Silinin Videoyu Geri Getirme (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar samsung e-250 var bende ve 3 tane videom silindi bunları geri getirmek istiyorum

Videoları kendim çekmiştim ve telefon hafızasındaydı bunları geri getirmenin bir yolu varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Today
    Today's avatar
    Erkek
    arkadasım tam olarak bılmıyorum bı program vardı hard dısk ve flash bellektekı dosyaları gerı getırıyordu ama denedıgım word dosyalarıydı videolardan anlamam :S (eger hafıza kartındaysa)

Buraya ne yazıoz ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    File Scavenger
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek
    teknoloji o kadar gelişmedi be dostum:D

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Kız arakadasımın bundan birkaç sene önceki hafıza kartı elımdeydı bende senınkı gıbı geri getirebilirmiyim dedim ve denedim tam anlamıyla dosyalar geri gelmiyor kimisi arızalı kımısı yarım yamalak geliyor ama sonucta ben elde etmek istedigimi elde ettim ve geçmişle ilgili 3-4 sene önceki resimler müzikler videolar çatır çatır geri geldi. yanı 250 mb 'lık hafıza kartından 700 küsür mb Veri cıktı. Sabit Disk'lerideki veriler format atsanda silsende silinmiyor format işleminin yada silinme işleminin ardından birsonraki veriler daha önceki verilerin üzerine yazılıyor şansın varsa istedigin verileri saglam bulabilirsin bol şans. bu arada programın link 'ini vereyim ; http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

google 'da recovery my files resimli anlatım diye arat bi sürü sonuç bulacaksın.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:
    -----------------------------

Kız arakadasımın bundan birkaç sene önceki hafıza kartı elımdeydı bende senınkı gıbı geri getirebilirmiyim dedim ve denedim tam anlamıyla dosyalar geri gelmiyor kimisi arızalı kımısı yarım yamalak geliyor ama sonucta ben elde etmek istedigimi elde ettim ve geçmişle ilgili 3-4 sene önceki resimler müzikler videolar çatır çatır geri geldi. yanı 250 mb 'lık hafıza kartından 700 küsür mb Veri cıktı. Sabit Disk'lerideki veriler format atsanda silsende silinmiyor format işleminin yada silinme işleminin ardından birsonraki veriler daha önceki verilerin üzerine yazılıyor şansın varsa istedigin verileri saglam bulabilirsin bol şans. bu arada programın link 'ini vereyim ; http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

google 'da recovery my files resimli anlatım diye arat bi sürü sonuç bulacaksın.

-----------------------------

Keşke Hafıza kartına kaydetmiş olsaydım videoLarı ama teL hafızasındaydı aceba e-250nin data kabLosu varmıdır pcye bağLasam bi disk oLarak görse onu sonra r.m.f'dan geri getirsem videoLarı da çok şey istiyorum gaLiba :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    olabilir denemekte fayda var. sonuçta telefonunda kendıne ait bir bellegi var denemeni öneririm..

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kullanacağın program telefon belleğini görmeyecektir format yüzünden tanımama ihtimali çok yüksek hem telefonun hafızasında telefonun işletim sistemi nyer alıyo o iş lesat bence kurcalama

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    hafıza kartında olsa geri alınırdı ama cihazın hafızasında ki zor biraz

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

birader teli usb ile pcye bağla müritlerin öneerdiği proları kullan.zaten usb ile bağlantı kurunca pc onu sürücü olarak görür ordan teli seçip yaparsın forumda daha önce ben vermiştim bi pro recover files ın full versiyonu bulup linki koyarım

birde videonun uzantısı ne? 3gp ise olmaz ama e250 mp4 çekmesi lazım mp4 ise olur

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

işte buyur inşallah işini görür 

http://rapidshare.com/files/114176318/recover_key.zip.html

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 3323 Toplam Mesaj: 12