Sıfır Bir - ''Bir Zamanlar Adana'da'' İnternet Dizisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

diğer dizilerle karşılaştırırsak:
    gerçekçi olması karakterlerin sokakta bu işi yapan insanlara benzemesi sansur vs olmaması insanları daha çok etkiliyor sanırım

PEAK tarafından 16/Oca/17 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Savaş mahalle abisi için uygun değil. Yapamıyor adam

Gerçekte tipler bu şekilde, mafyada iri kıyım adam zor görürsün onlar ya bodyguard oluyor yada güç gösterisi için infaz ekibi içinde boyun el kol kıran tipler oluyor, lider kadro genelde tipsiz hamster tipli heriflerdir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Gerçekte tipler bu şekilde, mafyada iri kıyım adam zor görürsün onlar ya bodyguard oluyor yada güç gösterisi için infaz ekibi içinde boyun el kol kıran tipler oluyor, lider kadro genelde tipsiz hamster tipli heriflerdir.

gio iyi giderdi o role savaş lol bagımlısı bir gence benziyo aynı :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

gio iyi giderdi o role savaş lol bagımlısı bir gence benziyo aynı :D

Ben aile babası silah kaçakçısı, travesti uyuştururu baronu görmüş kişiyim cio gibi tipleri pek uzun yaşatmıyorlar genelde wowcu lolcü abem abim tipleri daha yükseklerde duruyor, bir de fluance üstü araca bineni henüz görmedim yani barzo olanlarda jip olayı var ama onların seviyesi pek yüksek değil, kabul görüp tutulan tipler mütevazi olup vahşetini gizleyen göstermeyen tipler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

ve sezon finali..

https://www.youtube.com/watch?v=TgnGAXGCcew

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Simdi izledim buraya geldim gene harika is cikarmislar.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

tartışmasız türkiyenin en tehlikeli insanları adanalılar amk.

81 tane şehir var ülkede. gurbette hemşehrisinden çekinen bir tek adanalılardır. 

çünkü herkesten daha iyi bilir adananın ne bok oldugunu. hemen hiç gerek yok moduna girer. normalde bi ufak elektrik alıp direk pozitif ayrımcılık yapması lazım diğer tüm şehirlerde bu böyle.

ama iki adanalı birbiriyle rastladıgında her zaman birbirilerini uzun süre ne ayak diye keserler. mümkünse de yakınlaşmazlar.

adana da tehlikeli grupların sınırı yok çünkü. hırsızlar siyasiler fuhusturucular ve tabiki en büyük çingene aşireti conolar. 

güneşe silah sıkan adamla neyi konuşucan amk. 

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

o değilde, 5. bölüm belkide tüm bölümlerde en iyisiydi amk. :) 

adamlarda para yok, zaman yok, öyle çok rahat değiller dolayısı ile 5 bölüm çekip tatil moduna geçiyorlar, geçiyolar ki,
    herkes işine gücüne bakabilsin. kim finanse ediyo bilmiyorum da, para yetmiyor anlaşılan. 

birileri bunların elinden tutsa da blutv filan gibi yerlere alınsa amk:)

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

2-3 Bölüm oynuyor sezon arası veriyor a.q, tadını kaçırdılar iyice birde şu savaş denilen yürüyen ego keşke ölsede kurtulsak,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

3. sezon hakkında bilginiz varmı ben 1 Mart diye biliyordum ama yayınlanmamış.

Toplam Hit: 91598 Toplam Mesaj: 167
sıfır bir adana sifir bir adana çete dizisi