Siğil - Hpv

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bu okuma olayını çözemedim agalar. 15 senedir pirüpak ateistim benim de ayak parmağımda çıktı bir sürü ilaç vs kullandım 1 sene boyunca geçmedi , daşşağına sıfır inançla google siğil geçirme duası yazıp çıkanı okudum üfledim 1 haftaya yok oldu :D İnternette de böyle çok hikaye mevcut, hani beyin gücü falan feşmekan desek sıfır inançla dalgasına okudum üfledim. Ateistler olarak acil koduyla bir zirve toplantısı yapıp bu konuyu aydınlığa kavuşturmamız gerekiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

inatlaşmayı bırak elma sirkesini kullan eger geçmezse parasını ben verecem 5 gün kullan hocam ne kaybedersin

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

inatlaşmayı bırak elma sirkesini kullan eger geçmezse parasını ben verecem 5 gün kullan hocam ne kaybedersin

yahu kullandım arkadaş oda asidik olduğu için yakıyor bizzat daha kuvvetli asitler kullandım okumadınız mı yaktıkça asitle vs çoğalıyor diyorum.

Arayan yok, Soranı skim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Ben küçükken (yaklaşık 30 + yıl önce) kuzenlerin ellerinde vardı. Kıskanırdım bende de olsa diye. Sonra bende de çıktı :) 3 tane vardı. Bilekte ve 2 tane parmakta. Parmaktaki baya büyüktü. Sonra biri dedi ki 3 tane yeşil ot kopar onları oku bir yere as. Onlar kurudukça siğillerin gidecek. Ama inanman lazım. Çocuk aklı inanarak yaptım. Gerçekten de geçti bir daha da çıkmadı. 

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adiga
    adiga's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Bu okuma olayını çözemedim agalar. 15 senedir pirüpak ateistim benim de ayak parmağımda çıktı bir sürü ilaç vs kullandım 1 sene boyunca geçmedi , daşşağına sıfır inançla google siğil geçirme duası yazıp çıkanı okudum üfledim 1 haftaya yok oldu :D İnternette de böyle çok hikaye mevcut, hani beyin gücü falan feşmekan desek sıfır inançla dalgasına okudum üfledim. Ateistler olarak acil koduyla bir zirve toplantısı yapıp bu konuyu aydınlığa kavuşturmamız gerekiyor.

ateyizler bunu açıklasın :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hocam her tur asit vs denedim demissin gerci de

Povidon iyot mu ne o tarz ürünler de vardi, sanirim ameliyat oncesi sterilazasyon icin vs. de kullaniliyor. Her tur mikroorganizmayi olduruyor gibi algi kalmis kafamda. Bilgine.

Bir de Turkiye de bir kisi ne kadar iddiali artist konusuyorsa sonuc o kadar fos oluyor. Yüzde 5-10 u başarılı çıkıyor :)

Hakkında Hayırlısı.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Time health ahcc hergun ac karnına 6 adet içtim 9 ay boyunca

Birde beeo propolis kullandım çok şükür eser yok

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Muska yazdırdım geçti üflediler geçti diyen insanların bu hastaliklari tamamen zihni ile iyilestirdiklerini düşünüyorum.

Sorunun çözümü icin gidilebilecek hiç bir yer kalmadığını düşünürken, çaresizlik ve aşırı stres altındayken

Bir anda kendini yerlerin ve göklerin yaratıcısına teslim etmek, ona sığınmak,

Dünyadaki en gizemli varlık olan beyinin o zamana kadarki başarısız işleyişlerinin ve şüphelerinin tamamını bertaraf edip, kendi muazzamliginda yüksek kapasite çalışmasına olanak sağlıyor.

Evet İnancın gizemini ve gücünü, metafizik bağzı olaylar ve varlıklar yerine direk beyinin kendisine atfediyorum.

hocam bende de elimde vardı küçükken. bi türlü geçmedi, ilaç şu bu, incir ağacının sütünü sür vs bi sürü şey denedik. sonra alt komşu dedi gel ben onu okurum. arpa getir dolunayda dedi. o zamanlar da deistim şu anda olduğu gibi. hiç inanmadım, çünkü fiziksel bi olay yok. neyse gittim okudu birşeyler, 1 hafta sonra geçti amk. halen nasıl olduğunu bilmiyorum. o zaman bi acaba mı demiştim din için.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Time health ahcc hergun ac karnına 6 adet içtim 9 ay boyunca

Birde beeo propolis kullandım çok şükür eser yok

Herkez birşey demiş ama doğrusu bu

Propolis için içirin ictirin

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı
    Foxxxxxx bunu yazdı

yahu kullandım arkadaş oda asidik olduğu için yakıyor bizzat daha kuvvetli asitler kullandım okumadınız mı yaktıkça asitle vs çoğalıyor diyorum.

Ne kadar kullandın nasıl kullandın benden başka iki kişide işe yaradı en fazla 8 gün sonra bişey kalmadı ilginç 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 4589 Toplam Mesaj: 55
hpv