel bir haber oldu yeni ve küçük dijital alanda varlık göstermeye çalışan firmalar için. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sRcN bunu yazdı

Yasak kelimesine tamamen karşıyım buna benzer bir kararı Google'ın en başta kendisinin düşünüp uygulamaya başlamasını desteklerdim ancak kapitalist sistemin en tepesinde oturan abiler bunu düşünmediler ve inatla görmezden geldiler. Kesinlikle arama motoru konusunda her türlü reklamların kaldırılmasını destekliyorum :) Başarılı ve parası olanı karşı karşıya getiren bir nokta ve parası olup reklam bütçesi musluğunu açan firma hep kazanan taraftı şimdi artık oyundaki kartlar yeniden dağıtılacak ve bu çok güzel bir haber oldu yeni ve küçük dijital alanda varlık göstermeye çalışan firmalar için. 

Bisey farkermiyor bence, adam parayı reklama vereceğine seocuya verecek. R10 tayfası kafasındaki insanlar da seocuyum diye firmalari sikecek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

Bisey farkermiyor bence, adam parayı reklama vereceğine seocuya verecek. R10 tayfası kafasındaki insanlar da seocuyum diye firmalari sikecek

paranın olduğu her yerde bok sinekleri mutlaka vardır bu sektör farketmez pandemi süreci sonrası bir çok dijital ajans türedi dijitale kayacak pastadan pay alabilmek için ancak 1 en fazla 2 ayda hiç bir yetkinliklerinin olmadığını görenler o sineklerden uzaklaştı. Bu sektörün en güzel tarafı ölçümlenebilir olması. Seninle çalışıyorum ama sen bana ne katıyorsun diye bir soru sorulduğunda insanın önüne yığınla gerçek veri çıkıyor. Ucuz etin yahnisi olmaz önce o ucuz sözde SEO yapan arkadaşlara gidip orada az paraya tokatlanıp ardından çok paraya daha bu işte uzman kişilere dönecekler. İşinin hakkını verip iyi olanlar mutlaka bir şekilde parasını kazanacaktır bu yüzden. Ayrıca paranın TR içinde kalmasının verdiği ekonomik rahatlıkta tabi ülke yönetimine birazda olsa nefes aldıracaktır. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sRcN bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

paranın olduğu her yerde bok sinekleri mutlaka vardır bu sektör farketmez pandemi süreci sonrası bir çok dijital ajans türedi dijitale kayacak pastadan pay alabilmek için ancak 1 en fazla 2 ayda hiç bir yetkinliklerinin olmadığını görenler o sineklerden uzaklaştı. Bu sektörün en güzel tarafı ölçümlenebilir olması. Seninle çalışıyorum ama sen bana ne katıyorsun diye bir soru sorulduğunda insanın önüne yığınla gerçek veri çıkıyor. Ucuz etin yahnisi olmaz önce o ucuz sözde SEO yapan arkadaşlara gidip orada az paraya tokatlanıp ardından çok paraya daha bu işte uzman kişilere dönecekler. İşinin hakkını verip iyi olanlar mutlaka bir şekilde parasını kazanacaktır bu yüzden. Ayrıca paranın TR içinde kalmasının verdiği ekonomik rahatlıkta tabi ülke yönetimine birazda olsa nefes aldıracaktır. 

Abi iyi diyon da, düzgün bir ajans çok yüksek meblalardan kapı açacak. Ufak adamlar bitecek. Şimdi yüz lira sermayesi olan adam bile smart shopping i açıp doldursa ürünleri para kazanıyor, bu yalan olacak işte. Küçükler bitecek yine 

Toplam Hit: 1367 Toplam Mesaj: 14
google shopping