folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bıraktım. Nasıl Mı ?

Sigarayı Bıraktım. Nasıl Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Zaten bırakmak o kadar zor birşey değilki insanlar nasıl bırakıcam diye düşüdüğü için bıakamıyor.Önemli olan bıraktıktan sonra sigarayı aklına getirmemek.

Bıraktım mutluyum diye düşünmek önemli yoksa sigara içen birini görünce of nasıl canım çekti adam püfür püfür içiyor derseniz isterse 1 yıl bırakın sonra geri dönersiniz.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

4 gün mü. Sigarayı bırakabilen kimseyi görmedim henüz. 23 yaşında olduğunu farzedelim, 10 yıl içmeyeceksin fakat bir gün gelecek ve sinirlerine hakim olamayıp tekrar sigaraya başlayacaksın. Sigarayı bırakan insan yoktur sadece sigaraya ara veren insan vardır. Benim dedem 60 yaşında bıraktı ama ölene kadar içmedi falan traş muhabbet. Tekrar başlamaya zamanı olmamış sadece

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

bende biraktim 4ay oldu ama birakma surecine baslamam 6ayonceydi 2ay paket alip 1tane icip sonra paketleri yollara attigimi bilirim paket alsaniz bile onu geri atmaktan korkmayin sureci  tekrar basa dondurun ona bagli bir birey olmayin birakin ozgurlesin

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hacı şöyle 4gün bıraktım 1 hafta bıraktım diye konu açmayın, ben 2 ay içmedim ama 2 ay 1 gün sonra içtim. Doktorların tanımladığına göre 1 yıl içerisinde 1 dal bile içsen bırakmış sayılmazsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Sigarayi birakli 3 aydan fazla oldu yaklasik 100 günn :)

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corcil
    corcil's avatar
    Erkek

umarım kurtulursun şu illetten... :)

---------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 4946 Toplam Mesaj: 37