folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sibanet Bilişim Telekomünikasyon ISS ( Hotspot ) Türkiye Geneli Bayilikler Verilecektir

Sibanet Bilişim Telekomünikasyon ISS ( Hotspot ) Türkiye Geneli Bayilikler Verilecektir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

ürkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere WİFİ İstasyonların yatırımlarına hız kesmeden devam eden SİBANET, Türkiye'de ev ve işyerlerine hotspot internet erişimi sağlayan telekom operatörüdür.

SİBANET, bireysel ve kurumsal müşterilerine; ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı,VPN ,Hotspot,5651 Sayılı Kanuna Uygun Log Tutma hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

Sibanet Bilişim Telekomünikasyon Elektronik Ith. Ihr. Ltd Şti. 2014 yılında kurmuştur. Kurumsal mecrada icra edebilmek adına 05/01/2015 tarihinde ISS lisansı almıştır.

BTK YETKİLENDİRME adresinden, İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Altyapı İşletmeciliği (B) başlığı altında ISS Lisansına sahip firmamızın adını görebilirsiniz.

SİBANET Kablosuz İnternet Avantajları

• Herhangi bir telefon aboneliği yok
    • Uzun vadeli bağlayıcı anlaşma yok
    • Kota Aşımı Yok
    • Sadece kullandığınız hizmetin bedelini ödersiniz...

Sistem Nasıl Çalışır;

- 5 GHz ve 2.4 GHz ile 10 Km çapında Yayın İmkanı ve Dilediğiniz Hızda İnternet Hizmeti Sağlamak.
    - Tek Abonelik ile Müşterinize 2.4 GHz sinyallerinin Olduğu Alanda İnternet Hizmeti Verebilmek.

Bayilik İÇİN:
    - Bulunduğunuz Bölgede Sibanet Firmasının Lisansı Altında Bayilik Alabilir ve Kendinize Gelir Elde Edebilirsiniz.
    ( Herhangibir Vergidir,vsdir Uğraşmaz Tamamen Sibanet LTd.ŞTi.'nin Üzerinden Satışınızı Yapabilirsiniz.)
    - Sadece Bizlere Bölgenizin Kuşbakışı Fotoğraflarını ve Google Maps Üzerinden Alanınızı Yollayacaksınız.
    - SibaNet Telekomünikasyon Adı Altında Bölgenizde Bu Hizmeti Devam Ettirebilirsiniz.
    - Tamamen Yasal Bir şekilde Hotspot'unuzu Kurulumundan Sonra İnternet Satışınızı Yapabilirsiniz.
    - Örneğin 2mbps Limitsiz, Kotasız İnterneti Aylık: 20TL'den Satışını Yapabilirsiniz.
    - Noktadan Noktaya İnternet Hizmeti Yapabilirsiniz.
    - İnternet Olmayan Bölgelere İnternet Hizmeti Taşıyabilirsiniz.(kablosuz şekilde)

Not: Yapmak istedğinizde İnsanlara Düzgün bir reklam ile anlatırsanız tamamen açıklayayıcı bir şekilde konuşursanız. Tez Zamanda Müşterilerinizi Çoğaltır Gelirinizi Yükseltmek Sizlerin elinde.

HERŞEY TAMAM BİR MUTABIK OLDUK DİYELİM GERİYE KALANLAR EVRAK PROSEDÜRÜ
    PROJE BEDELİ (Bölgeye Göre Değişkendir)
    BAYİLİK BEDELİ (Bölgeye Göre Değişkendir)
    KİMLİK FOTOKOPİSİ
    VERGİ LEVHASI
    BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:
    0850 304 7422
    Sinan DOĞU ( 0544 313 10 00 )
    İskender DÖNMEZ ( 0532 777 66 74 )
    E-MAIL: sibabilisim@gmail.com
    WEB: 
    www.sibabilisim.com 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Web adresiniz

r10.net e çıkıyor.

Bireysel kullanıcı tarife fiyatları sitede göremedim.

Hizmetiniz varmıdır.

HoLyCat tarafından 20/May/15 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu konu kalın yazıdan silinir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

gerekli bilgilendirmeyi aldım teşekkürler.

K4R4B4S4N tarafından 20/May/15 12:40 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

hayırlı olsun sinan hocam :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Kopyalama yapıştırma yaptım. cok özür ondan dolayı bold yazı oldu. web adresim www.sibabilisim.com

KARABASAN ile konuştuk. Musait değildim simdi dönebildim. kendisiyle istişare ettik.

ADSL,VDSL2, Fiber Bireysel açabiliyorum fakat tanıdığım kişilere açıyorum. Sonuçta Tek Fatura çıkarak veriyorum.

32Mbit VDSL2 Kotasız internet 150 TL.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

hayırlı olsun sinan hocam :)

SAgolasın hocam Teşekkür Ederim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Bedeli filan nedir merak ettim açıkcası.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam bildiğim kadarıyla internet satılan daireye alıcı anten koyulması gerekiyor. Bu antenlerin fiyatı nedir ? Ayrıca İstanbul'da bu sistemi kurmaya niyetli varsa iyi para kırar demedi demeyin. İlk müşterisi ben olurum hatta. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam bildiğim kadarıyla internet satılan daireye alıcı anten koyulması gerekiyor. Bu antenlerin fiyatı nedir ? Ayrıca İstanbul'da bu sistemi kurmaya niyetli varsa iyi para kırar demedi demeyin. İlk müşterisi ben olurum hatta. :)

Isparta'da yapıyoruz bu işi, UBNT Nanostation M5 yada M5 Loco cihaz kullanıyoruz. Loco 200 TL, M5 300 Tl civarında satışı

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

cokdandır düşündügüm bir sey fakat ne dir ne degildir bilmiyorum

http://www.haritamap.com/yer/beylikbagi-mahallesi-gebze  

maliyet kazanc anlamında bir seyler karalasanız  fikir sahibi olsak

kady tarafından 20/May/15 14:26 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 2410 Toplam Mesaj: 15