folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Siber Savaş Tarafında Hangi Ülkeyi Tehdit Olarak Görüyorsunuz?

Siber Savaş Tarafında Hangi Ülkeyi Tehdit Olarak Görüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Tahribat birleşik krallığı.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    Master bunu yazdı

Selam TBT ailesi,

Siber Savaş tarafında hangi ülkeyi Türkiye'ye direk Tehdit olarak görüyorsunuz ve Neden ?

1) Abd

2) İsrail

3) Rusya

5) Çin

Bunlardan hariç kore var

Rusya ve Çin yüksek bir ihtimal

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Uganda

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

turktelekom u tehdit görüyorum, bir siber savaş olabilmesi için iyi kötü bir internete sahip olmamız gerekir. 

bir firma ancak bu kadar güzel rezil edilebilirdi +1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    torpedo_XL bunu yazdı

Uganda

Şeyseller diyip artırıyorum sonuçta Offshore'un kaynağı :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Uganda

Şeyseller diyip artırıyorum sonuçta Offshore'un kaynağı :D

Şeyseller deyince dilimde bi kekremsilik oluştu, diyorum şeyseller ne. Bunun doğrusu SeyŞeller'miş google'a göre. Lâkin niye bilmiyorum bana ŞeyŞeller daha uygunmuş gibi geliyor. @@,)

Kafama takıldıydı, diyorum bu ada mı adalar grubu mu, Neyse bir bakayım dedim. Felaket güzel, doğa harikası diyebileceğim fotoğraflar var. Ne memleketler var arkadaş. 

92 Ada ve adacık(?)tan oluşuyormuş. Grubun 493 km2 yüzölçümü varmış. 23-29 C de yıllık sıcaklık eğrisi varmış. En büyük adasının ismi 149 km2 ile Mahe ada'sı imiş.

Creoller ilginçmiş. 

Portekiz'ler , Fransız'lar ,BüyükBritanyaKrallığı , BirleşikKrallık , sonra yine Fransızlar almış galiba. 

Geneli Katolik. Müslüman, protestan , Hindu azınlık da varmış.

Tek partili cumhuriyet  ^^D` 

Başkentinin adı Victoria ^^D imiş. adalar grubunun en büyük adası mahe'de ve Ticari  liman kentiymiş. 

Manyok ve guana ilginç geldi. 

ve yapı Volkanik ve granit imiş. 

öle özetleyesim geldi. 

-0-

@MhmdAlmz T.B.K.  , @Antivir-US , @TxT :^^D`

-0-

Konuyla alakalı; coğrafi yakınlıkla da alâkalı ve siber de olsa; Rusya, İsrail, İran, Hindistan, Çin ve en son olarak da Abd.

Avrupa yok, Afrika yok. @.o, )

RitmFarbRacourci tarafından 18/May/19 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Hindistan

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Birinci sırada CİN 2 sırada rusya olarak görüyorum. Cin 'de 5 sene kaldım kaldığım semtte komşu çocukları ile takılırdım arada ps4 partisi takılırdık.  çok fenalar elemanlar zehir gibi cebinde para yok akşama kadar sağdan soldan yemek söylerlerdi internet üzerinden.. saolsunlar çok ekmeklerini yedik :)

Emekli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Türkiyeyi görüyorum, 

Enerji sektörüne ve insagram, snapchat yanlış yazdıysam affola, bu firmaların disk kapasitelerini doldurup karşılayamaz vaziyete getiremeycektir

Birde yeni çıkan telefonları taşıyan gemiler okyanusta batıp üretimi bitirecek ve karşılayamaz hale gelir diye düşünüyorum.

cola tireni ile pepsi gemiside çarpışırsa diyede aklıma geldi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

Birinci sırada ÇİN,  2. sırada RUSYA olarak görüyorum. Çin'de 5 sene kaldım, kaldığım semtte komşu çocukları ile takılırdım arada ps4 partisi takılırdık.  Çok fenalar elemanlar zehir gibi ,cebinde para yok akşama kadar sağdan soldan yemek söylerlerdi internet üzerinden.. saolsunlar çok ekmeklerini yedik :)

Çince'yi de öğrendin mi pekî, nasıl iletişim kurdun? ingilizce yada beden dili vasıtasıyla mı yoksa nakden mi?

Çin'in neresinde bulundun, iç karasal bölgelerinde mi yoksa Sahil-Liman kentlerinden birinde mi, yoksa büyük nehirlerine yakın Kentlerinden birinde mi? Sanayi- TeknoKent?

@SiyahBereli ^^P`)

RitmFarbRacourci tarafından 19/May/19 04:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2700 Toplam Mesaj: 22
türkiye siber savaşlar