Sırp Filmi- A Serbian <

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Evet Arkadaslar bir arkadasımın önerisi üzerine filmi izlemeye karar verdim. ONLİNE olarak izleyebileceğim bir site biliyormusunuz?? Film hakkında çok çeşitli yorumlar var, iice iştahım kabardı izlemek için :D Yardımcı olursanız sevinirim.SAygılar.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

Istahin  kabardi? garip. a srpski film diye aratirsan googleda bulursan illa. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

daha önce paylaşıldı forumda ara bulursun.

bu arada kan + sex e doycaksın =)

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

izleme :|

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Git düzgün bir film izle boşu boşuna moralin bozulmasın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

hacı salla yorumları . eger ıcındekı erotık sahneler ıcın ızlıceksen www.brazzers.com  . İzleme laa izleme hocaaa :D

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:
    -----------------------------

tr altyazılı arayıp duruorum ama linkler ya ölü yada siteden kaldırılmış :D

@karahanx yok ya ne işim war etoricayla cuma cuma :D çok övdü arkadaslar merak saldım yorumlarıda okuyunca deli gibi arıorum link :D

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:

TheIceberg bunu yazdı:

tr altyazılı arayıp duruorum ama linkler ya ölü yada siteden kaldırılmış :D

@karahanx yok ya ne işim war etoricayla cuma cuma :D çok övdü arkadaslar merak saldım yorumlarıda okuyunca deli gibi arıorum link :D

bende senınle aynı nedenlerle ızledım :D ne desem durmazsın artık :) . umarım bulursun diyim ne diyim.

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    asiri siddet icerikli sex var. sana bi sey katacagini sanmam... zamanina yazik.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

murathan bunu yazdı:
    asiri siddet icerikli sex var. sana bi sey katacagini sanmam... zamanina yazik.

aslında biraz da inatlaşma oldu arkadasla, izleyemezsin yatamazsın, donup kalırsın falan filan saydı :D izlemem lazım mutlaka, biliosan link lütfen söyle :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

ben yarısını izledim senin gibi arkadaşın gazıyla o kadar sıkıldım ki dewamını getiremedim. hoşumada gitmedi çok istiosan aç bi xxx içerikli film izlediğine deysin bari. gazla çalışmıosan izlemene gerek yok gerçekten sıkıcı :S

Kendi şansımı yaratırım...
Toplam Hit: 7184 Toplam Mesaj: 36