Silinen Konu Kayıtları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Son zamanlarda tanık olduğum canımı sıkan bir problemden bahsedeceğim..

Tahribat.Com silinen konu kayıtları; konuyu açan kişinin konudaki hatayı anlayıp bir daha açmaması için yazıldı diye biliyorum. 

Buna rağmen çoğu silinme sebebi kısmında yazılan yazıların konuyu açan üye veya aday kişinin gururnu kıracağı kanaatindeyim.

Saygılar&sevgiler..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adamına göre yazılıyor dikkatini çekerim

adam üst üste mesela hack yapmak istiyom bilmem ne diye açarsa bi siktir git yazıyo :)

ama çok nadiren öyle açanlara daha yumuşak davranılyıyor olması gerekende bu herkes konu açmaya çalışmayacak yararlı olduğunu düşündüğü konuyu açacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bazıları sırf o lafı duymak için özel çaba sarfediyor, Zannımca ve Nihayetinde de Duyuyor. Yaklaşık 5 Yıldır Tahribat üyesiyim mesela, Bir kaç kez Banlandım Haklı haksız her neyse, Aydınlanmıştırda, Henüz Bsg gibi Siktir gibi bi Laf işitmedim. Pardon okumadım. O Yüzden Kendimden bilirim hocam. Müsterih ol. O laf için Özel Çaba harcamayan kimseye Taksim etmezler inan.

DipNot. : Hem sanıyorum, o lafın söylendiği kişilerde işin daşşağındalar. Yani hallerinden memnun olsalar gerek geçinip gidiyoruz hep beraber. Hem Henüz ayılıp bayılanda görmedim. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek
    evet bazı modlar espri yapacağım die çok kasıyor kendini ama başarılı olamıyorlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence gayet güzel:D shockman'ın da dediği gibi özel olarak kasmazsan küfür işitmezsin:D benimde bi-iki konum silindi ben o tür şeyler duymadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Konu ID: 82185
    Konuyu Acan : 1eyebandit
    Konu Başlığı : 7 maçta 166 gol yediler!
    Silinme Sebebi : futbol konusunun her türlüsü yasak + şampiyan GALATASARAY :P :D 

Çok komik.. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nespace bunu yazdı:
    -----------------------------

Konu ID: 82185
    Konuyu Acan : 1eyebandit
    Konu Başlığı : 7 maçta 166 gol yediler!
    Silinme Sebebi : futbol konusunun her türlüsü yasak + şampiyan GALATASARAY :P :D 

Çok komik.. 

-----------------------------

eee bunda ne var? bunu görüpde siteyi terkedecek kimse varsa terketsin baştan :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    modlar bu konuda çok yaratıcılar kendilerine özgün bi uslubları var kendilerini canı gönülden kutluyorum böyle devam etmelerini istiyorum futbol konusunu yassaak oldugu halde açılıyor daha önce 2 kere yasssaak diye not atan mod üçüncüye çok ta skibbe demesi bence gayet güzel

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

Evet gercekten komik şeyler oluyor mesela konusu açılması yasak olan birçok konunun ısrarla açılması gibi...

örnek : Rapidshare Account ları , msnim çalındı ne yapıyim, fenerbahçe maçı tahminleri ..

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mod lar asiri ciddi olsaydı inanki böle 1 konu bile açamazdın herseyde biraz gırgır olmalı bana Gore konuyu açan adam forum kurallarını okumadan acıyorsa o kendi Aptallıgı... ben silinen konu loglarını okumayı seviyorum sebebi ise bazı konuların silinme amacları komik 1 sekilde belirtilmesidir..

www.tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

günde 1 kez http://www.tahribat.com/deletefolderlog.asp ziyaret et keyfin yerine gelsin

dipidipinot:silinen konu loglarınada yorum yapılsa :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 7047 Toplam Mesaj: 30