Sıfır İphone 4S Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçen sene Şok markette 700 küsur liraya satılıyordu 8 GB olanı. Yaşı büyük bi tanıdığım için alacağım Android tel vs zor olur kullanması. Bulabileceğim, satan bi yer bilen var mıdır ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egultekin
    egultekin's avatar
    Erkek

Hocam bildiğim kadarıyla bozuk iphone 4s i verip yerine apple storeden 700 küsür liraya sıfırıyla değiştirte biliyorsun. Ama şu anda nasıldır bilemem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

o bir ara vardı hocam stok eritmek için. nerdeyse her teknolojik markette vardı 3 5 ayda bitti.

ara sıra vatan ve teknosada görüyorum 750 800e. indirim falan diyorlar.

n11 ggde falan vardır mutlaka.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

o bir ara vardı hocam stok eritmek için. nerdeyse her teknolojik markette vardı 3 5 ayda bitti.

Hay aklınla bin yaşa hocam ya N11'de buldum iki tane. Orjinal kutusunda diyorlar ama bilemedim.

http://www.n11.com/arama?q=iphone+4s

iOS kadar kullanıcı dostu arayüz yok bugün bunu anladım. Amcaya basit arayüz diye 2 saat Sony gösterdim anlamadı iPhone verdim dakikasında çözdü. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Hocam limit varsa en azından 5S almanı tavsiye ederim.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-4s-8-gb-akilli-telefon-beyaz.html

vatanda var

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Hay aklınla bin yaşa hocam ya N11'de buldum iki tane. Orjinal kutusunda diyorlar ama bilemedim.

iOS kadar kullanıcı dostu arayüz yok bugün bunu anladım. Amcaya basit arayüz diye 2 saat Sony gösterdim anlamadı iPhone verdim dakikasında çözdü. :)

adınıza faturalı diyor hocam daha ne. faturada aynı imei yazdıkça sıkıntı yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Carrefourlara bir bak hocam 1 ay once sifir samsung s2 gordum sok oldum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Carrefourlara bir bak hocam 1 ay once sifir samsung s2 gordum sok oldum

ben de dün ace 5830i gördüm sıfır :D kaç para dedim adam fiyatı söylemedi bile başka tel gösterdi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

ben geçen anneme aldım 950tl ye , güncelleme yaptık mecbur, o da telefonu yavaşlattı hafızayı doldu uyarısı verdi. 5s al uğraşma hiç.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Adamlar boşunamı her yıl dünyanın en değerli teknoloji şirketi oluyor, stabil, güvenli, güçlü, hızlı, vs...,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1908 Toplam Mesaj: 18
iphone 4s