Sinemia Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    batuhanboran95 bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

Hocam  6 aydır kullanıyorum. hiç bir sıkıntıısını görmedim. varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin

hocam başlıyorum ozaman.

1. kart arada geçmiyo diyorlar. 

2.telefona kod falan geliyo diyolar.

3.yok kod geliyo yok para yüklüyolar az para çok para yüklediler muhabbeti var.

1- 6 ay boyunca ayda en az  7 kere sinemaya giden biri olarak kartın geçmediği hiç olmadı.  Zaten son 2 aydır telefondaki uygulama dan dolayı kartı çıkarmıyom bile cebimden

Tek tek anlatıyım sisteminin nasıl işledini . Önce sinemaya gidiyoruz . telefonu açıyoruz  checkin yapıyoruz  sinemada. ( bazen gps kafayı yiyince sıkıntı yaratıyor ) bize otomatik kod verirse gişeye veriyoruz oda direk bileti kesiyor.

otomatik kod verilmiyor ise  karı normal kredi kartı gibi  çekip işlemi bitiriyoruz. 

hiç bi zaman para felan yüklemedim.

adamlarında çalışma sistemini sevdim attım her maili  max 1 saat içinde cevapladılar.şu ana kadar hiç bir şekilde madur olmadımm.

ha mağdur olanlar warmı var okuyorum netten. Adam gibi kullanma klavuzunu okusalar çakallık peşine düşmeseler hiç bi sikim olmaz.

üyelin onaylınca kartın geliyor lakin kart gelince ilk aktive etmek işlemi benim 20 dk aldı. ordan oraya sürekli bişilere kayıt oluyon :D

eviniz sinemya yakınsa benim gibi  15 dk felan gözünüz kapalı alın :E

hocam telefondan kod kullanamak yerine sadece kart kullanabiliyor muyuz ? yoksa sadece kod gelmediğinde mi kart kullanılıyo ?

elinde sonunda checkin yapman lazım sinemada telefon her türlü şart. eğer sinema anlaşmalıysa direk kod geliyor kartla uğraşma diye. Card daha sisteme girmemiş sinemalar için daha çok.  mesela izmirde kalmadı hepsinde direk kod geliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Başka bir arkadaşımın düştüğü hataya düşmeyin. 6 aylık alırsan aylık 39 tl, 6 ay lik paket 39 tl değil. Yani toplamda 39x6 ediyor. Ayrıca bana gelen son davetiyeye göre

9 aylık paketin aylık ödemesi 39.13 tl 

6 aylık paketin aylık ödemesi 41.93 tl

3 aylık paketin aylık ödemesi 48.93 tl

1 aylık paketin ödemesi 62.93 tl

Dün gelmiş davetiye. Çift olupta ikinci davetiye bekleyenler pm atabilir. Yukarıdaki fiyatlar dahilinde hesap alıp hediye edebiliyorum gelen davetiye ile.

heza tarafından 27/Ağu/16 18:34 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Peki sorum şu benim adıma gerektiğinde baskasıda kullanabilir mi atıyorum arkadaşım veya ailemden herhangi biri alıp o da kullanabilir mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Telefonu da vermen lazım. Telefon ile sinemada check in yapması lazım. Fakelocation vs işlerine girmeyin hesabınız direkt iptal edilir. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Fake felan ise yariyorda yapmayin. Abi hizmet ve fiyat iyi  ulkece guzel hizmetleri pic ediyoz. Bu kalsin yahu. İmax olmus 30 tl zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

buyur hocam zamanında ayrıntılı bilgi vermiştim

http://www.tahribat.com/forum/sinemia--sinema-kulubu-uyeligi-vs-bilgi--ssli-205768

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Peki sorum şu benim adıma gerektiğinde baskasıda kullanabilir mi atıyorum arkadaşım veya ailemden herhangi biri alıp o da kullanabilir mi?

check in yapacak telefonu yanına alırsa, evet kullanabilir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

hocalar çok sağolun kafama yattı gibi ama bi sorun var manita da alacak davet edersem falan bi indirim oluyomu ?

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

hocalar çok sağolun kafama yattı gibi ama bi sorun var manita da alacak davet edersem falan bi indirim oluyomu ?

Şimdi üye olun, referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşın, üye olan her arkadaşınız için 1 ay ücretsiz üyelik kazanın.

Ayrıcalığınızı toplamda 12 aya kadar ücretsiz uzatabilirsiniz.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    atakartal bunu yazdı

check in yapacak telefonu yanına alırsa, evet kullanabilir :)

Hımm sanırım kart tek bir telefona bağlı yani başka telefon üzerinden check in yapamıyoruz?

Toplam Hit: 5109 Toplam Mesaj: 39
sinema sinemia