folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfırdan Farksız Satılık İphone 5

Sıfırdan Farksız Satılık İphone 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Ben de açmayı planlıyordum ama benden önce konu açan bi 4s satım konusu vardı ben de ayrı bir pazar kurayım madem :)

Kutusunda, şarj aleti, kulaklığı, garanti belgesi, ürün lisans kitapçığı falan tamamen duruyor, tamamen orijinaldir. Paraya sıkışık olduğum için satıyorum 2000 liraya aldım en uygun teklife bırakacağım. Ankara'da ikamet ediyorum, elden veya kargo ile verebilirim, ödemeyi nakittir.

İsteklere göre resim de ekleyebilirim. 

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

niye satıyosunuz hocam ya :) merakta kaldım bak şimdi

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Yalan değil gerçekten çok memnunum ama paraya ihtiyacım var hocam.

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

5s var birde 5 mi var. telefoncular nekadar veriyo peki.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

hayır hocam 5s yok, 4s satan başka bi arkadaş var forumda onu demiştim.

kızılay telefon borsasında 1400 diyen vardı. ama ben bu telefonu aldım doğru dürüst kullanmadım, satmayı kafaya koyunca kutusuna koydum geri.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    jelwy bunu yazdı

kızılay telefon borsasında 1400 diyen vardı. ama ben bu telefonu aldım doğru dürüst kullanmadım, satmayı kafaya koyunca kutusuna koydum geri.

kullanılmış ip5 e  1400 veren adam kafayı yemiştir hocam , 1 ay önce 1870 e istanbul bilişim den 5s aldık . 

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı
    jelwy bunu yazdı

kullanılmış ip5 e  1400 veren adam kafayı yemiştir hocam , 1 ay önce 1870 e istanbul bilişim den 5s aldık . 

o zaman ben teklifi geçerliyse satayım adamlara :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

tbt'de bu satış konularında adamlar nekadar ittirebilirsem müride iyidir gözüyle bakıyorlar heralde bu fiyat nedir hoca.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Asıl müridlere indirimli bi fiyata satmak isterim hocam ben, üslubunu hiç beğenmedim. Verdiğim fiyat söylediğim yer tarafından bundan 15 gün önce verildi. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

tbt'de bu satış konularında adamlar nekadar ittirebilirsem müride iyidir gözüyle bakıyorlar heralde bu fiyat nedir hoca.

Sorma ya.

Satıcı olan kişi istediği ücret yerine böyle en uygun teklife falan bırakacağım ayakları çok boş oluyor adı üstünde satıcı sensin fiyatı senin belirlemen gerek , almaya niyetli olan adam da seninle gelip fiyat tartışacak icabında + ayrıca telefonun fotoğrafları yok adam telefon satıyor fotoğraflar piyasada yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

2000 e aldığın bir mali 1400 ün üstüne satmayı nasıl planlıyon hocu eğer gerçekten 1400 e vermediysen aptalsın hocam elektronikte yarı yarıya düşer 2. ele geçince ürünler eğer fiyati degiştirmez isen burdan sana iş çıkmaz.

sana öneri : deki tekrar gittim adam almadı de fiyatı 1000'e çek bizimkiler gene mırın kırın eder ama alıcı bulursun.

Toplam Hit: 4110 Toplam Mesaj: 48