folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Sıfırdan Başlamak Gibi

Sıfırdan Başlamak Gibi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

ciddi diom,

1 saat fln html gosterdim.

sonra biraz asp, iis gosterdim. kod tarafına azıck değindim.

tek yaptığım edit insert update delete 3 tane asp dosyası verdim. accessi gosterdim. bak simdi field ve tablo adlarina gore bu aspleri kopyalayıp değiştir dedim.

zaten değiştire değiştire kaptı sonra

Bilgiye aç biriymiş. Saygılar :|

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

aşina dediğim laf gelişi allah be size göre acemiyim yani size göre anlayın hacılar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Mert_648 bunu yazdı:

aşina dediğim laf gelişi allah be size göre acemiyim yani size göre anlayın hacılar

hocam lafı hiç çevirme oda kötü surda php de kod yazalı 7 ay oldu gördüğüm php kodunu komple çözebilecek kadar kaptım işi kendi kendime site falan yazıp duruyorum ki sen 3 sene görmüşsün

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    3 sene degil sadece 4. sınıfta gordum okul bilisim old. icin 4 dedim hem zaten bi yardım istedik sovmedgniz kaldı 7 ayda coz banane ver 1sene ara gel snra konus burda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

aynı durumdayız kardeşim,ben de asp.net ve php gördüm okulda ama okul pek bişey katmıyor yani sen şu an hangisinde iyi olduğuna inanıyorsan ona aban. Mesela php ile script yazarken bir yandan photoshop dersleri izle psd ile tasarım yapmaya çalış dw ile kodlamaya çalış falan filan gerisi zaten gelir php biliyorsan veri tabanı da görmüşsündür tahminen onu da hallettiğinde bitmiştir herşey gerisi senin yaratıcılığına kalıyor :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı:

Mert_648 bunu yazdı:

hocam lafı hiç çevirme oda kötü surda php de kod yazalı 7 ay oldu gördüğüm php kodunu komple çözebilecek kadar kaptım işi kendi kendime site falan yazıp duruyorum ki sen 3 sene görmüşsün

gece gece tav oldum la sana ben niye sana yalan solucem sen kimsin neyi kapıyosan kap banane iyi ye kotuye senmi krar vercen bnm az dedigim sey senin daha gormedigin seylerdir dostum he knuyo da ben biliyom die atlama bi senseyşın ın ne oldugunu ogren snra yl goster
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

4 sene okuyup nasıl sadece aşinasın la?

Ben acil işe ihtiyacı olan bomboş arkadaşa 3 gunde asp ogrettim işe girdi kimsede farketmedi 3 gunluk olduğunu aq.

bende isterem :D 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

4 sene okuyup nasıl sadece aşinasın la?

Ben acil işe ihtiyacı olan bomboş arkadaşa 3 gunde asp ogrettim işe girdi kimsede farketmedi 3 gunluk olduğunu aq.

şeyh senin putlarını nerden alabiliyoruz :|

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

adam diyoki ben okudum ama sadece derste gösterdikleri kadar ilgilendim : ) sonuc itibariyle az cok bilsemde bişi yapmadım diyo.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    solstice bunu yazdı:

adam diyoki ben okudum ama sadece derste gösterdikleri kadar ilgilendim : ) sonuc itibariyle az cok bilsemde bişi yapmadım diyo.

az cok demek istedigim bu derste gordum snra ustune kattım biraz ama bazı nedenlerden baya bi ara verdim ben diyorum nerden baslayayım adamlar diyo cevir kazı yanmasın ne alakaysa. 7 ay php bakmıs senseyşın ın ne ise yaradıgını bilmiyo hala gelmis dayılık yapanlar var
Toplam Hit: 4515 Toplam Mesaj: 35