Sim Kart Bozma..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihari41
    fatihari41's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaslar oncelikle telefondan girip yaziyorum yazim yanlisim varsa ozur dilerim.. Kiz arkadasimi surekli rahatsiz ediyo bir kisi sim karti degistirmek istiyoruz ama ailesine aciklama yapacak durrumumuz yok o yuzden simkart bozuldu demeliyiz o yuzden deforme olmadan sim karti bozmamiz lazim .. Çizik, suya atma sodaya sim karti sokma hicbiri ise yaramadi arkadaslar denenmis yontemleriniz varsa sim karti bozma taktikleri bekliyorum.. Lutfen bilgilerinizi esirgemeyin benden..

FthAяI(!)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

9v pilin her iki ucuna da kablo bağlayacaksın ve iki ucu kart üzerine değdir yeterli hacı yada şu yöntem var

Hattın üstündeki altın renginde olan kısmın üzerindeki ince çizgilerin üstünden maket bıçağı ile geç. Çok bastırma, çizsin yeter. 2 sininda olabilitesi var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam içerisinde devre olduğu için elektirik verirsen bozulur diye düşünüyorum bunuda 9v yatay pille yapabilirsin kart üzerinde pili kısa devre yaptırarak deneyebilirsin yada imkanın varsa ucu açık adaptöre dokuntur 10-15 defa bozulabilir

NOt:Ben yazana kadar arkadaş yazmış :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

arıyan kişiyi bulmayı neden denemiyorsun hocam.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

şeffaf oje sürün metal kısmına, yada şeffaf folyo da işe yarayabilir düzgün ve belli olmayacak şekilde koyabilirseniz...

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Shawn bunu yazdı:
    -----------------------------

9v pilin her iki ucuna da kablo bağlayacaksın ve iki ucu kart üzerine değdir yeterli hacı yada şu yöntem var

Hattın üstündeki altın renginde olan kısmın üzerindeki ince çizgilerin üstünden maket bıçağı ile geç. Çok bastırma, çizsin yeter. 2 sininda olabilitesi var

bu hocanın dediklerini dene kesin mantıklı geldi bana. 9 voltluk pil olanı dene olmadı yada garantı olsun dıye maket bıcagı ıle hafıften gec o gosterdıgı bolgelerı hocam mantıklı geldı hanı denıyecem hat gıdecek :D

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihari41
    fatihari41's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    9 v isini denicem yarinda bu saatlerde yazicam.. Ariyan kisiyi olduresiye dovduk yok aga dov sov laf anlamiyo o yuzden yani

FthAяI(!)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

aynı derdin benzerinin tıpkısının aynısından birebir kopyasıyla müzdaribim taktik bulur bulmaz bende denettircem takipteyim :|

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

ailesine telefonu çaldırdım, kaybettim vs. desin. hem yeni hat hem telefon aldırsın. eskisini satın sinemaya yemeğe falan gidersiniz parasıyla :D

ulan bir susar mısın?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    hattı başka operatore tasi o sim iptal olur. yeni simi at gitsin. veya müşteri hizmetlerini ara kapattir

ZzZzZzZ...!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı:
    hattı başka operatore tasi o sim iptal olur. yeni simi at gitsin. veya müşteri hizmetlerini ara kapattir
    Numara ayni kalinca ne faydasi olcak hocam

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 7753 Toplam Mesaj: 21