folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Sık Sık Internet Kesılmesı....

Sık Sık Internet Kesılmesı....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    s.a muridler
    benım yaklasık 10 dk da bı net gıdıyor bazen 5 dk bazen 30 sanıyede oluyo.nası olcanız dıyosunuz 3-4 tane explorer kullandıgım zaman net kesılıo..yada nebılem 300kb dosya upload edıom onda bıle kesılıo..modemde sorun yok hersey normal

sizce nedeni bu resımdekı olabilirmi

http://img80.imageshack.us/img80/1949/ddasdadas9ig.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    helkern attack diyo ben kaspersky kullanmıyom ama yine de bi yorum yapayım
    olabilir çünkü çarpı ve ünlem korkutuyor..
    nese hazır kaspersky kullanıcı bulmuşken sorayım makinayı kasıyormu kaspersky.?
    bi de makinan çok ii bişi mi?
    i bişiyse kasmaz ondan dedim

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    kullandıgım antivirus degıl antihacker versıyonu.sistemındekı portları fılen kontrol altında kullandırıyor.
    yanı virus prg ramları gıbı daıma dosya taramadıgı ıcın hıc kasma yapmıo

suan amd 6k 733mhz
    256 ram sd
    40 gb hdd
    via anakart

compaq presario 1200 notebook
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    konunla alakasız ama :)
    senin makina benimkini döver
    ben de mcafee filan hepsini deniyorum hangisi en az kasm yaparsa o kalacak nod32'yi bayağı gözüm tuttu

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    nod32 iyidir hoca.ben de bi ara kullandım gayet güzel fakat kullanması biraz zor geldi,sonra değiştirdim ama memnundum sonuçta

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    yaw bosverın antivırusu zaten yenı makıne geldı ama tum dosyalarım bunda oldugu ıcın son 1haftalık bunda kullanıyorum.bu makınada 20 gb template monster arşivi var :)

bu net neden gıder onu soyleyın bı cozum bulalım.Yoksa sınırıden artık kufur mania oljam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Telefon hattından kaynaklanıyor diyecektim ama resimi gördüm değilmiş. Mesela daha önceleri böyle oluyor muydu? Eğer zonealarm tarzı programlar kullanıyorsan bağlantıyı kesme hakkı vardır o programların, tehlikeli birşeyler olduğunda direkt kesebilir.Öyle bir programın varsa kaldır ve yapacağını yap sonra tekrar kurarsın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nms1s
    Nms1s's avatar
    Erkek
    arkadas o senden kaynaklanmıyor bence, bu durum TT'den kaynaklanıyor. Mesela bende rapid sifresi var, ulan download boyutu 4 gb'a varınca, resmen internetin anası aglıyor, tüm baglantı ucuyor, sanırım yurt dısı cıkıslarında hala bir sorun var. Gecen haftada istanbul besiktas bolgesindeki tüm internet baglantıları ucmustu.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeAdPaN
    DeAdPaN's avatar
    Erkek
    kaspersky in uyarilarini pasif konuma getir muhtemelen saldiri oldugu an ya da herhangi bi durumda net baglantisin ikes gibisinden firewall u uzrinden bi ayar yapmissin farkinda olmadan.

bu programin dogal bi uyarisi. program isini yapiyo yani
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hattın pararlel bağlıysa splinter kullanmıyorsan ondan olabilir ilk giren hatta splinter bağla unutma mekana ilk giren hatta

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    bağlatıyı kurarken orada disconnet ille ilgil ibolume 0 yaz. adsl den baglanıyorsan.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 12