folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sınırötesinden Son Dakika 5 Şehit!

Sınırötesinden Son Dakika 5 Şehit!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    lan oğlum bakın ne yazdığınızı bilin ciddi söylüyorum iyi niyetlisiniz ama psikopat etmeyin adamı.şehitlerimize allah rahmet eylesn ama o çatışmada 44 terörist öldürüldü bunu da yazın.roj tvye bakarsan her gün 52 türk askeri öldürülüyo sitiret onları;

22 Şubat 2008 tarihinde terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada, 24 terörist etkisiz hale getirilmiş, çok sayıda terörist yaralanmıştır. Ayrıca, temas bölgesinde en az 20 teröristin daha topçu ve silahlı helikopterler tarafından etkisiz hale getirildiği değerlendirilmektedir.

Söz konusu çatışmada 5 personelimiz şehit olmuştur. Sıcak temas durumu bazı noktalarda kesintilerle devam etmektedir.

f16 jetlerinin karadaki hedefleri ne kadar iyi bombaladığı ortaya çıktı.(Avcı jetiyle kamp bombalanırmı) Adamlara hiç bişi olmamıski daha operasyonun ilk zamanları 5 şehit verdik.Böle bişi olabilirmi ya

Hiç mi eğitim yok! Anlamıyorum bu pkklılar uzay silahları mı kullanıyor, savaşta önemli olan zahiyat vermemektir.Verildiyse başarısız olunmustur.

Daha ilk çatısmalarda böyleyse.....Bu arada türban onayı geçirildi ,tekelde satıldı oh ne ala.

24 terörist etkisiz hale getirilmiş, buna inanırsak f16 ların daglarda terörist bırakmadıgınada inanmamız gerekecek ne bu ya:|

Bide kışın yapılan bir operasyon, bunun yazıda var:S eğer yaza sarkarsa çok ciddi savaş stratajileri geliştirmek gerekecek.

Ben olsam 4 cü orduyu tamamen seferber ederdim..Irakıda kendi topraklarımıza katardım ama nerde...

Long Live Turkey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Birşey anlatmak istiyorum umarım anlayan olur.

Bugün Muğladan İzmire geliyorum otostopla.Adam durdu.Muhabbet gelişti.Eve gidip benim Mardinli olduğumu söyleyince umarım senin için sorun olmaz dedi.Ailen binme öyle arabaya ya pkklı falandır die sorun çıkarmaz inş. dedi.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

benim tahminime göre askerler kanasla vuruldu.bu köpeklerde sıcak çatışmaya girecek yürek yok.bir şeyi merak ediyorum askerlerde çelik yelek war mı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

ya orda 24 dıyoda siz harbıden 24 mü sanıosunuz o ölü sayısını cok merak edıorum ?

her zaman ölü sayısını gercegın altında verıyolar. operasyona cıkan yakınlarınıza sorabılrısınız.

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    AntiOksidan bunu yazdı:
    lan oğlum bakın ne yazdığınızı bilin ciddi söylüyorum iyi niyetlisiniz ama psikopat etmeyin adamı.şehitlerimize allah rahmet eylesn ama o çatışmada 44 terörist öldürüldü bunu da yazın.roj tvye bakarsan her gün 52 türk askeri öldürülüyo sitiret onları;

22 Şubat 2008 tarihinde terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada, 24 terörist etkisiz hale getirilmiş, çok sayıda terörist yaralanmıştır. Ayrıca, temas bölgesinde en az 20 teröristin daha topçu ve silahlı helikopterler tarafından etkisiz hale getirildiği değerlendirilmektedir.

Söz konusu çatışmada 5 personelimiz şehit olmuştur. Sıcak temas durumu bazı noktalarda kesintilerle devam etmektedir.

f16 jetlerinin karadaki hedefleri ne kadar iyi bombaladığı ortaya çıktı.(Avcı jetiyle kamp bombalanırmı) Adamlara hiç bişi olmamıski daha operasyonun ilk zamanları 5 şehit verdik.Böle bişi olabilirmi ya

Hiç mi eğitim yok! Anlamıyorum bu pkklılar uzay silahları mı kullanıyor, savaşta önemli olan zahiyat vermemektir.Verildiyse başarısız olunmustur.

Daha ilk çatısmalarda böyleyse.....Bu arada türban onayı geçirildi ,tekelde satıldı oh ne ala.

24 terörist etkisiz hale getirilmiş, buna inanırsak f16 ların daglarda terörist bırakmadıgınada inanmamız gerekecek ne bu ya:|

Bide kışın yapılan bir operasyon, bunun yazıda var:S eğer yaza sarkarsa çok ciddi savaş stratajileri geliştirmek gerekecek.

Ben olsam 4 cü orduyu tamamen seferber ederdim..Irakıda kendi topraklarımıza katardım ama nerde...

Abi saçmalama.Dağdasın.TSK askerleri  standart nato eğitimi alır komando birlikleri ayrı eğitimler alır hatta çoğu avrupa-asya ülkesine eğitim veir tsk.uzay silahıyla hiç bir alakası yok olayın.bkc,ak-47 ne farkeder?kolay mı sanıyosun çatışmayı?gerilla savaşını kolay mı sanıyosun? kaldı ki tsk gayri nizami harpte en başarılı ordudur.bunlar mücadelenin doğasında olan şeyler.eğitimle alakası yok bunların şunu kafanıza sokun.kirpi operasyonu ölü terörist:25o kayıp:0 ,böyle operasyonda oluyo.Ama silahları aynı adamların,çatışmalar cs değil.Diğer konu bombardıman olayı.Çatışma nerde oldu,f-16lar nereyi bombaladı bilgin var mı bu konuda?yok!kaldı ki jetlerin amacı maddi kaynakları vurmak 1 ,2 adam zaiyatı verdirmek ki yüzlerce kayıp verdiler ama ne olursa olsun gerilla savaşı,arazi,hava kolay değil,"şöyle de böyle de " diye konuşmak çok saçma
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:

olm sahiden adamı delirtmeyin ya. sizi anlamıyorum ki ya.

-----------
    ROJ TV 23 askerin öldürüldüğünü iddaa ediyor.Helikopterlerin sürekli yaralı hasta sevkiyatı yaptığını söylüor.Ne derece doğru bilemem.
    ---------
    demişsin. lan olum TSK nın haberine inanmıyor musun sen? kafan mı iyi. 24 oç geberttik. Bizden sadece 5 vatan evladı mertebesine ulaştı. 23 değil.

-----------------------------------
    Pkk Belçika' dan açıklama yaptı ve dior ki :
    Büyük şehirlerdeki eylemlerimizle Türkiye'yi mahşer yerine çeviricez.
    ------------------------------------
    oçları kansız soysuz piç kuruları siz kimsiniz la !!! İşnallah orda Taş üstünde Taş bırakmayız. Yerle bir edelim, silelim orayı, topraklarımıza katalım orayı. onların pis kanını yangın söndürme helikopterleri ile pkk sığınaklarına püskürtelim.

hocam haklısın tamamen senin gibi düşünüyorum.Sadece Roj  malının verdiği bilgiyi de söyledim.Aman yanlış anlaşılmayım :) Lütfen....

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:
    Bütün gücümüzle acilen bir genetik bomba yapmamız lazım.

bu kadarda uçulmaz ya. genetik kitle imha silahı yapmak için yani senin tabirinle genetik bomba yapabilmen için yüzlerce kürtün genetiği gerekir bu genler çözülecekte bu genlerin zayıf noktası bulunacakta bu genlere aykırı gen takılacakta sonra silah yapılsın öyle kolay değil yapmak hade yaptın diyelim kullanamassın çünkü türkle kürtler sürekli birbirine kız alıp vermiştir yani bir nevi kendini imha edersin. birde kürtler kardeşimiz pkk hainimizdir.

kıronun altına analarını bacılarını yatırıp hepimiz kardeşiz diyerek herkesi kendiniz gibi sanmayın.sizler tıpkı onlar gibi azınlıksınız haddinizi bileceksiniz.sizlerin olabilir ama bizlerin arasında hiç bir kardeşilik bagı yoktur olamazda. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

Dağıldım :((

Allah belalarını versin o PKK itlerinin.

Ama hele durun kökünü kazıyacak TSK onların..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:
    Bütün gücümüzle acilen bir genetik bomba yapmamız lazım.

bu kadarda uçulmaz ya. genetik kitle imha silahı yapmak için yani senin tabirinle genetik bomba yapabilmen için yüzlerce kürtün genetiği gerekir bu genler çözülecekte bu genlerin zayıf noktası bulunacakta bu genlere aykırı gen takılacakta sonra silah yapılsın öyle kolay değil yapmak hade yaptın diyelim kullanamassın çünkü türkle kürtler sürekli birbirine kız alıp vermiştir yani bir nevi kendini imha edersin. birde kürtler kardeşimiz pkk hainimizdir.

kıronun altına analarını bacılarını yatırıp hepimiz kardeşiz diyerek herkesi kendiniz gibi sanmayın.sizler tıpkı onlar gibi azınlıksınız haddinizi bileceksiniz.sizlerin olabilir ama bizlerin arasında hiç bir kardeşilik bagı yoktur olamazda. 

sen ne dediğinin farkında mısın ?

bir ben kürt değil kosovalıyım, iki türkiyede azınlık yoktur üç konuşmalarına dikkat et.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:

diyorsun ki ben olsaydım 4.orduyu salardım diye zaten böyle bir olaya vakıf olamazsın söylediklerinden anladığım kadar.azıcık mantık yürüteceksen gerçek bilgilerle yaparsınafaki konuşmazsın.sen  ne biliyorsun ki f4 lerin f16 ların ne kadar zaiyat verdiğini ne kadar hain öldürdüğünü ve kalkıp Türk Silahlı Kuvvetlerine atıfta bulunuyorsun.avcı jeti ne işe yarar biliyor musun sen yok c 130 la mı dağa çıkacaklardı ne kadar mantıksızsın sen,adı üstünde fıghter falcon,tahrip ve öldürücü amaçla kullanılır.yorum yazacaksan bilgin varsa yaz.TSK gibi üstün bir kuruma da yerli yersiz atıfta bulunamazsın

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
Toplam Hit: 7736 Toplam Mesaj: 40