Şifreli Word Dosyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

zamanında şifrelediğim bi word dosyam var içinde ne olduğunu hiç hatırlamıyorum. aradığım ve bulamadım bi dosya vardı benim için çok önemli. o olabileceğini tahmin ediyorum. internette brute yapan bi program buldum sunucuda açık bıraktım sonra baktım olmamış tam anlamadım ama sanırım ücretli versiyona yönlendiriyor. daha kolay bi yolu var mı şifre kırma işleminin varsa yardımcı olur musunuz? yada brute deneme yanılma yapan çalışan bi program önerebilir misiniz? teşekkürler

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Seç beğen al..

https://www.lifewire.com/free-word-password-recovery-tools-2626185

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

kullandığım tam olarak 1 numaraydı ama kıramadı yada ben beceremedim deniyorum diğerlerini 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

asıl önemli soru, sunucuda office kurulu değil, acaba o yüzden kıramamış olabilir mi? zannetmiyorum ama emin olmak istedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek
    Uzantisi ne haci? Daha dogrusu hangi ms word surumu ile sifrelendi? 2000 ve oncesi ise kolay. Degilse parasiz zor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=AKqkQBdqAJc

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.password-online.com/index.php

ben zamanında bunu kullanmıştım şifreyi çözerlerse 10 dolar ödüyorsun ama sana şifreyi vermiyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı
    Uzantisi ne haci? Daha dogrusu hangi ms word surumu ile sifrelendi? 2000 ve oncesi ise kolay. Degilse parasiz zor.

.doc uzantısı para vermem o kadarda ölüm kalım meselesi değil ama kırsam cok guzel olacaktı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam;

Uzantisi .doc ise asagidakileri bir dene. Genelde ilk yontem ise yarar. Ama sonuc sifrelenen surume bagli.

1- https://www.top-password.com/knowledge/remove-word-password.html

2- https://opensourcehacker.com/2011/09/23/unprotecting-microsoft-word-docx-document/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bunu deneyen var mi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Bunu deneyen var mi ?

Ben deneyemedim çğnkü pyton falan bilmiyorum ama demerim diyosan yollayayım under? 

Toplam Hit: 2540 Toplam Mesaj: 14
şifre word office office