folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfır Araba Fiyatlarındaki Artış

Sıfır Araba Fiyatlarındaki Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

2. Ceyrekten sonra yine zam gelecek .. özellikle dizel araclara.. + ötv zam guncellemesi....

Ne zaman , kaliteli bir araca ucuza binecegiz  diye soracak olursanız ...  HİÇ BİR ZAMAN..

daha neyin ötv güncellemesi gelecek anlamıyorum. %50 iken %60 felanmı olcak. yakında en düşük 1.0 litre motora ötv %100 olurken ferrari tarzı araçlara %300 olur. Diğerleride arasında gidip gelir.

Simdi hocam  zaten kdv oduyoruz , ötv oduyoruz , ötv nin de kdv sini oduyoruz..ama bunlar yeterli gelmiyor..  Kaynak yetersiz.. Bu sebepten ötv zammi kaçınılmaz.. Ya ekstra vergi , yada ötv zammı.. 

şu bakanlık elektrikli aracı üretsinde artık cari açıkmıdır nedir düzelsinde. Ulan yabancı ülkelerin insanların standartına bakıyorum. Yaşıyorlar ya. Hakikaten yaşıyorlar. Yani 3.dünya ülkesi gibiyiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

20 bin euro yapıyo 75 bin lira, napsın bedavaya mı versin arabayı adamlar :D

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

2. Ceyrekten sonra yine zam gelecek .. özellikle dizel araclara.. + ötv zam guncellemesi....

Ne zaman , kaliteli bir araca ucuza binecegiz  diye soracak olursanız ...  HİÇ BİR ZAMAN..

daha neyin ötv güncellemesi gelecek anlamıyorum. %50 iken %60 felanmı olcak. yakında en düşük 1.0 litre motora ötv %100 olurken ferrari tarzı araçlara %300 olur. Diğerleride arasında gidip gelir.

Simdi hocam  zaten kdv oduyoruz , ötv oduyoruz , ötv nin de kdv sini oduyoruz..ama bunlar yeterli gelmiyor..  Kaynak yetersiz.. Bu sebepten ötv zammi kaçınılmaz.. Ya ekstra vergi , yada ötv zammı.. 

şu bakanlık elektrikli aracı üretsinde artık cari açıkmıdır nedir düzelsinde. Ulan yabancı ülkelerin insanların standartına bakıyorum. Yaşıyorlar ya. Hakikaten yaşıyorlar. Yani 3.dünya ülkesi gibiyiz.

gibiyiz değil hocam öyleyiz zaten..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Devlete hak verenler de var çok ilginç

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Evet hocam. Bende devlete hak veriyorum bu konuda sonuna kadar hemde. Bu şekilde zamlardan sonra satış patlaması yaşanıyorsa devlet haklı hocam. Şöyle düşün. Bir ürün satıyorsun para kazanıyorsun. Baktın ki ürün tuttu parayada sıkışıksın üstüne üstlük zam yaptığında daha fazla satılacağına eminsin. O zammı yapar mısın yapmaz mısın? Tepki geleceğini ve satışın düşeceğini bilirsen yapmazsın ama artacağını bilirsen bal gibide yaparsın. İşte devlette tam olarak bunu yapıyor. Halk tepki olarak almayıp toplu taşımaya dönmedikçe bu oranlar artmaya devam eder.

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Evet hocam. Bende devlete hak veriyorum bu konuda sonuna kadar hemde. Bu şekilde zamlardan sonra satış patlaması yaşanıyorsa devlet haklı hocam. Şöyle düşün. Bir ürün satıyorsun para kazanıyorsun. Baktın ki ürün tuttu parayada sıkışıksın üstüne üstlük zam yaptığında daha fazla satılacağına eminsin. O zammı yapar mısın yapmaz mısın? Tepki geleceğini ve satışın düşeceğini bilirsen yapmazsın ama artacağını bilirsen bal gibide yaparsın. İşte devlette tam olarak bunu yapıyor. Halk tepki olarak almayıp toplu taşımaya dönmedikçe bu oranlar artmaya devam eder.

Sen hiç metrobüse binmedin sanırım hocam ? Daha geçen sene WinRar Lab'ın yazılım geliştiricileri İstanbul'a gelip incelediler dosya sıkıştırmada algoritmayı örnek almak için.

mkyb tarafından 05/Nis/17 18:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hocam o 20.000 avroyu kazanan . TL olarak kazanıp tl kuru ile avro alıp o arabayı satın almıyor  . 

avro kazanıp avro ile alıyor .

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

inşallah 130.000 lere getireceğiz milli gelir gün geçtikçe artıy.... adsfasdfdsaf

Allah kurtarsın hepinize allah kolaylık versin.

https://www.finn.no 

inceleyin :) 

vazgeçtim tavsiyemden burayı da bozarız :D

rapidhacker550 tarafından 05/Nis/17 19:50 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

inşallah 130.000 lere getireceğiz milli gelir gün geçtikçe artıy.... adsfasdfdsaf

89 yazan bir araba buranın parası ile kaç para abicim?

The Beginning and The End.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=93969217

Diyecek birsey yok...

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 4270 Toplam Mesaj: 41
araba araba