folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder SİHİRLİ KÜRE.. Kafayı Yiyeceksiniz:)

SİHİRLİ KÜRE.. Kafayı Yiyeceksiniz:)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayyuzlu
    ayyuzlu's avatar
    Erkek
    Simgelerin yerleri her tıklamada değişiyor bunun matematikle felan alakası yok. simgeler değiştiği için adam ne ister se o simgeyi gosteriyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antikor
    antikor's avatar
    Erkek
    Yaw şu kağıt oyununu ben 1-2 sene önce görmüş adresi kaybetmiştim ama yanlış hatırlamıyorsam onda tuttuğum kağıdı gösteriyodu... galiba dürekli tutmadığım bi kağıt çıkarıyordu ve sonunda tuttuğum kağıt kalıyodu... gene tuttuktan sonra fısıldama olayı vardı... tamam saçma.... AMA sonra hadi bu ayarlanmış dedim ve fısıldamadım bu sefer yanlış kağıdı çıkardı!!!! Peki bu olayın sırrı mantığı ne yaw???? yani son kağıt fln değişiyodu.. bide adresini bilen varsa bi zahmet...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayyuzlu
    ayyuzlu's avatar
    Erkek
    Kağıt oyununu bende görmüştüm. Ondaki mantık tüm kağıtları değiştiriyor(renkler aynı kalmak şartıyla)
    ve adam diğer kağıtlara dikkat etmediği için kendi tuttuğu kağıdın değiştiğini sanıyor. Senin sölediğin gibi fısıldama veya beyin okuma gibi olaylar işin uydurmacasıdır!
    BENCE..........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LubLebie_
    LubLebie_'s avatar
    Erkek
    Ya baba manyak bişey bu ya! süper yapmış adam. ama sırrını çözemedim hala ...

Fuck Up!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LubLebie_
    LubLebie_'s avatar
    Erkek
    Neyse biraz kafa yordum ve buldum işin nasıl olduğunu... Çıkan sonucu ne bulursanız bulun karşısındaki şekil aynısı oluyor. ve buda sizi ona tahmine yöneltiyor... hehehe güzel bi şey ama

Fuck Up!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    midtowntr
    midtowntr's avatar
    Erkek
    2.linkte ilk başta görünen kartlar sonraki gösterdiğinde hepsi kayboluo.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ted
    ted's avatar
    Erkek
    Yaw arkadaşlar ben bu sihirli kürenin aynısını çoktan yaptım. İsterseniz url yazam orada swf dosyam war indirin görün.Ahanda adresi: http:\\akbilisim.sitemynet.com/sihirlikure/sihirlikure.swf
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dr_Lecter
    Dr_Lecter's avatar
    Erkek
    arkadaslar cok kolay sürekli 9 a bakın ve tıklayın hep ondaki işaret çıkıyo diğerleri de aynı ayak...:))

Bu yüzden şeytanla sofraya oturan uzun saplı bir kaşıkla uzaktan almalı lokmasını...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cUbE-hoPPeR
    cUbE-hoPPeR's avatar
    Erkek
    al abi ispatı

(ab)-(a+b)=10a+b-a-b=9a yani bu ijaret 9un katı olur ve hiç şaşamaz

her son bir başlangıcın BİTİŞİDİR!!!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elturco
    elturco's avatar
    Erkek
    babalar ilk iki dakka baktim bi bok anlamadim.gerizekali bi ben varim diye dusundum..bi daha yaptim.sonra ayni sayiyi tuttum ...ana ...semboller degisiyomus...ulan hangi yavsak hazirladi,komplekse soktu beni 2 dakka boyunca...cozunce orgazm olmus gibi rahatladim walla
Toplam Hit: 20718 Toplam Mesaj: 90