Sinop-Gerze Ya Da Sinop'tan Kimse Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Dostlar merhaba, Sinop-Gerze'nin pek güzel bir ilçe olduğunu duydum.Bayram'ın 2. günü 2 fotoğrafçı arkadaşla beraber Gerze'de ve Sinop'ta çekim yapmayı planladık ve plan kesinleşti.Sinop'ta olup, bize yarenlik isteyen varsa, haber ederse sevinirim. Bir de Sinop ve Gerze ile alakalı şurada mutlaka çekim yapın,şunu mutlaka yiyin gibi önerileriniz varsa, onları da rica ediyim.Sevgiler.

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

sinop erfelek şelelarini unutma hocam kaçırma derim ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Sabah yeni döndüm memleketimden hocam bayramda tekrar gidebilirim ama işten izin koparırsam :) Bi önceki yorumda denildiği gibi Erfelek şelalerini mutlaka gezmelisin.

Sinop merkeze gidecek olursan limanda takıl biraz burç'a çık ordan güzel pozlar yakalayabilirsin :)
    Seyidbilal'e MİT lojmanlarının oraya çık sis kulesinin ordan güzel pozlar yakalayabilirsin özellikle burunu.
    Akliman tarafına gitmeni öneririm. Sinop Cezaevini gezmeni öneririm.  Medresede mantı yemeni öneririm :)
    Limanda, burçta rus ablalarla sohbet etmeni öneririm :D Diogenes  Bar'a uğramanı öneririm.

Gerzede;

Çeçe sultan türbesini, gürfındık yaylasını, yakupağa konağını gezmeni öneririm. Hee birde istanbuldan gidiceksen otobüs biletini şimdiden ayırtmanı öneririm ama metro turizm'de bilet bulamazsan Sinop'a uçakla gitmeni şiddetle öneririm konfor açısından diğer firmalardan bi cacık olmaz :D

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Mihni
    By_Mihni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet evet o benim memleketim. :W

Peyami Rullaz Penguen Rullaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    @sirri; yazdım. @Pessimistic; çok sağolasın,arabayla gelicez. @By_Mihni; senden de tavsiye alabilirsem,özellikle otel için iyi olur.

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Allah'ın Sinop'luları :D

TBT'de ne kadar çok sinoplu varmış bea. :D

Sinop merkezde bi ara paşa tabyaları vardı; tee 5 yıl önce. şimdi noldu bilmem..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ilker vardı sinopta tbt adı davos

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek

1 senem geçti orda . gezmekle bitmez sinop merkezde aklşman yada karakum taraflarınada gidebilirsin oralarda muhteşemdir . tabiki kaleyi es geçmemek lazım fotograflarını paylaşırsan sevinirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Sinop güzeldir ya, özledim ben de ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Dostlar tekrar merhaba.Az önce fotoğrafçı arkadaşlarla istişare ettik.Rotayı Trabzon-Rize-Artvin-Gürcistan'a çevirdik.İki günün Gerze için fazla olacağına kanaat edildi.Yardımınız için teşekkür ederim.Bir dahaki rotamız Gerze olacak.Tavsiyelerinizin hepsini tek tek not aldım.

Çekil,Önümden Çekil...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

sinop  cezaevi git mutlaka işkence aletleri fln var .d

Toplam Hit: 3473 Toplam Mesaj: 16