Silent Hill 3?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_inside
    devil_inside's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar silent hill 3 ü almayı düşünüyom .acaba oyun nasıl oynayan varmı?ilki çok güzeldi ama ikincisi biraz performansından düşmüş gibiydi.3 ü oynayan varmı????
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    666wicked666
    666wicked666's avatar
    Erkek
    Arkadaşım ben alacaktım ama 5CD olduğunu görünce alamadım alırsan veya aldıysan nasıl olduğunu yazarsan iyi olur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaqG
    HaqG's avatar
    Erkek
    Arkadaşım,sana bir tavsiye,,, SilentHill3 adlı oyunu tek başına oynama...Al yanına bir level dergisi aç tam sürümü çağar bir arkadaşını bütün gün bayıl baiında.

OYUN SÜPER AMA KORKUNÇ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    AL al da psikolojin bozulmadan oynayabilecen mi onu baştan düşün öyle karar ver.Şahsen ben şu an oynayamıyorum neden acaba.Bu arada mx kartlarda çalışmıyor ayrıca bir dosya indirmen lazım.Hadi kolay gele.

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlexTrusk
    AlexTrusk's avatar
    Erkek
    oyun güzel... oynamadım ama çok inceleme yazısı okudum----> www.trgamer.com (tam çözüm felan da var)

bu gün gittim sordum.. adam 5CD dedi.. o yüzden almadım.. ben de "CURSE" ı aldım.. o da korku oyunu.. hem de grafik kartlarını daha az zorlayıcı.. ama SH3 ü alıp oynuycam.. sırf seriyi devam ettirmek için...

bu arada SH3 ü korku yönünden 1az fazla abartmışınız :P Resident Evil serisinin üzerine yok..... imkanlarımla ikisininde oynayabileceğim tüm serilerini oynadım.. fark açıklıkla ortada.. RE Forever!

kalın sağlıcakla..... saygılar!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaqG
    HaqG's avatar
    Erkek
    beyler ben bilgisayara para bayılıyorum geforce-mx alıorum oyun çalıimıo.... napıcamı bilen varsa sölesin 15 milyon bayıldım yauuu....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    arkdsım ın dedı gıbı bende de gforce4mx war ama calısmıyo neden drıwer felan yukleyınce olurmu

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ghost
    ghost's avatar
    Erkek
    abiler silent hill 3 ü paran varsa hiç durma al.cok harika ps2 de gormüştüm.resıdent evil serisinde bi tek fiyasko yok hepsi süper onu da alabilirsin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yukarıda demiştim oyun mx çipsetli kartları desteklemiyor.EN az bi GF3 Tİ veya Radeon 8500/9XXX gerekiyor.

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaqG
    HaqG's avatar
    Erkek
    Beyler benim demek istediğim o değil...
    Yane_eğer bi yerden bi driver falan indirince oluyosa o nerde var yoksas çözüm yok mu kart mı deiştirecem !!!
Toplam Hit: 3561 Toplam Mesaj: 13