folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigara "Y I Bırakmak Türkiye " Yi Kurtarır

Sigara "Y I Bırakmak Türkiye " Yi Kurtarır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    by_furkan bunu yazdı:
    -----------------------------
    ülkenin başka sorunu kalmadı sigarayla uğraşıyolar ya :S
    evine ekmek götüremeyenin cebindeki marlboro sigara 4,50 ytl gibi bişey başka sorunumuz yokki değil mi? boşverelim işte sorunumuz başka diyip geçiştirelim herşeyi. Tekel zengin olsun..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    İçiyorum içmeyede devam edicem. Cezayı kim kesecek merakla beklıyorum. Polismi pehh heryerde polismi var. Bide cezayı kişi adınamı kesecekler. Eğer öyleyse polisten başka hiçbir babayiğit benden kımlığımı alamaz Adımda  anlımda yazmıyor. Nasıl keseceklerse artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    bende bi kaç ay önce başlamıştım içmeye şansa bak ya :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    bence sigarayı bırakmak isteyenler için iyi bir fırsat olacak bir de benim gibi sigaradan rahatsız olan kişiler için çok güzel bir haber :F
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    İşletmeler için gelen yasaklar 18 ay sonra mı ne yürürlüğe girecekmiş. Yani öyle kafe, kahvehane gibi ortamlarda 2 küsür yıl daha sigara var. Benim anlamadığım konu şimdi açık havada da mı sigara içemeyeceğiz?

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    tam sigaraya başlamak üzereydim yasak geldi o zm başlamıyım:D  not:alkolede yasak gelirse söverim hea:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ii oldu ii. peder de içemez ohh.

eleştirenlerin saçmaladını düşünmekteyim.

eleştirecek bi tarafı yok her uygulamada siyasetmidir be arkadaşım.

kuytul  +1 

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:

ii oldu ii. peder de içemez ohh.

eleştirenlerin saçmaladını düşünmekteyim.

eleştirecek bi tarafı yok her uygulamada siyasetmidir be arkadaşım.

kuytul  +1 

Amaçları sigaradan rahatsız olan insanlar ise pek tabi eleştirilecek yanı yok, ama amaçları sigara içenleri sigarayı bıraktırmaksa eleştirilecek yanı çok. Sigara içmek, kendini zehirlemek, kendini öldürmek bırakında insanların en temel özgürlüklerinden birisi olsun.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    evet tam üstüne bastin.. alınan bütün karar ve kanunlar siyasidir.. sen sagligimizi mi düsünüyorlar zannettin yoksa...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

tmm akp buu bilerek gündeme oturtmak istedi ve bazılarından oy hesabı yapmış istemiştir. çünkü son zamanlarda zamlarla ve işçiyi ezdiği için milletten artık güven duygusunu yitirmiştir bu açıktır. ama nede olsa dygusal milletiz ya hemen he ya öyle ya ver gitsin ya diyyoruz çoğumuz o yüzden bak tayyip siyaset bakımından adam kurs almış millete yakınlık için ne yapabilürüm diye bu da gerçektir. hep bir rol üstlenmek için atılan adımdır bu.

diğer odada babam sigara içiyor ve ben aşırı şekilde rahatsız oluyorum sağlıktan ötürü burnum tıkanıyor. sokaklar boş anasını satayım git sokağa balkona çık. anlamıyorki. bir müddet konuşmamaya karar verdim. üstüne başına bişeyler almıyor gece gündüz içiyor. 2 yıl içinde ölürse canıma kıyarım emekli olcak. ln diyorum bak azalt şunu öleceksin geberip gideceksin öte tarafta tahtalı köyde bunun hesabını veremiyeceksin. bütün organlar konuşacak sana hesap soracak. çocuklarına vereceğin parayı sigaraya verdin. ne hakkın var ln. /örnek başkaları için: evde ekmek yok çocuk aç. hala aklını kullanıpta yahu ben insanım diyecek kadar aklı kalmamış ve hala sigaraya veriyorsa ve bu ssikaradan daha değersiz görüyorsa kendisini ne yapmalı!!!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 5447 Toplam Mesaj: 51