folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şiddet İçerikli Rüyalar Görüyorum.

Şiddet İçerikli Rüyalar Görüyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Yaklaşık 2 yıldır hemen hemen her gece, şiddet içerikli rüyalar görüyorum. İnsanları vuruyorum, dövüyorum yada bi robot tarafından kovalanıyorum. Dış dünyamda şiddete düşkün biri değilimdir. Hatta bu aralar tamamiyle şiddetten uzak kalmak için uğraş veriyorum. Biraz sadistlik vardı geçmiş zamanda, parçalanmış insanlar, kol bacak kesilmesi, kelle uçurulması falan izlerdim. Bunların etkisi olabilir diye düşünüyorum. Dış dünyamda uzun süredir (3 ay) kimseye vurmadım.

Nedir bu rüyaların akıbeti. Sıkıcı olmaya başladı. Yani hergece birilerini öldürmek yada darp etmek istemiyorum. Teletabileri seyretmeyi bile düşündüm. Neler yapmalıyım, yada yapmamalıyım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

" Kro "
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Saglam bi kafa dagıt hocam kendine ugraşlar bul hiç boş durma bi süre sonra geçicektir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

erkin koray'i gordum bende hare krishna'yi soyluyordu

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Hocam bu aralar yada şöyle diyim son 2 yıldır canın sıkan bir şey varsa ondan kaynaklanıyor oalbilir . İşindne memnun değilsindir. Birinden sinirlenmişsin öldürmek istemişidir. Birilerini darp etmek istemişsi yapamamışsın içinde bir ukteye dönüşmüş bu(bence).

Ha peki atlatmak için ne yaparsın arkadaşların dediği gibi git kafa dağıt kendinle daha fazla ilgilen aklını sokan neyse düşünmeme çalış. Özelliklede uyumadan önce düşünmebu tarz şeyleri. Banada çok oluyor öyle..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bu en başta etkilendiğin bişeyle tetiklenmiştir 2 yıl önceye gitmen we bakman lazım biriyle çok şiddetli kawga mı ettin ya da tw de şiddet içerikli bi filmi izlerken mi etkilendin ama bunun etkisi en fazla 3 ay sürer ama sen bu 3 ayda beynini sürekli tetiklemiş olmalısın ki bu zamana kadar uzamış en basitinden ben nie bunu görüorum diyipte üstüne onlara benzer bişiler izlemişsindir

senin ihtiyacın biraz beyninin dinlenmesi mesela günün belli saatlerini buna ayır git çok sessiz bi odaya sadece klasik yumuşak bi müzik aç ruhunada sana da ii gelicektir 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Hocam otur oturduğun yerde ne güzel işte sinirlenebiliyor,birilerine ceza kesebileceğine inanarak buna bağlı hisler hissedebiliyorsun.Ben yıllardır sinirlenemiyorum ! Bunun ne kadar sinir edici birşey olduğunu biliyor musun sen ??? Sinirlenemiyorsun ama bu duruma sinir bile olamıyorsun herşey içinde yığılıyor yığılıyor kalıyor.Sinirlensen ne olacak sanki ? Kimden soracaksın sinirlenemeyeşinin hesabını ? Ulan Obsesif-kompulsif bozukluk desen bende bipolar mizaç bozukluğu desen bende,hızlı duygu değişimi desen bende,düşünme hastalığı desen bende ne skim iş lan bu !

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Güncel olaylarla ilişkisi yok derim, ben de görüyorum bazen Sineğin kanadını eğmişliğim yok ama acayip şiddet içerikli rüyalar görebiliyorum :) Geçmişle ilgili sanırım hocam, fazla takma kafaya...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Doktora git durum ciddi gibi. 2 sene bile beklememeliydin.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Biraz kafa dinlesem iyi olacak sanırım. İmkanım olsa bir tatil, yer değişikliği iyi gelebilir diye düşünüyorum, ama işlerim benimle aynı fikirde değil sanırım. 

Düzenleme : Doktorluk bişeyim olduğunu düşünmediğim için bu güne kadar gitmedim. Hayatıma negatif bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum fakat son zamanlarda rahatsız olmaya başladım. Nedenini merak ediyorum. Çocukluğuma mı dönsem :|

" Kro "
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

hacım doktora git. bende yaklasık 6 yıldır hemen hemen hergün rüya görüyordum 6 ay önce şıp diye kesildi 6 aydır rüya görmemeye başladım. nedendir anlamadım ? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

hea aynen bende . gorenler ve geçirenler şu anda gorenlere yardım ederlerse . iyi olur tecrübeli arkadaşlar :Ç

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 13