Şirince Kalacak Yer Pansiyon?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hocam öğretmen evine baktın mı ?? evlilik cüzdanı ister aynı odada kalmanız için ben Suşehrine kızın yanına gittiğimde öğretmen evinde kaldım bırak aynı odada kalmayı kızın odaya girmesine izin verilmedi evli değilsiniz burası resmi bir kurum izin veremeyiz dediler isterseniz lokalimizi kullanabilirsiniz tarzı mevzular döndü o gün bilgin olsun belki senin gideceğinde izin verebilirler o da ordaki kişiye kalmış

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yok anacım ne çadırı, öğretmen evi fazla resmi ama sorarım yine, güzel fikirler geliyor benim aklıma pansiyondan başka bişey gelmemişti

Edit, 

Mutlu yıllar herkeşe :) 

noname tarafından 31/Ara/17 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Oradan kuşadasına geçecek olursanız  bazı otel ve barlarda indirim uygulatabilirim hocam , aklında olsun.

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

varil kamping birçok kez gittim ve orası samimiyetinde bugüne kadar herhangi bir yer görmedim göremem de :) Hayko Cepkin' in sahibi olduğu işletme genelde o da orada olur. Hepsini geç Balkız yeter :))

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Meydanda cinar pansiyon var. Şirince icinde en uygun yer orası.. 200 altına kalacak yer yok..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Teşekkürler herkese :) yarın yola çıkmayı düşünüyoruz. Bakıyorum tüm önerilere.

@huerfanos çok sağol hocam, işte tarikat ruhu :) çok isterdim lakin pek vakit yok gibi

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sonuç ve değerlendirme : 
    100 liraya fiyat veren bir pansiyona baktık, fena değildi işte, olabileceğin en standartı ve en ucuzuydu. Lakin gece 11-12 gibi orda olduk her yer kapalıydı. Tek açık bi restoran gördük pansiyonu ararken. İlk gittiğimiz yerde odaya bakıp çıktık bir iki yerle daha konuştum onlara da bakıcam dedim. Restorana indik alt sokağa. Ortam çok güzel, bir de arkadaş vardı orda tanıştık kanka olduk ilerleyen saatlerde. Oraya sordum pansiyonunuz var mı , var. Oda aşağı yukarı aynı ama restoranı müziği odun ateşi yakmışlar ortada falan çok sevdik. 120 papel fiyat çektiler. Dedim yukarda 100 papel. 100e kahvaltısız veririm dedi. Olur dedim, ama çok şey kaybedersiniz falan. Kahvaltıyı öve öve bitiremedi. İyi amk dedim kahvaltılı olsun :D kaldık orda.

Kahvaltı hakikaten güzeldi. Sağda solda serpme kahvaltıya gitsen iki kişi onu 50-60 liradan aşağı yiyemezsin. 

Neysem, gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Hatta arar fiyat alırsınız, sonra ben bi de orda tanıştığım arkadaşla görüşürüm belki ufak da olsa bir oynama yapabilir :)

"La Kavala" restoran/pansiyon

Hemen yanında otopark da var, 10 tl günlüğü.

He, şarabı alıp odaya giderseniz 30-35 lira. Restoranda masaya açınca 50 liraya zıplıyor 🤷‍♂️

Bir de yan masada hippi kılıklı takım elbiseli bi adamla sarı arap sabunu gibi bi kız vardı. Güzel çiftti Allah için. Bitişik odada kalıyorlarmış. Odaya bi girdik, bangır bangır yandan ahhlar ohhlar :D aha dedim uyutmayacaklar gece. Beş dakika falan sürdü. Öyle olunca hüzünlendim, bu sefer hüznümden uyuyamadım :( 

...said addicted.
Toplam Hit: 2114 Toplam Mesaj: 18
şirince kahvaltı pansiyon