Sınıfta Kalma Kalktımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Liselerde sınıfta kalma kalktı mı? 5 6 ay önce görmüştüm böle bi haber, şimdi g.tüm sıkıştı öğrenmem lazım:D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

yok öyle birşey, devamsızlıkmı var ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Bende öyle bir şeyler duydum ama her sene aynı konu ortaya atılıyor :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

devamsızlık deilde zayif var

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

kalkmadı düz lisedeysen ortalaman 2.50 nin altındaysa 3 ten fazla zayıfın varsa kalırsın öbür seneye aklın başına gelir...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bizim zamainizda 2 50 nin üstünde olacak 3 tane den fazla zayıfın olmayacak.

2 50 nin üstünde 3 den fazxla zayıf varsa sorumlusun

250 nin altinda 3 den fazla zayıfın varsa kalırsın.

dil anlatim zayıfsa yukaridaki hiçbirsey geçerli değil 250 nin altinda dil anlatim zayıfsa kalırsın 

250 nin üstünde dil anlatim zayıfsa dil anlatim sorumlusun

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen çalış derslerine gerisini takma 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

kaldım canım gibi anadolu lisesinden düz liseye geldim bu pislik kente. Bu sene kalmamam lazım iyice göte gelcem

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

çocuk 10 tane 0 ve 1 lerle geçti sınıfı. 3 senedir geçiyor. anlamıyorum nası geçiyo. kolej birde. hocalara felan para verme ihtimali de yok.

siz yorumlayın artık.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:
    -----------------------------

çocuk 10 tane 0 ve 1 lerle geçti sınıfı. 3 senedir geçiyor. anlamıyorum nası geçiyo. kolej birde. hocalara felan para verme ihtimali de yok.

siz yorumlayın artık.

-----------------------------

hoca kolej diosun ya para göster ecük takdir bile alır cocuk:S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

düz liselerde 2.50, anadolu ve fen liselerinde 3.50 ortalamayı tuttur, sorumsuzca geçebiliyorsun(dil ve  anlatım 2. dönem 1 olmaması şartıyla)

oınun dışında <2,50 ort. için(yani 2.50den düşük)  max 2(3) [toplamda en fazla 5 tane sorumlu dersin olabilir. daha önceki yıllarla beraber. Örn;Lise 2 den 3 sorumlu dersin var, Lise 3 tane en fazla 2 tane varsa geçersin] zayıfla sorumlu olarak bir üst sınıfa geçiyorsun(sorumlu dersleri vermeden mezun olamazsın(diplomanı alamazsın))

Toplam Hit: 4415 Toplam Mesaj: 22