Şifre Kırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    abi handi salak 35 haneli şifre koymuştur yaaa.ulan bi gün şifreyi koyanda kaybederse ne yapacaklar onu merak ediyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    cukurova yalamış yutmuş bu olayı yaw :))
    kaptım ben işi bi araştırcam

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    beyler şifre olayı çok değişiktir bazı şifre kırıcı programlar deneme yanılma yoluyla deneye deneye bulur ki bu uzun sürer,bazı programlar ise şifre dosyasını arar yani siz şifreyi girince şifreniz kontrol için alt dosyalardan birindeki şifre ile karşılaştırılır ve uyuyorsa izin verilir ki bunu kırmak biraz daha kolaydır,bu durumda programlar direkt alt dosyaları arar ve şifreyi oradan bulur.ama bazı baba şifreler vardır AHMET+MEHMET=HÜSEYİN gibi yani iki zımbırtının birleşmesiyle ortaya çıkar ki bu türler baya zor kırılır.ama 35 haneli şifrenin altından da devlet sırrından başka bi boq çıkmaz zaten

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    selam arkdaşlar.
    Sizlerle kafama takılan bir soruyu paylaşmak istiyorum. Şimdei 35 haneli bir şifreli dosya var elimde özel bir şifreleme programı bu bunun şifresini kaç saate kırabilirim.
    Bide şunu merak ediyorum kırılmayan bir şifre nasıl oluşturabilirim. Yada kaç haneli olması lazım vb.. ve tavsiye edebileceğiniz güzel bir şifreleme programı varmı elinizde.
    dosyalarımı saklamak için özel bir program tavsiye edermisiniz sakladığım dosyalar winzip gibi yada win rar gibi program değil özel şifreleme programı. teşekürler.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 6167 Toplam Mesaj: 15